BOSCH EESTI MASTIKURATTASARI 2018 - 20. Rõuge Rattamaraton
Skip Navigation Links
Tulemused
Jooksev tulem
Sarja etapid
19 Aug 2018
HyperLink
Page 1 of 2 (87 items)
[1]2
Koht
Nr.
Fav
Nimi
Aeg
Klass
Koht klassis
Sugu
Gen Pos
Klubi
Maakond
Riik
12001Joosep Veelmaa00:37:20.8M141Male1Spordiklubi Rakke MeeskondLääne-Viru maakondEesti
22003Martin Krusemann00:38:13.0M142Male2SportlandHarju maakondEesti
32091Henri Valmsen00:38:46.0M143Male3 Viljandi maakondEesti
42051Taavi Veelmaa00:38:48.5M Vabaklass1Male4VKKVõru maakondEesti
52002Anet Sirvel00:39:48.6N161Female1Spordipartner Racing Girls Lääne-Viru maakondEesti
62098Markus Mäeuibo00:40:06.1M144Male5 Võru maakondEesti
72015Tarmo Visnapuu00:40:07.3M Vabaklass2Male6SpordiklubiLääne-Viru MaakondEesti
82004Matthias Mõttus00:40:48.6M121Male7Haanja RattaklubiVõru maakondEesti
92011Tauri Jürisaar00:41:08.6M145Male8Haanja RattaklubiVõru maakondEesti
102107Elina Tasane00:41:15.1N162Female2Viljandi RattaklubiViljandi maakondEesti
112010Annabrit Prants00:41:19.1N141Female3Team Bottecchia/KJK naiskondHarju maakondEesti
122007Cristopher Väinola00:41:36.8M146Male9Team Bottecchia/KJK Harju maakondEesti
132105Richard Root00:42:08.3M147Male10 Viljandi maakondEesti
142106Kirke Reier00:42:50.8N163Female4Viljandi RattaklubiViljandi maakondEesti
152108Rasmus Leppik00:43:37.6M Vabaklass3Male11Viljandi RattaklubiViljandi maakondEesti
162020Merilyn Sarikas00:43:56.3N164Female5Viljandi RattaklubiViljandi maakondEesti
172008Silvia Türkson00:44:18.3N165Female6Porter RacingHarju maakondEesti
182104Neeme Reiman00:44:25.8M148Male12 Viljandi maakondEesti
192014Eliise Kivistu00:44:38.6N142Female7 Rakke/Purustaja NaiskondLääne-Viru maakondEesti
202026Lauri Kallari00:44:56.5M149Male13 Võru maakondEesti
212032Reno Laht00:45:24.1M Vabaklass4Male14SK RakkeLääne-Viru maakondEesti
222022Mairit Kaarjärv00:45:31.2N121Female8 Rakke/Purustaja NaiskondLääne-Viru maakondEesti
232006Marius Kaarjärv00:45:31.6M Vabaklass5Male15Spordiklubi Rakke MeeskondLääne-Viru maakondEesti
242023Stefan Johanson00:45:54.6M1410Male16Viljandi RattaklubiViljandi maakondEesti
252021Henri Põldma00:46:22.0M122Male17TyskTartu maakondEesti
262030Aive Laidver00:46:25.8N Vabaklass1Female9 Võru maakondEesti
272019Remo Raiesmaa00:46:33.3M Vabaklass6Male18Auto Stock teamPärnu maakondEesti
282031Batrisia Jullinen00:46:39.3N143Female10Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2Järva maakondEesti
292029Paul Pruuli00:46:42.7M123Male19Hauka veloklubiVõru maakondEesti
302025Aleksandra Volke00:47:23.3N144Female11Team Bottecchia/KJK naiskondHarju maakondEesti
312028Hans Andre Kiigemägi00:47:53.7M1411Male20SK RakkeLääne-Viru maakondEesti
322101Kristjan Terro00:47:54.1M124Male21 Tartu maakondEesti
332040Marko Pool00:48:22.2M Vabaklass7Male22 Rapla maakondEesti
342036Rain Altosaar00:48:59.2M Vabaklass8Male23Tagula TehnikaklubiValga maakondEesti
352016Maribel Rannala00:49:07.3N122Female12 Harju maakondEesti
362100Ivar Rannala00:49:07.8M Vabaklass9Male24 Harju maakondEesti
372024Karolina Kull00:49:10.6N123Female13SK RakkeLääne-Viru maakondEesti
382033Stig-Tristan Sillat00:49:28.3M125Male25TÜ ASKTartu maakondEesti
392027Thristan Paju00:49:41.7M126Male26Spordiklubi Rakke MeeskondLääne-Viru maakondEesti
402034Alar Kulp00:50:13.2M Vabaklass10Male27MetsahakeLääne-Viru maakondEesti
412012Meelis Anipai00:50:35.2M127Male28 Võru maakondEesti
422017Markus Järvsoo00:51:15.8M128Male29SK KALJU RATTATIIMViljandi maakondEesti
432064Jaanus Prits00:51:34.6M Vabaklass11Male30 Lääne-Viru maakondEesti
442035Naima Raiv-Altosaar00:51:43.7N Vabaklass2Female14Hauka veloklubiValga maakondEesti
452043Endel Susi00:51:44.6M Vabaklass12Male31 Jõgeva maakondEesti
462013Laura Tormet00:52:39.3N166Female15CFCHarju maakondEesti
472044Maria Jürisaar00:52:54.8N124Female16Haanja RattaklubiVõru maakondEesti
482037Tarmo Jürisaar00:52:57.7M Vabaklass13Male32 Võru maakondEesti
492046Aare Allaje00:53:48.3M Vabaklass14Male33 Tartu maakondEesti
502085Aleksei Komarov00:55:17.5M Vabaklass15Male34 Harju maakondEesti
Page 1 of 2 (87 items)
[1]2
fb