ESTOLOPPET 2019 - 21. Alutaguse Suusamaraton
23 Feb 2019

     

Page 1 of 8 (363 items)
KohtNr.NimiAegKlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond17,5 km vahefinish
12Martti Himma02:04:55M1M1Team HoReCa ServiceTartumaa00:28:58
27Taavi Kaiv02:04:56M2M2Team HoReCa ServiceHarjumaa00:28:57
33Sander Linnus02:04:57M3M3areal teamVõrumaa00:29:02
414Andres Juursalu02:04:57M4M4SuusahulludTartumaa00:28:59
55Taavi Lehemaa02:06:53M5M5CRAFT TOKOLäänemaa00:28:58
610Allar Soo02:07:05M6M6areal teamHarjumaa00:28:59
78Meelis Rebane02:07:44M401M7RR Siplased / CRAFTHarjumaa00:29:00
832Peeter Poopuu02:07:48M7M8Järvamaa00:29:38
916Kaspar Krauvärk02:08:03M201M9Alutaguse Suusaklubi/Jõhvi SpordikoolIda-Virumaa00:29:01
1024Carl Sõlg02:08:29M8M10Grossi ToidukaubadLääne-Virumaa00:29:38
1112Johan Talihärm02:08:46M9M11 CRAFT TOKOHarjumaa00:29:01
126Martin Nassar02:09:03M10M12Viljandi SuusaklubiViljandimaa00:29:03
1320Rimo Timm02:09:13M11M13Harjumaa00:29:12
1413Andreas Baum02:09:15M12M14Team HoReCa ServicePärnumaa00:29:57
1549Kristjan Tattar02:09:16M13M15Järvamaa00:31:00
1619Rait Pallo02:09:16M402M16areal teamValgamaa00:29:56
1726Emeri Lepp02:09:18M403M17Harjumaa00:29:56
1822Jarmo Kaasiku02:10:17M202M18Ambla SKJärvamaa00:29:01
1940Ago Veilberg02:10:32M501M19RR Siplased / CRAFTLääne-Virumaa00:30:47
2015Andres Kollo02:12:17M14M20CRAFT TOKOHarjumaa00:31:18
2133Kaidar Hussar02:12:18M404M21areal teamVõrumaa00:31:12
2211Allar Kivil02:12:43M405M22Tartu SuusaklubiTartumaa00:29:12
2317Allain-Marco Anton02:12:48M203M23Alutaguse SuusaklubiIda-Virumaa00:29:10
249Risto Vaher02:13:13M15M24Team HoReCa ServicePärnumaa00:29:00
2542Janno Rodendau02:13:44M406M25RR SuusaklubiJärvamaa00:31:13
2627Danny-Rocco Anton02:13:46M204M26Alutaguse SuusaklubiIda-Virumaa00:29:11
2718Indrek Hubel02:13:57M16M27Viljandimaa00:31:11
2834Aivar Ridamäe02:14:02M407M28areal teamHarjumaa00:31:54
2979Marek Mägi02:14:19M408M29Team HoReCa ServiceSaaremaa00:31:52
3051Raio Piiroja02:14:26M409M30Team HoReCa ServicePärnumaa00:31:50
3178Indrek Virumäe02:14:28M4010M31Ida-Virumaa00:31:54
3246Kristjan Linnus02:14:33M17M32areal teamVõrumaa00:31:50
3336Marek Nõmm02:14:34M4011M33Spordipood Duncan.eePärnumaa00:31:18
3452Indrek Valge02:14:44M18M34Saku Õlletehase SpordiklubiTartumaa00:31:13
3548Erkki Hummal02:14:56M4012M35SpartaHarjumaa00:31:43
3630Aveli Uustalu02:15:03N201F1Ida-Virumaa00:31:51
3750Kalev Kalda02:15:46M19M36SpartaVõrumaa00:31:51
3896Sergei Jurlov02:15:57M502M37Ida-Virumaa00:31:57
3935Karl Laasik02:16:09M20M38Alutaguse SuusaklubiValgamaa00:31:47
4023Juri Kovaljov02:16:29M205M39MTÜ Spordiklubi CFCHarjumaa00:31:17
4154Kaido Pesor02:16:43M4013M40Raplamaa00:31:56
4271Aron Ott02:16:47M171M41RR SuusaklubiJärvamaa00:32:55
4338Viljar Haav02:17:09M4014M42VIIMSI SPORTHarjumaa00:31:48
4472Toomas Teesaar02:18:05M4015M43Harjumaa00:31:52
4559Peep Kivil02:18:45M4016M44Ida-Virumaa00:31:49
4647Riho Rebane02:18:47M21M45REDMOTOHarjumaa00:32:05
4775Ain Veemees02:18:52M4017M46RTG Spordiklubi MTÜTartumaa00:32:31
4855Roland Toome02:19:13M503M4780301081Lääne-Virumaa00:32:30
4961Allan Aim02:19:20M22M48Harjumaa00:32:07
5057Jaak Teppan02:19:45M23M49SuusahulludTartumaa00:32:32
Page 1 of 8 (363 items)
   

fb