Kadrina Kevadine Virtuaaljooks
18 Mar 2020

     
     

Page 1 of 1 (50 items)
FavKohtNimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiLisaStravaLäbitud distantsPaceFinish
1Ragnar RoobaRagnar Rooba
 Male M18
00:17:2900:17:291
(1)
Sisesta oma aegM181Male1Rakvere Kergejõustikuklubi ViKeJooks53:29 min/km00:17:29
2Cris PollCris Poll
 Male M
00:18:5700:18:571
(2)
Sisesta oma aegM1Male2KadrinaJooks53:47 min/km00:18:57
3Märten MatsuMärten Matsu
 Male M
00:20:1100:20:112
(3)
Sisesta oma aegM2Male3Jooks54:02 min/km00:20:11
4Vova KljainVova Kljain
 Male M
00:21:4600:21:463
(4)
Sisesta oma aegM3Male4Kadrinajooks54:21 min/km00:21:46
5Mart SuurkiviMart Suurkivi
 Male M
00:24:1600:24:164
(5)
Sisesta oma aegM4Male5jooks54:51 min/km00:24:16
6Evelin NukkEvelin Nukk
 Female N40
00:24:5700:24:571
(1)
Sisesta oma aegN401Female1Kadrinajooks54:59 min/km00:24:57
7Kaul AugasmägiKaul Augasmägi
 Male M60
00:25:1000:25:101
(6)
Sisesta oma aegM601Male6HAKA Plastjooks55:01 min/km00:25:10
8Janno LoomusJanno Loomus
 Male M40
00:25:1800:25:181
(7)
Sisesta oma aegM401Male7Võduvere külajooks55:03 min/km00:25:18
9Helen LeuskaHelen Leuska
 Female N40
00:25:4600:25:462
(2)
Sisesta oma aegN402Female2RakvereJooks55:09 min/km00:25:46
10Rosabel KloppRosabel Klopp
 Female N16
00:25:5200:25:521
(3)
Sisesta oma aegN161Female3Jõetaguse külaJooks55:10 min/km00:25:52
11Ragne LeesnurmRagne Leesnurm
 Female N
00:26:1400:26:141
(4)
Sisesta oma aegN1Female4Jõetaguse külaJooks55:14 min/km00:26:14
12Riivo AmbosRiivo Ambos
 Male M40
00:27:4300:27:432
(8)
Sisesta oma aegM402Male8Jooks55:32 min/km00:27:43
13Kadri-Ann JundasKadri-Ann Jundas
 Female N50
00:28:3000:28:301
(5)
Sisesta oma aegN501Female5Kadrinajooks55:41 min/km00:28:30
14Mirja VoolMirja Vool
 Female N
00:28:4400:28:442
(6)
Sisesta oma aegN2Female6KadapikuJooks55:44 min/km00:28:44
15Kadri MäesaluKadri Mäesalu
 Female N40
00:29:3200:29:323
(7)
Sisesta oma aegN403Female7Kalamajajooks55:54 min/km00:29:32
16Marge ToovisMarge Toovis
 Female N40
00:29:4500:29:454
(8)
Sisesta oma aegN404Female8RakvereJooks55:56 min/km00:29:45
17Robert SalepRobert Salep
 Male M
00:30:1600:30:165
(9)
Sisesta oma aegM5Male9Kadrina Spordikeskus /TripassionJooks56:03 min/km00:30:16
18Saskia AmbosSaskia Ambos
 Female N14
00:32:2900:32:291
(9)
Sisesta oma aegN141Female9Jooks56:29 min/km00:32:29
19Thea Tamm-KolliThea Tamm-Kolli
 Female N40
00:32:5300:32:535
(10)
Sisesta oma aegN405Female10Huljajooks56:34 min/km00:32:53
20Vahur LeemetsVahur Leemets
 Male M50
00:33:2200:33:221
(10)
Sisesta oma aegM501Male10NelsonJooks56:40 min/km00:33:22
21Robin Vasemägi Robin Vasemägi
 Male M14
00:33:3500:33:351
(11)
Sisesta oma aegM141Male11KADRINA KARUDJooks56:43 min/km00:33:35
22Marge SulevMarge Sulev
 Female N40
00:43:3300:43:336
(11)
Sisesta oma aegN406Female11Võduvere külakõnd58:42 min/km00:43:33
23Evelyn PoomEvelyn Poom
 Female N
00:43:3700:43:373
(12)
Sisesta oma aegN3Female12KadrinaKõnd58:43 min/km00:43:37
24Diana UmerovDiana Umerov
 Female N
00:43:4600:43:464
(13)
Sisesta oma aegN4Female13Kõnd58:45 min/km00:43:46
25Inna PiirmaInna Piirma
 Female N50
00:44:4700:44:472
(14)
Sisesta oma aegN502Female14Kadrinakõnd58:57 min/km00:44:47
26Rutt KuusemäeRutt Kuusemäe
 Female N60
00:44:5100:44:511
(15)
Sisesta oma aegN601Female15Kadrina keskkoolkõnd58:58 min/km00:44:51
27Lea LeemetsLea Leemets
 Female N40
00:55:3300:55:337
(16)
Sisesta oma aegN407Female16NelsonKõnd511:06 min/km00:55:33
28Liisbet LeemetsLiisbet Leemets
 Female N
00:55:3300:55:335
(17)
Sisesta oma aegN5Female17NelsonKõnd511:06 min/km00:55:33
29Rein SikkRein Sikk
 Male M50
00:56:5800:56:582
(12)
Sisesta oma aegM502Male12Kadrina Saunaklubi Kõnd511:23 min/km00:56:58
30Tevo MetsaluTevo Metsalu
 Male M14
00:58:2900:58:292
(13)
Sisesta oma aegM142Male13Rakvere linnkõnd 5km511:41 min/km00:58:29
Ave EhavaldAve Ehavald
 Female N40
Not startedNot startedSisesta oma aegN40FemaleJõetaguse5
Reesi SirviReesi Sirvi
 Female N40
Not startedNot startedSisesta oma aegN40FemaleKadrina5
Juta VahulaJuta Vahula
 Female N60
Not startedNot startedSisesta oma aegN60FemaleKadrina5
Janek VasemägiJanek Vasemägi
 Male M40
Not startedNot startedSisesta oma aegM40Male5
Getter LindauGetter Lindau
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemalePõima5
Heiki LaineveeHeiki Lainevee
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleKL5
Karmo KullamägiKarmo Kullamägi
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleCaaro SK5
Eiko OngaEiko Onga
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMale5
Marelle KaskMarelle Kask
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemaleKadrina5
Aivi KäbaAivi Käba
 Female N60
Not startedNot startedSisesta oma aegN60FemaleHulja5
Hendrik PiirHendrik Piir
 Male M14
Not startedNot startedSisesta oma aegM14MaleHulja5
Kadri-Ann JundasKadri-Ann Jundas
 Female N50
Not startedNot startedSisesta oma aegN50FemaleKadrina5
Kaire PitkaKaire Pitka
 Female N40
Not startedNot startedSisesta oma aegN40FemaleKadapiku5
Piret UmbaedPiret Umbaed
 Female N50
Not startedNot startedSisesta oma aegN50Female5
Ilmar RaapIlmar Raap
 Male M50
Not startedNot startedSisesta oma aegM50Male5
Kirke KülmhallikKirke Külmhallik
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemaleKadapiku5
Marko ValdmetsMarko Valdmets
 Male M40
Not startedNot startedSisesta oma aegM40MaleKadapiku5
Janek TreppJanek Trepp
 Male M40
Not startedNot startedSisesta oma aegM40MaleKadrina5
Tõnis TulpTõnis Tulp
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleKadrina5
Margus JõesaluMargus Jõesalu
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMale5
Page 1 of 1 (50 items)