BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI - 6. ALUTAGUSE RATTAMARATON
12/09/2020
Page 1 of 9 (415 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish
11Gert JõeäärGert Jõeäär
#1 Male M
01:55:3701:55:371
(1)
M1Male1Veloplus200193901:24:07
22Martin LooMartin Loo
#2 Male M
01:55:3701:55:372
(2)
M2Male2200016301:24:09
33Peeter TarvisPeeter Tarvis
#3 Male M
01:57:3101:57:313
(3)
M3Male3Veloplus200431801:24:50
44Josten VaidemJosten Vaidem
#4 Male M
01:57:5601:57:564
(4)
M4Male4Fixus200282801:25:28
58Martin ParvMartin Parv
#8 Male M
01:58:2301:58:235
(5)
M5Male5Veloplus200630301:26:02
66Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#6 Male M
02:00:0902:00:096
(6)
M6Male6TEAM ANSTLA200045101:28:03
710Ivar VaabIvar Vaab
#10 Male M
02:01:1602:01:167
(7)
M7Male7RR Siplased / VIITNA KÕRTS200215801:28:06
89Henrik KiviloHenrik Kivilo
#9 Male M
02:01:4002:01:408
(8)
M8Male8REDBIKE TEAM I200455401:28:06
97Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#7 Male M
02:01:4402:01:449
(9)
M9Male9TEAM ANSTLA200113301:28:05
1020Meelis RebaneMeelis Rebane
#20 Male M45
02:01:5802:01:581
(10)
M451Male10AT Sport Team200632901:28:06
1111Magnus KrusemannMagnus Krusemann
#11 Male M40
02:02:1602:02:161
(11)
M401Male11KULGUR TEAM 1200103601:28:06
1218Imre OjavereImre Ojavere
#18 Male M
02:03:4202:03:4210
(12)
M10Male12CCRM 1200221301:28:06
1343Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#43 Male M
02:04:4702:04:4711
(13)
M11Male13TEAM ANSTLA200808401:30:18
1412Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#12 Male M50
02:04:5302:04:531
(14)
M501Male14REDBIKE TEAM I200442801:30:17
1548Aleksandr PatrenkinAleksandr Patrenkin
#48 Male M
02:04:5402:04:5412
(15)
M12Male15Narva SK Energia200067101:30:18
1637Antti ÖöbikAntti Ööbik
#37 Male M45
02:04:5602:04:562
(16)
M452Male16Rae rattaklubi01:30:17
1713Toomas EriksonToomas Erikson
#13 Male M40
02:04:5802:04:582
(17)
M402Male17REDBIKE TEAM I200625101:30:17
1852Erkki StüfErkki Stüf
#52 Male M
02:05:0002:05:0013
(18)
M13Male18201119401:30:16
1924Anti ArumägiAnti Arumägi
#24 Male M
02:05:0302:05:0314
(19)
M14Male19REDBIKE TEAM I200608601:30:18
205Toomas LepikToomas Lepik
#5 Male M40
02:06:1502:06:153
(20)
M403Male20Astro Baltics200274701:32:31
2128Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#28 Male M
02:06:3402:06:3415
(21)
M15Male21Astro Baltics200130801:31:23
2253Virgo MittVirgo Mitt
#53 Male M16
02:07:1002:07:101
(22)
M161Male22Pärnu kalev200322501:31:59
2358Aigar RajaAigar Raja
#58 Male M40
02:07:1902:07:194
(23)
M404Male23Freesport200725001:31:58
2455Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#55 Male M
02:07:1902:07:1916
(24)
M16Male24200168301:31:59
2521Madis SildveeMadis Sildvee
#21 Male M40
02:07:1902:07:195
(25)
M405Male25RR Siplased / VIITNA KÕRTS200480001:31:59
2639Maario SilmMaario Silm
#39 Male M
02:07:2402:07:2417
(26)
M17Male26RR Siplased / VIITNA KÕRTS200412701:32:13
2717Margus MalvaMargus Malva
#17 Male M40
02:07:2702:07:276
(27)
M406Male27ProCoating Kostivere Rattatiim200439201:28:54
2857Keijo PriksKeijo Priks
#57 Male M
02:07:2802:07:2818
(28)
M18Male28Korpus racing team01:32:00
2961Taimar KallariTaimar Kallari
#61 Male M50
02:08:1902:08:192
(29)
M502Male29Astro Baltics200937101:33:11
3016Peeter PoopuuPeeter Poopuu
#16 Male M
02:08:3702:08:3719
(30)
M19Male30REDBIKE TEAM I01:33:11
3176Rando Marten EvendiRando Marten Evendi
#76 Male M
02:09:2002:09:2020
(31)
M20Male31CFC SK200077801:31:58
3240Martti VälkMartti Välk
#40 Male M
02:10:3602:10:3621
(32)
M21Male32MTÜ Viljandi Rattaklubi01:34:29
3374Alar ReiskaAlar Reiska
#74 Male M55
02:10:3602:10:361
(33)
M551Male33Haanja RK200233601:34:29
3465Aivar LippAivar Lipp
#65 Male M45
02:10:5202:10:523
(34)
M453Male34AT Sport Team01:33:55
3549Tarmo ReiTarmo Rei
#49 Male M45
02:10:5502:10:554
(35)
M454Male35CFC200604401:34:29
3645Janek ResevJanek Resev
#45 Male M40
02:10:5902:10:597
(36)
M407Male36Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi200602801:33:59
37542Artur KuppArtur Kupp
#542 Male M
02:11:0202:11:0222
(37)
M22Male3701:34:29
38110Viljar HaavViljar Haav
#110 Male M45
02:11:0302:11:035
(38)
M455Male38Spordiklubi 200418501:35:06
3947Lasse NõlvikLasse Nõlvik
#47 Male M45
02:11:0402:11:046
(39)
M456Male39CCRM 201:35:05
4072Kaido PesorKaido Pesor
#72 Male M50
02:11:0702:11:073
(40)
M503Male40Raplamaa Rattaklubi KOMO01:35:05
4170Margo KippastoMargo Kippasto
#70 Male M45
02:11:1002:11:107
(41)
M457Male41AT Sport Team200109401:35:14
4285Kalle PiiriojaKalle Piirioja
#85 Male M45
02:11:2202:11:228
(42)
M458Male4201:35:14
43568Carpar AustaCarpar Austa
#568 Male M
02:11:2602:11:2623
(43)
M23Male43Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi01:34:30
4425Egert JohansonEgert Johanson
#25 Male M
02:11:4302:11:4324
(44)
M24Male44Veloplus200172201:30:19
4592Kaspar RohtlaKaspar Rohtla
#92 Male M
02:12:2802:12:2825
(45)
M25Male45REDBIKE TEAM II200503201:35:06
4691Taikki TillemannTaikki Tillemann
#91 Male M40
02:12:3202:12:328
(46)
M408Male46CCRM 201:35:53
47121Feeliks TederFeeliks Teder
#121 Male M
02:12:5302:12:5326
(47)
M26Male47Tartu Ujumisklubi01:36:39
4859Ivar PilvIvar Pilv
#59 Male M50
02:12:5602:12:564
(48)
M504Male48ONNINEN01:35:54
4942Margus MiksonMargus Mikson
#42 Male M45
02:12:5902:12:599
(49)
M459Male49SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM01:33:59
5082Evert EinroosEvert Einroos
#82 Male M
02:13:0502:13:0527
(50)
M27Male50CCRM 1201072601:35:56
Page 1 of 9 (415 items)