12. JÕELÄHTME BOTTECCHIA RATTAMARATON - EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RATTAMARATONIS
Skip Navigation Links
Tulemused
Sarja etapid
9 Jun 2018
HyperLink
Page 1 of 6 (292 items)
[1]23456
Koht
Nr.
Fav
Nimi
Aeg
Klass
Koht klassis
Sugu
Gen Pos
Klubi
Vaheafinish 19km
O/Pos
1504Taavi Kannimäe01:54:25.5M1Male1Team Antsla00:47:52.21
2523Madis Mihkels01:56:57.7M161Male2TÜASK00:49:09.53
3509Armin Pilv01:56:59.8M2Male3Team Antsla00:49:11.55
4836Tomi Paavola01:57:00.1M401Male4Team Evoc Finland00:49:10.04
5529Karl Pruuli01:58:40.0M3Male5Team Antsla00:50:07.57
6513Margus Malva01:58:44.9M4Male6ProCoating Kostivere Rattatiim00:49:09.22
7517Robin Pruul01:59:24.4M5Male7Sportland Bottecchia Team 200:49:47.26
8503Kaupo Kattai02:01:14.7M451Male8Team Amps00:53:01.219
9512Martti Välk02:01:24.4M6Male9Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi00:51:04.08
10534Elvis Leon Laanjõe02:01:55.7M7Male10Kalevi Jalgrattakool00:51:34.514
11506Helmet Tamkõrv02:01:56.7M402Male11Team Amps00:51:04.79
12542Egert Johanson02:02:30.7M162Male12Team Bottecchia/KJK 00:51:26.712
13518Jaan Alvela02:03:02.3M8Male13VELOPLUS00:51:25.511
14549Jaanus Tasane02:03:22.0M9Male14Autoeksperdi Viljandi Rattaklubi00:52:56.717
15515Margus Mikson02:03:31.7M403Male15Sportland Bottecchia Team 00:51:54.516
16514Rain Kuresoo02:03:39.7M10Male16Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 100:51:25.010
17854Sven Luks02:03:40.0M501Male17Sportland Bottecchia Team 00:53:09.723
18527Ronalds Blumbergs02:03:40.2M163Male18Cycling club KS Sporta Klubs00:51:27.213
19841Henry Grünberg02:03:40.2M164Male19Porter Racing00:53:27.725
20520Rainer Pungar02:03:54.2M404Male20Cyclon/MyFitness Team00:52:58.718
21565Tiit Pekk02:04:34.8M452Male21VIIMSI SPORT00:53:02.320
22543Sven Puusepp02:07:44.2M453Male22Spordipartner 100:53:08.722
23524Andrus Kasekamp02:07:45.0M454Male23Cyclon/MyFitness Team00:53:44.027
24536Paavo Prii02:08:21.7M11Male24VIIMSI SPORT II00:53:08.221
25569Andy Andla02:08:22.4M405Male25 00:56:45.837
26519Alo Põldmaa02:09:06.4M12Male26RR Siplased / LAADA CAFE00:54:07.328
27537Ivo Tupits02:09:42.0M502Male27RR Siplased / METSAHAKE00:54:14.730
28533Ain Rätsep02:09:44.8M455Male28Spordipartner 100:54:07.729
29558Ragnar Lepp02:09:51.7M13Male29Egesten Metallehitused/BGM00:54:30.531
30627Matvei Tarassov02:10:42.0M165Male30Nõmme Rattakl00:53:18.524
31866Martin Remmelg02:11:03.2M14Male31SPORTLAND00:51:51.715
32546Aivar Lagenõmm02:11:30.8M456Male32Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 100:56:47.238
33604Tanel Kuusk02:11:38.0M406Male33Spordipartner 200:58:35.060
34525Roland Toome02:11:49.7M503Male34RR Siplased / METSAHAKE00:56:32.534
35564Silver Annion02:11:59.4M15Male35Keremeister00:56:48.339
36532Hardi Heinsar02:12:00.5M457Male36Scoutspataljon Team00:56:34.036
37541Raivo Pulst02:12:06.8M16Male37 00:56:33.335
38562Risto Talvar02:12:19.7M407Male38 00:57:12.542
39593Janno Idavain02:13:00.0M17Male39ProCoating Kostivere Rattatiim00:56:50.540
40531Oskars Blumbergs02:13:38.2M166Male40Cycling club KS Sporta Klubs00:53:31.026
41560Raul Kaldre02:13:44.7M458Male41 00:57:48.250
42671Markus Välja02:14:02.5M167Male42 00:54:47.232
43571Helar Kriisa02:14:17.2M459Male43RR Siplased / VERX00:57:43.549
44539Tiit Šumanov02:14:19.5M551Male44RR Siplased / METSAHAKE00:58:01.352
45535Marek Kõiv02:14:21.4M408Male45Sportland Bottecchia Team 300:57:29.545
46851Mattias Vadam02:14:22.5M18Male46 00:57:30.546
47591Andres Aas02:14:26.2M409Male47Vendario.ee00:57:43.548
48598Argo Vooremaa02:14:46.5M19Male48 00:58:33.758
49702Kätlin Kukk02:15:19.2N1Female1Spordipartner Racing Girls 00:57:11.541
50547Kaspar Kõiv02:15:19.6M20Male49RedBike00:57:15.343
Page 1 of 6 (292 items)
[1]23456
fb