Lääne-Virumaa Jooksusari 2018 - XII Tapa Valla Rahvajooks ja kepikõnnimatk
Skip Navigation Links
Tulemused
Statistika
30 Sep 2018
HyperLink
Page 1 of 2 (72 items)
[1]2
Koht
Nr.
Fav
Nimi
Aeg
Klass *
Koht klassis
Sugu
Klubi
Finish
543Vladimir Ait00:39:27.6M45+14Mkunda00:39:27.6
188Ants Heinsoo00:27:11.3M45+4MAlbe team00:27:11.3
3813Rein Kriks00:32:34.5M45+12MRakvere OK00:32:34.5
5811Rein Kane00:40:25.8M45+16MLoksa RSK00:40:25.8
722Veilberg Meelis00:24:52.0M45+1MVike00:24:52.0
27Arwed PuusaluNot startedM45+MELRATO
4330Ago Saaver00:35:40.6M45+13M 00:35:40.6
1640Erik Zavadskis00:26:49.0M45+3MSparta00:26:49.0
2641Vahur Kungur00:28:44.3M45+9M 00:28:44.3
2344Vambo Oolberg00:27:56.0M45+7M 00:27:56.0
45Toivo IvainenNot startedM45+M 
2451Alar Peek00:28:27.5M45+8MViru-Nigula Spordiklubi00:28:27.5
852Urmas Põldre00:25:16.5M45+2MUP Sport00:25:16.5
21104Mait Evisalu00:27:43.8M45+6M 00:27:43.8
32105Renee Annula00:30:58.3M45+11M 00:30:58.3
28107Teet Fimberg00:29:44.8M45+10MSimuna SK00:29:44.8
56115Urmas Pavlov00:39:58.8M45+15M 00:39:58.8
19129Reigo Lehtla00:27:28.8M45+5MSaku Maraton00:27:28.8
34122Kaido Varik00:31:13.3Mehed15M 00:31:13.3
17123Martin Kalmet00:27:05.3Mehed12M 00:27:05.3
15127Jaanus Bauman00:26:39.0Mehed11M 00:26:39.0
6131Jaanus Undrest00:24:41.5Mehed6MOmniva00:24:41.5
11113Kristo Kaukül00:25:43.5Mehed8MRakvere Spordikool00:25:43.5
48Jaan KostjukovNot startedMehedM 
4109Cris Poll00:23:39.5Mehed4MHaka Plast00:23:39.5
42Margus RõukNot startedMehedM 
1243Lauri Monvelt00:25:48.5Mehed9MTransfer1.net00:25:48.5
2531Ainar Sepnik00:28:33.3Mehed13MSK Running00:28:33.3
4732Peep Taaler00:37:06.1Mehed16M 00:37:06.1
34Tauri TomsonNot startedMehedMKJK Vike
1037Asko Valdmann00:25:27.0Mehed7MSparta00:25:27.0
5228Tõnis Relvik00:39:20.3Mehed17M 00:39:20.3
124Raido Mitt00:22:08.5Mehed1M#Headinimesed00:22:08.5
312Taavi Kilki00:22:43.8Mehed3MKJK VIKE/TÜ00:22:43.8
14Aleksandr KuleshovNot startedMehedMTreeningpartner
1315Reemet Küünruss00:26:04.3Mehed10MSparta00:26:04.3
59Maido Hermsalu00:23:58.0Mehed5M 00:23:58.0
25Dmitri Aristov00:22:20.0Mehed2MTreeningparner/sportland tiim00:22:20.0
311Aulo Aasmaa00:30:41.0Mehed14MViimsi Sport00:30:41.0
402Ingrid Ait00:32:58.0N40+4F 00:32:58.0
3918Ülle Liiv00:32:44.8N40+3FAS Aru Grupp00:32:44.8
4929Tiina Säälik00:37:51.6N40+8FSK ProRunner00:37:51.6
3723Krista Mets-Raudla00:32:14.3N40+2F 00:32:14.3
20Mare MändlaNot startedN40+F 
5735Koidula Truss00:40:25.1N40+10Fkunda00:40:25.1
59108Ellen Matla00:43:33.1N40+11F 00:43:33.1
4653Anu-Mall Naarits00:36:58.0N40+6FUP Sport00:36:58.0
2954Jekaterina Pihlak00:30:09.5N40+1F 00:30:09.5
5549Anu Kilki00:39:57.6N40+9FTamsalu AO suusaklubi00:39:57.6
50Anne JaaniNot startedN40+F 
Page 1 of 2 (72 items)
[1]2

HyperLink Copyright (c) G Vincent, 2018