Lääne-Virumaa Jooksusari 2018 - XII Tapa Valla Rahvajooks ja kepikõnnimatk
Skip Navigation Links
Tulemused
Statistika
30 Sep 2018
HyperLink
Page 1 of 2 (72 items)
[1]2
Koht
Nr.
Fav
Nimi
Aeg
Klass
Koht klassis
Sugu *
Klubi
Finish
402Ingrid Ait00:32:58.0N40+4F 00:32:58.0
4Kuleshova AnnaNot startedNaisedFTreeningpartner
96Liis-Grete Arro00:25:17.5Naised1FTÄPPSPORTLASED00:25:17.5
7Maarit EinsaluNot startedNaisedF 
3610Karina Jaunmuktane00:31:47.8Naised8FUP Sport00:31:47.8
4416Ragne Leesnurm00:35:43.3Naised10F 00:35:43.3
5017Helen Leuska00:37:56.3Naised11F 00:37:56.3
3918Ülle Liiv00:32:44.8N40+3FAS Aru Grupp00:32:44.8
19Dagmar LuiNot startedNaisedF Sk Prorunner
20Mare MändlaNot startedN40+F 
21Vendla MarjuNot startedNaisedF 
5125Triinu Pärn00:39:20.1Naised12FTühi Lähker00:39:20.1
4126Piret Pärtli00:34:13.5Naised9F 00:34:13.5
4929Tiina Säälik00:37:51.6N40+8FSK ProRunner00:37:51.6
3538Moona Aneth Vihlver00:31:15.0Neiud1FKF Suusaklubi00:31:15.0
3039Kelly Vildek00:30:26.8Naised6FRakvere OK00:30:26.8
3723Krista Mets-Raudla00:32:14.3N40+2F 00:32:14.3
1433Marion Tibar00:26:11.0Naised2F#Headinimesed00:26:11.0
5735Koidula Truss00:40:25.1N40+10Fkunda00:40:25.1
3336Tuuli Vaher00:31:04.8Naised7FRakvere Bont Rulluisuklubi00:31:04.8
46Karina JakovlevaNot startedNeiudFSpordiklubi Team Yong
2747Ela Vulla00:29:03.5Naised5FVike00:29:03.5
5549Anu Kilki00:39:57.6N40+9FTamsalu AO suusaklubi00:39:57.6
50Anne JaaniNot startedN40+F 
4653Anu-Mall Naarits00:36:58.0N40+6FUP Sport00:36:58.0
2954Jekaterina Pihlak00:30:09.5N40+1F 00:30:09.5
42101Anett Kari00:34:27.0Neiud2FRakvere OK00:34:27.0
20103Irina Savinitš00:27:39.3Naised3F 00:27:39.3
59108Ellen Matla00:43:33.1N40+11F 00:43:33.1
22117Moonika Pilli00:27:46.8Naised4FJooksupartner00:27:46.8
45119Maie Alaots00:36:22.6N40+5F 00:36:22.6
48130Raili Rooba00:37:37.8N40+7FRakvere OK00:37:37.8
6131Jaanus Undrest00:24:41.5Mehed6MOmniva00:24:41.5
311Aulo Aasmaa00:30:41.0Mehed14MViimsi Sport00:30:41.0
34122Kaido Varik00:31:13.3Mehed15M 00:31:13.3
17123Martin Kalmet00:27:05.3Mehed12M 00:27:05.3
15127Jaanus Bauman00:26:39.0Mehed11M 00:26:39.0
19129Reigo Lehtla00:27:28.8M45+5MSaku Maraton00:27:28.8
4109Cris Poll00:23:39.5Mehed4MHaka Plast00:23:39.5
53110Erik Šumilov00:39:26.6Noormehed1MTeam Yong00:39:26.6
11113Kristo Kaukül00:25:43.5Mehed8MRakvere Spordikool00:25:43.5
56115Urmas Pavlov00:39:58.8M45+15M 00:39:58.8
21104Mait Evisalu00:27:43.8M45+6M 00:27:43.8
32105Renee Annula00:30:58.3M45+11M 00:30:58.3
28107Teet Fimberg00:29:44.8M45+10MSimuna SK00:29:44.8
2451Alar Peek00:28:27.5M45+8MViru-Nigula Spordiklubi00:28:27.5
852Urmas Põldre00:25:16.5M45+2MUP Sport00:25:16.5
48Jaan KostjukovNot startedMehedM 
1037Asko Valdmann00:25:27.0Mehed7MSparta00:25:27.0
34Tauri TomsonNot startedMehedMKJK Vike
Page 1 of 2 (72 items)
[1]2

HyperLink Copyright (c) G Vincent, 2018