ESTOLOPPET 2019 - 34. Viru Maraton
26 Jan 2019

     
Page 1 of 10 (466 items)
FavKohtNr.ShareNimiAegKlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond27 km vahefinish
1
Martti HimmaNot startedMMTeam HoReCa ServiceTartu maakond
52
Sander Linnus1:49:43.0M5M5areal teamVõru maakond1:03:45.9
73
Algo Kärp1:51:49.5M7M7Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:04:39.9
104
Taavi Lehemaa1:55:54.6M10M10CRAFT TOKOLääne maakond1:07:39.2
115
Martin Nassar1:55:55.8M11M11Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:07:36.1
326
Allar Soo2:03:16.3M22M30areal teamJõgeva maakond1:10:46.2
99
Juri Širokov1:55:53.3M9M9CRAFT TOKOTartu maakond1:07:36.4
3710
Andreas Baum2:03:44.1M25M35Team HoReCa ServicePärnu maakond1:11:49.4
611
Andreas Veerpalu1:51:40.3M6M6Sparta spordiseltsValga maakond1:04:40.6
412
Kauri Kõiv1:49:41.8M4M4 CRAFT TOKOHarju maakond1:03:45.1
5113
Tauno Mölder2:08:43.3M29M48Võru maakond1:08:26.4
1214
Arvi Anton1:56:05.1M12M12Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:07:37.4
16
Ivar IvanovNot startedMMMaratonsportVõru maakond
1517
Indrek Hubel1:57:11.3M13M15Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:08:19.9
2118
Aimar Hussar1:58:20.3M16M19areal teamVõru maakond1:08:25.4
6619
Taavi Raudsaar2:10:01.8M31M61Tripassion TriatloniklubiHarju maakond1:14:47.7
2723
Johan Talihärm2:00:56.8M18M25 CRAFT TOKOHarju maakond1:07:41.4
24
Kert KeskpaikStartedMMCRAFT TOKOHarju maakond1:10:48.2
2025
Siim Vinter1:58:19.5M15M18Harju maakond1:08:22.6
1627
Andres Juursalu1:57:25.1M14M16SuusahulludTartu maakond1:07:40.2
2630
Rimo Timm2:00:42.6M17M24Harju maakond1:09:47.4
3338
Kristjan Linnus2:03:21.8M23M31areal teamVõru maakond1:09:40.7
3839
Artur Rauk2:04:16.8M26M36ÕhuvägiHarju maakond1:11:54.9
17540
Tanel Uudeberg2:30:28.4M62M163SuusaAkadeemiaValga maakond1:18:28.9
4741
Joosep Tammemäe2:06:26.1M28M44Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:09:05.4
3542
Norman Pirk2:03:36.3M24M33Lääne maakond1:11:50.2
3134
Margus Rõuk2:02:54.1M21M29Lääne-Viru maakond1:10:40.9
848
Andres Kollo1:55:52.8M8M8CRAFT TOKOHarju maakond1:07:40.9
2852
Carl Sõlg2:01:21.3M19M26Grossi ToidukaubadLääne-Viru maakond1:08:54.4
8568
Talis Nurk2:13:40.6M39M79Tartu maakond1:16:52.4
9469
Hannes Poolamets2:15:03.9M40M87Tartu maakond1:11:58.7
8070
Jaanus Kütson2:12:36.6M37M75Harju maakond1:16:25.2
6580
Tõnis Vaikmaa2:09:49.1M30M60Harju maakond1:14:59.2
86
Mark LaineDNFMMSkiwax Europe OÜVõru maakond
6888
Aron Trumm2:10:05.6M32M63SuusahulludTartu maakond1:14:46.7
9789
Ott Reinaas2:16:04.4M41M90Rapla maakond1:17:13.9
13693
Karl-Thomas Kallasmaa2:23:02.6M52M128SAKU SUUSAKLUBIHarju maakond1:19:42.2
4094
Romet Sutt2:04:20.8M27M38Suusaklubi JõuluPärnu maakond1:09:46.9
113105
Paul Teearu2:19:13.6M45M106OÜ Valga PuuValga maakond1:20:16.7
83106
Lars Riisalu2:13:22.6M38M78MerevägiHarju maakond1:17:04.4
116
Raiko TiganeNot startedMMElva KeegliklubiTartu maakond
117
Raino PollNot startedMMJõgeva maakond
79112
Oliver Tampuu2:12:33.9M36M74Tartu maakond1:17:10.2
138113
Madis Moor2:23:18.1M54M130PäästeametLääne-Viru maakond1:23:03.4
74114
Andres Habakuk2:11:05.8M34M69Harju maakond1:15:50.4
135103
Andero Põllu2:22:59.1M51M127Lääne-Viru maakond1:20:46.9
128
Algo EsklaNot startedMMHarju maakond
218126
Edvin Kask2:37:04.2M75M203Lääne-Viru maakond1:28:42.2
129143
Siim Ojaver2:21:54.6M48M121Astro BalticsHarju maakond1:20:43.9
190151
Riho Vaikmäe2:33:11.2M68M176Põlva maakond1:28:53.9
Page 1 of 10 (466 items)
   

fb