ESTOLOPPET 2019 - 34. Viru Maraton
26 Jan 2019

     

Page 1 of 10 (466 items)
FavKohtNr.NimiAegKlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond27 km vahefinish
1Martti HimmaNot startedMMTeam HoReCa ServiceTartu maakond
52Sander Linnus1:49:43.0M5M5areal teamVõru maakond1:03:45.9
73Algo Kärp1:51:49.5M7M7Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:04:39.9
104Taavi Lehemaa1:55:54.6M10M10CRAFT TOKOLääne maakond1:07:39.2
115Martin Nassar1:55:55.8M11M11Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:07:36.1
326Allar Soo2:03:16.3M22M30areal teamJõgeva maakond1:10:46.2
147Raul Seema1:56:51.3M401M14Harju maakond1:07:37.4
8Meelis RebaneNot startedM40MRR Siplased / CRAFTHarju maakond
99Juri Širokov1:55:53.3M9M9CRAFT TOKOTartu maakond1:07:36.4
3710Andreas Baum2:03:44.1M25M35Team HoReCa ServicePärnu maakond1:11:49.4
611Andreas Veerpalu1:51:40.3M6M6Sparta spordiseltsValga maakond1:04:40.6
412Kauri Kõiv1:49:41.8M4M4 CRAFT TOKOHarju maakond1:03:45.1
5113Tauno Mölder2:08:43.3M29M48Võru maakond1:08:26.4
1214Arvi Anton1:56:05.1M12M12Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:07:37.4
2415Rait Pallo2:00:37.3M405M22areal teamValga maakond1:08:24.4
16Ivar IvanovNot startedMMMaratonsportVõru maakond
1517Indrek Hubel1:57:11.3M13M15Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:08:19.9
2118Aimar Hussar1:58:20.3M16M19areal teamVõru maakond1:08:25.4
6619Taavi Raudsaar2:10:01.8M31M61Tripassion TriatloniklubiHarju maakond1:14:47.7
20Marek NõmmNot startedM40MSpordipood Duncan.eePärnu maakond
3921Üllar Lillmets2:04:19.8M409M37Lääne-Viru maakond1:11:48.7
1322Juri Kovaljov1:56:11.6M201M13MTÜ Spordiklubi CFCHarju maakond1:07:37.2
2723Johan Talihärm2:00:56.8M18M25 CRAFT TOKOHarju maakond1:07:41.4
24Kert KeskpaikStartedMMCRAFT TOKOHarju maakond1:10:48.2
2025Siim Vinter1:58:19.5M15M18Harju maakond1:08:22.6
4626Peep Kivil2:06:13.3M4013M43Ida-Viru maakond1:11:53.4
1627Andres Juursalu1:57:25.1M14M16SuusahulludTartu maakond1:07:40.2
2528Kaidar Hussar2:00:41.8M406M23areal teamVõru maakond1:09:32.2
1829Tatjana Mannima1:58:17.3N2F2Valga maakond1:08:25.7
2630Rimo Timm2:00:42.6M17M24Harju maakond1:09:47.4
5331Heidi Raju2:08:59.6N3F5Harju maakond1:11:37.4
2332Aivar Ridamäe1:59:06.1M404M21areal teamHarju maakond1:08:26.0
4533Ago Veilberg2:05:41.1M502M42RR Siplased / CRAFTLääne-Viru maakond1:11:56.7
3134Margus Rõuk2:02:54.1M21M29Lääne-Viru maakond1:10:40.9
5235Heleri Kivil2:08:47.3N401F4Tartu maakond1:12:41.7
6136Meelis Jürisaar2:09:28.8M4022M56Harju maakond1:14:54.7
37Raio PiirojaNot startedM40MTeam HoReCa ServicePärnu maakond
3338Kristjan Linnus2:03:21.8M23M31areal teamVõru maakond1:09:40.7
3839Artur Rauk2:04:16.8M26M36ÕhuvägiHarju maakond1:11:54.9
17540Tanel Uudeberg2:30:28.4M62M163SuusaAkadeemiaValga maakond1:18:28.9
4741Joosep Tammemäe2:06:26.1M28M44Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:09:05.4
3542Norman Pirk2:03:36.3M24M33Lääne maakond1:11:50.2
9343Arvo Sala2:14:58.4M4035M86Eesti Energia SpordiklubiIda-Viru maakond1:19:47.9
44Reimo NookNot startedM40M CRAFT TOKOHarju maakond
4245Viljar Haav2:04:24.1M4010M39Viimsi SportHarju maakond1:11:52.9
2246Andreas Kraas1:58:42.8M403M20Spordipood Duncan.eeTartu maakond1:08:30.6
4947Kaspar Krauvärk2:06:46.3M202M46Alutaguse Suusaklubi/Jõhvi SpordikoolIda-Viru maakond1:15:13.2
848Andres Kollo1:55:52.8M8M8CRAFT TOKOHarju maakond1:07:40.9
2949Tarmo Neemela2:01:23.3M501M27Eesti SportlaneHarju maakond1:09:39.4
3650Janno Rodendau2:03:40.3M408M34RR SuusaklubiJärva maakond1:11:38.7
Page 1 of 10 (466 items)
   

fb