ESTOLOPPET 2019 - 34. Viru Maraton
26 Jan 2019

     
     

Page 1 of 10 (466 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond27 km vahefinish
1Martti HimmaMartti Himma
#1 M M
Not startedNot startedMMTeam HoReCa ServiceTartu maakond
52Sander LinnusSander Linnus
#2 M M
1:49:43.01:49:43.05
(5)
M5M5areal teamVõru maakond1:03:45.9
73Algo KärpAlgo Kärp
#3 M M
1:51:49.51:51:49.57
(7)
M7M7Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:04:39.9
104Taavi LehemaaTaavi Lehemaa
#4 M M
1:55:54.61:55:54.610
(10)
M10M10CRAFT TOKOLääne maakond1:07:39.2
115Martin NassarMartin Nassar
#5 M M
1:55:55.81:55:55.811
(11)
M11M11Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:07:36.1
326Allar SooAllar Soo
#6 M M
2:03:16.32:03:16.322
(30)
M22M30areal teamJõgeva maakond1:10:46.2
147Raul SeemaRaul Seema
#7 M M40
1:56:51.31:56:51.31
(14)
M401M14Harju maakond1:07:37.4
8Meelis RebaneMeelis Rebane
#8 M M40
Not startedNot startedM40MRR Siplased / CRAFTHarju maakond
99Juri ŠirokovJuri Širokov
#9 M M
1:55:53.31:55:53.39
(9)
M9M9CRAFT TOKOTartu maakond1:07:36.4
3710Andreas BaumAndreas Baum
#10 M M
2:03:44.12:03:44.125
(35)
M25M35Team HoReCa ServicePärnu maakond1:11:49.4
611Andreas VeerpaluAndreas Veerpalu
#11 M M
1:51:40.31:51:40.36
(6)
M6M6Sparta spordiseltsValga maakond1:04:40.6
412Kauri KõivKauri Kõiv
#12 M M
1:49:41.81:49:41.84
(4)
M4M4 CRAFT TOKOHarju maakond1:03:45.1
5113Tauno MölderTauno Mölder
#13 M M
2:08:43.32:08:43.329
(48)
M29M48Võru maakond1:08:26.4
1214Arvi AntonArvi Anton
#14 M M
1:56:05.11:56:05.112
(12)
M12M12Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:07:37.4
2415Rait PalloRait Pallo
#15 M M40
2:00:37.32:00:37.35
(22)
M405M22areal teamValga maakond1:08:24.4
16Ivar IvanovIvar Ivanov
#16 M M
Not startedNot startedMMMaratonsportVõru maakond
1517Indrek HubelIndrek Hubel
#17 M M
1:57:11.31:57:11.313
(15)
M13M15Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:08:19.9
2118Aimar HussarAimar Hussar
#18 M M
1:58:20.31:58:20.316
(19)
M16M19areal teamVõru maakond1:08:25.4
6619Taavi RaudsaarTaavi Raudsaar
#19 M M
2:10:01.82:10:01.831
(61)
M31M61Tripassion TriatloniklubiHarju maakond1:14:47.7
20Marek NõmmMarek Nõmm
#20 M M40
Not startedNot startedM40MSpordipood Duncan.eePärnu maakond
3921Üllar LillmetsÜllar Lillmets
#21 M M40
2:04:19.82:04:19.89
(37)
M409M37Lääne-Viru maakond1:11:48.7
1322Juri KovaljovJuri Kovaljov
#22 M M20
1:56:11.61:56:11.61
(13)
M201M13MTÜ Spordiklubi CFCHarju maakond1:07:37.2
2723Johan TalihärmJohan Talihärm
#23 M M
2:00:56.82:00:56.818
(25)
M18M25 CRAFT TOKOHarju maakond1:07:41.4
24Kert KeskpaikKert Keskpaik
#24 M M
StartedStartedMMCRAFT TOKOHarju maakond1:10:48.2
2025Siim VinterSiim Vinter
#25 M M
1:58:19.51:58:19.515
(18)
M15M18Harju maakond1:08:22.6
4626Peep KivilPeep Kivil
#26 M M40
2:06:13.32:06:13.313
(43)
M4013M43Ida-Viru maakond1:11:53.4
1627Andres JuursaluAndres Juursalu
#27 M M
1:57:25.11:57:25.114
(16)
M14M16SuusahulludTartu maakond1:07:40.2
2528Kaidar HussarKaidar Hussar
#28 M M40
2:00:41.82:00:41.86
(23)
M406M23areal teamVõru maakond1:09:32.2
1829Tatjana MannimaTatjana Mannima
#29 F N
1:58:17.31:58:17.32
(2)
N2F2Valga maakond1:08:25.7
2630Rimo TimmRimo Timm
#30 M M
2:00:42.62:00:42.617
(24)
M17M24Harju maakond1:09:47.4
5331Heidi RajuHeidi Raju
#31 F N
2:08:59.62:08:59.63
(5)
N3F5Harju maakond1:11:37.4
2332Aivar RidamäeAivar Ridamäe
#32 M M40
1:59:06.11:59:06.14
(21)
M404M21areal teamHarju maakond1:08:26.0
4533Ago VeilbergAgo Veilberg
#33 M M50
2:05:41.12:05:41.12
(42)
M502M42RR Siplased / CRAFTLääne-Viru maakond1:11:56.7
3134Margus RõukMargus Rõuk
#34 M M
2:02:54.12:02:54.121
(29)
M21M29Lääne-Viru maakond1:10:40.9
5235Heleri KivilHeleri Kivil
#35 F N40
2:08:47.32:08:47.31
(4)
N401F4Tartu maakond1:12:41.7
6136Meelis JürisaarMeelis Jürisaar
#36 M M40
2:09:28.82:09:28.822
(56)
M4022M56Harju maakond1:14:54.7
37Raio PiirojaRaio Piiroja
#37 M M40
Not startedNot startedM40MTeam HoReCa ServicePärnu maakond
3338Kristjan LinnusKristjan Linnus
#38 M M
2:03:21.82:03:21.823
(31)
M23M31areal teamVõru maakond1:09:40.7
3839Artur RaukArtur Rauk
#39 M M
2:04:16.82:04:16.826
(36)
M26M36ÕhuvägiHarju maakond1:11:54.9
17540Tanel UudebergTanel Uudeberg
#40 M M
2:30:28.42:30:28.462
(163)
M62M163SuusaAkadeemiaValga maakond1:18:28.9
4741Joosep TammemäeJoosep Tammemäe
#41 M M
2:06:26.12:06:26.128
(44)
M28M44Viljandi SuusaklubiViljandi maakond1:09:05.4
3542Norman PirkNorman Pirk
#42 M M
2:03:36.32:03:36.324
(33)
M24M33Lääne maakond1:11:50.2
9343Arvo SalaArvo Sala
#43 M M40
2:14:58.42:14:58.435
(86)
M4035M86Eesti Energia SpordiklubiIda-Viru maakond1:19:47.9
44Reimo NookReimo Nook
#44 M M40
Not startedNot startedM40M CRAFT TOKOHarju maakond
4245Viljar HaavViljar Haav
#45 M M40
2:04:24.12:04:24.110
(39)
M4010M39Viimsi SportHarju maakond1:11:52.9
2246Andreas KraasAndreas Kraas
#46 M M40
1:58:42.81:58:42.83
(20)
M403M20Spordipood Duncan.eeTartu maakond1:08:30.6
4947Kaspar KrauvärkKaspar Krauvärk
#47 M M20
2:06:46.32:06:46.32
(46)
M202M46Alutaguse Suusaklubi/Jõhvi SpordikoolIda-Viru maakond1:15:13.2
848Andres KolloAndres Kollo
#48 M M
1:55:52.81:55:52.88
(8)
M8M8CRAFT TOKOHarju maakond1:07:40.9
2949Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#49 M M50
2:01:23.32:01:23.31
(27)
M501M27Eesti SportlaneHarju maakond1:09:39.4
3650Janno RodendauJanno Rodendau
#50 M M40
2:03:40.32:03:40.38
(34)
M408M34RR SuusaklubiJärva maakond1:11:38.7
Page 1 of 10 (466 items)
   

fb