ESTOLOPPET 2019 - 21. Tamsalu-Neeruti Maraton
28 Jan 2019

     
     

Page 1 of 9 (427 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakondStart17 km vahefinishFinish
12Kauri KõivKauri Kõiv
#2 M M
01:50:5801:50:581
(1)
M1M1 CRAFT TOKOHarju maakond00:00:0000:45:0001:50:58
2813Virgo KaruVirgo Karu
#13 M M50
02:07:2802:07:281
(28)
M501M28Harju maakond00:00:0100:49:4702:07:28
518Meelis RebaneMeelis Rebane
#18 M M40
01:57:1101:57:111
(5)
M401M5Harju maakond00:00:0200:46:5401:57:11
4522Heleri KivilHeleri Kivil
#22 F N40
02:12:4002:12:401
(1)
N401F1Tartu maakond00:00:0300:53:1602:12:40
5023Anette VeerpaluAnette Veerpalu
#23 F N
02:13:5602:13:561
(2)
N1F2Sparta SpordiseltsValga maakond00:00:0200:53:1102:13:56
6977Urmas KanepUrmas Kanep
#77 M M60
02:17:3202:17:321
(66)
M601M66Harju maakond00:00:0600:54:3102:17:32
96105Christopher JärveChristopher Järve
#105 M M20
02:21:0802:21:081
(93)
M201M93Harju maakond00:00:1500:56:4402:21:08
150136Ene AigroEne Aigro
#136 F N50
02:29:4102:29:411
(6)
N501F6Valga maakond00:00:1801:00:1902:29:41
196174Tiina IdavainTiina Idavain
#174 F N60
02:36:2702:36:271
(10)
N601F10Järva maakond00:00:1601:03:3502:36:27
245395Max Sander LaaneMax Sander Laane
#395 M M17
02:45:2802:45:281
(232)
M171M232Harju maakond00:01:0101:09:4002:45:28
301401Jete Hendrika LoodJete Hendrika Lood
#401 F N20
02:58:4202:58:421
(19)
N201F19Tamsalu AO suusaklubiLääne-Viru maakond00:00:5501:11:5402:58:42
146403Andris DainisAndris Dainis
#403 M M70
02:28:5102:28:511
(141)
M701M141ValkaVidzeme00:00:1300:58:5402:28:51
1814009Juhan LukkJuhan Lukk
#4009 M M70
02:35:0602:35:062
(173)
M702M173Suki SulaLääne maakond00:00:1001:01:5602:35:06
2394Morten SäthaMorten Sätha
#394 M M
01:54:2901:54:292
(2)
M2M2SWIXHarju maakond00:00:0400:45:0401:54:29
295319Merje LuikMerje Luik
#319 F N50
02:56:4702:56:472
(18)
N502F18Pärnu maakond00:01:0201:10:2002:56:47
399321Leili PransLeili Prans
#321 F N60
04:29:5504:29:552
(35)
N602F35Tartu maakond00:00:5301:42:1404:29:55
391354Geiri SuurGeiri Suur
#354 F N20
03:53:0703:53:072
(32)
N202F32Lääne-Viru maakond00:01:0401:34:1803:53:07
133155Anette BaumAnette Baum
#155 F N
02:26:3102:26:312
(4)
N2F4Pärnu Aerutajate KlubiPärnu maakond00:00:2301:00:1002:26:31
283284Georgi VinogradovGeorgi Vinogradov
#284 M M20
02:52:5402:52:542
(267)
M202M267Harju maakond00:00:4001:09:5202:52:54
7079Kaupo JalastoKaupo Jalasto
#79 M M60
02:17:3702:17:372
(67)
M602M67Harju maakond00:00:1400:55:5802:17:37
3420Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#20 M M50
02:08:5802:08:582
(34)
M502M34Eesti SportlaneHarju maakond00:00:0200:49:5602:08:58
5525Reeda Tuula-FjodorovReeda Tuula-Fjodorov
#25 F N40
02:14:4502:14:452
(3)
N402F3ArigatoHarju maakond00:00:0900:53:4602:14:45
612Ilmar UdamIlmar Udam
#12 M M40
01:58:1301:58:132
(6)
M402M6Spordipood Duncan.eeJärva maakond00:00:0200:46:2501:58:13
727Allar KivilAllar Kivil
#27 M M40
01:58:2301:58:233
(7)
M403M7Tartu maakond00:00:0200:46:5301:58:23
33Sander LinnusSander Linnus
#3 M M
01:56:5601:56:563
(3)
M3M3areal teamVõru maakond00:00:0100:46:2301:56:56
3537Ago VeilbergAgo Veilberg
#37 M M50
02:09:1802:09:183
(35)
M503M35RR Siplased / CRAFTLääne-Viru maakond00:00:0700:51:1802:09:18
18691Maris KaarjärvMaris Kaarjärv
#91 F N40
02:35:4402:35:443
(9)
N403F9Ebavere SuusaklubiLääne-Viru maakond00:00:0800:58:4802:35:44
138132Jaanika PaalmäeJaanika Paalmäe
#132 F N
02:27:2802:27:283
(5)
N3F5SuKl SulaLääne maakond00:00:1000:56:4602:27:28
83343Raul ArulaRaul Arula
#343 M M60
02:19:0602:19:063
(80)
M603M80Tartu maakond00:00:0700:54:1202:19:06
349309Triin LettTriin Lett
#309 F N50
03:11:5003:11:503
(22)
N503F22SuusahulludTartu maakond00:00:3801:13:5303:11:50
103144Jan-Erik LindgrenJan-Erik Lindgren
#144 M M60
02:22:5202:22:524
(100)
M604M100Harju maakond00:00:1700:56:5002:22:52
1039Vladimir VsivtsevVladimir Vsivtsev
#39 M M40
02:02:4202:02:424
(10)
M404M10Ida-Viru maakond00:00:0300:49:5302:02:42
5466Tõnu ReinovTõnu Reinov
#66 M M50
02:14:4302:14:434
(52)
M504M52Ida-Viru maakond00:00:0400:53:1302:14:43
47Martin NassarMartin Nassar
#7 M M
01:57:0801:57:084
(4)
M4M4Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:00:0200:46:5201:57:08
358253Elina LasseronElina Lasseron
#253 F N50
03:15:1503:15:154
(23)
N504F23Harju maakond00:00:3801:19:0603:15:15
159217Relika ToomeRelika Toome
#217 F N
02:31:3202:31:324
(7)
N4F7Lääne-Viru maakond00:00:3101:01:5202:31:32
236181Tiina TiislerTiina Tiisler
#181 F N40
02:44:5002:44:504
(13)
N404F13Tartu RulluisuklubiPõlva maakond00:00:2201:05:0802:44:50
65194Ivo TupitsIvo Tupits
#194 M M50
02:16:3902:16:395
(62)
M505M62Lääne-Viru maakond00:00:1400:53:5002:16:39
16148Alar SavastverAlar Savastver
#148 M M40
02:03:2102:03:215
(16)
M405M16Koidu SKHarju maakond00:00:0400:49:1102:03:21
84Andres KolloAndres Kollo
#4 M M
02:00:0202:00:025
(8)
M5M8CRAFT TOKOHarju maakond00:00:0100:46:5402:00:02
171128Regina KaalRegina Kaal
#128 F N
02:34:0002:34:005
(8)
N5F8Harju maakond00:00:1601:01:3902:34:00
107102Jevgeni VoloshinJevgeni Voloshin
#102 M M60
02:23:1102:23:115
(104)
M605M104Ida-Viru maakond00:00:1100:56:4502:23:11
366324Kai KalameesKai Kalamees
#324 F N50
03:18:3703:18:375
(25)
N505F25Harju maakond00:01:2101:19:1203:18:37
255360Katrin OolmetsKatrin Oolmets
#360 F N40
02:48:1302:48:135
(14)
N405F14SPARTAHarju maakond00:00:5201:08:3702:48:13
386416Monika RuutMonika Ruut
#416 F N50
03:43:4603:43:466
(30)
N506F30RaplaRapla maakond00:01:0001:25:3103:43:46
256402Evelyn HimmaEvelyn Himma
#402 F N40
02:48:1302:48:136
(15)
N406F15PorkuniLääne-Viru maakond00:00:5201:08:3602:48:13
202333Hanna-Maria PuhkeHanna-Maria Puhke
#333 F N
02:37:5702:37:576
(11)
N6F11Järva maakond00:00:4401:04:0702:37:57
78116Ain KilkAin Kilk
#116 M M50
02:17:5902:17:596
(75)
M506M75Harju maakond00:00:1300:54:1502:17:59
2015Andreas KraasAndreas Kraas
#15 M M40
02:03:5002:03:506
(20)
M406M20Spordipood Duncan.eeTartu maakond00:00:0100:49:5202:03:50
933Andreas BaumAndreas Baum
#33 M M
02:02:3802:02:386
(9)
M6M9Team HoReCa ServicePärnu maakond00:00:0500:49:5402:02:38
Page 1 of 9 (427 items)