ESTOLOPPET 2019 - 21. Tamsalu-Neeruti Maraton
28 Jan 2019

     
     

Page 1 of 9 (427 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakondStart17 km vahefinishFinish
12Kauri KõivKauri Kõiv
#2 M M
01:50:5801:50:581
(1)
M1M1 CRAFT TOKOHarju maakond00:00:0000:45:0001:50:58
4522Heleri KivilHeleri Kivil
#22 F N40
02:12:4002:12:401
(1)
N401F1Tartu maakond00:00:0300:53:1602:12:40
5023Anette VeerpaluAnette Veerpalu
#23 F N
02:13:5602:13:561
(2)
N1F2Sparta SpordiseltsValga maakond00:00:0200:53:1102:13:56
2394Morten SäthaMorten Sätha
#394 M M
01:54:2901:54:292
(2)
M2M2SWIXHarju maakond00:00:0400:45:0401:54:29
5525Reeda Tuula-FjodorovReeda Tuula-Fjodorov
#25 F N40
02:14:4502:14:452
(3)
N402F3ArigatoHarju maakond00:00:0900:53:4602:14:45
33Sander LinnusSander Linnus
#3 M M
01:56:5601:56:563
(3)
M3M3areal teamVõru maakond00:00:0100:46:2301:56:56
47Martin NassarMartin Nassar
#7 M M
01:57:0801:57:084
(4)
M4M4Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:00:0200:46:5201:57:08
133155Anette BaumAnette Baum
#155 F N
02:26:3102:26:312
(4)
N2F4Pärnu Aerutajate KlubiPärnu maakond00:00:2301:00:1002:26:31
518Meelis RebaneMeelis Rebane
#18 M M40
01:57:1101:57:111
(5)
M401M5Harju maakond00:00:0200:46:5401:57:11
138132Jaanika PaalmäeJaanika Paalmäe
#132 F N
02:27:2802:27:283
(5)
N3F5SuKl SulaLääne maakond00:00:1000:56:4602:27:28
150136Ene AigroEne Aigro
#136 F N50
02:29:4102:29:411
(6)
N501F6Valga maakond00:00:1801:00:1902:29:41
612Ilmar UdamIlmar Udam
#12 M M40
01:58:1301:58:132
(6)
M402M6Spordipood Duncan.eeJärva maakond00:00:0200:46:2501:58:13
727Allar KivilAllar Kivil
#27 M M40
01:58:2301:58:233
(7)
M403M7Tartu maakond00:00:0200:46:5301:58:23
159217Relika ToomeRelika Toome
#217 F N
02:31:3202:31:324
(7)
N4F7Lääne-Viru maakond00:00:3101:01:5202:31:32
84Andres KolloAndres Kollo
#4 M M
02:00:0202:00:025
(8)
M5M8CRAFT TOKOHarju maakond00:00:0100:46:5402:00:02
171128Regina KaalRegina Kaal
#128 F N
02:34:0002:34:005
(8)
N5F8Harju maakond00:00:1601:01:3902:34:00
18691Maris KaarjärvMaris Kaarjärv
#91 F N40
02:35:4402:35:443
(9)
N403F9Ebavere SuusaklubiLääne-Viru maakond00:00:0800:58:4802:35:44
933Andreas BaumAndreas Baum
#33 M M
02:02:3802:02:386
(9)
M6M9Team HoReCa ServicePärnu maakond00:00:0500:49:5402:02:38
1039Vladimir VsivtsevVladimir Vsivtsev
#39 M M40
02:02:4202:02:424
(10)
M404M10Ida-Viru maakond00:00:0300:49:5302:02:42
196174Tiina IdavainTiina Idavain
#174 F N60
02:36:2702:36:271
(10)
N601F10Järva maakond00:00:1601:03:3502:36:27
1117Rimo TimmRimo Timm
#17 M M
02:02:4302:02:437
(11)
M7M11Harju maakond00:00:0400:49:5002:02:43
202333Hanna-Maria PuhkeHanna-Maria Puhke
#333 F N
02:37:5702:37:576
(11)
N6F11Järva maakond00:00:4401:04:0702:37:57
216320Sille MeikopSille Meikop
#320 F N
02:40:5502:40:557
(12)
N7F12SuusahulludTartu maakond00:00:3401:05:0102:40:55
1210Allar SooAllar Soo
#10 M M
02:02:5802:02:588
(12)
M8M12areal teamJõgeva maakond00:00:0200:47:2002:02:58
1381Cristian AntonCristian Anton
#81 M M
02:02:5902:02:599
(13)
M9M13MerevägiHarju maakond00:00:0400:49:5302:02:59
236181Tiina TiislerTiina Tiisler
#181 F N40
02:44:5002:44:504
(13)
N404F13Tartu RulluisuklubiPõlva maakond00:00:2201:05:0802:44:50
1414Aimar HussarAimar Hussar
#14 M M
02:02:5902:02:5910
(14)
M10M14areal teamVõru maakond00:00:0100:49:4802:02:59
255360Katrin OolmetsKatrin Oolmets
#360 F N40
02:48:1302:48:135
(14)
N405F14SPARTAHarju maakond00:00:5201:08:3702:48:13
256402Evelyn HimmaEvelyn Himma
#402 F N40
02:48:1302:48:136
(15)
N406F15PorkuniLääne-Viru maakond00:00:5201:08:3602:48:13
1538Joosep TammemäeJoosep Tammemäe
#38 M M
02:03:1702:03:1711
(15)
M11M15Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:00:0200:49:5602:03:17
16148Alar SavastverAlar Savastver
#148 M M40
02:03:2102:03:215
(16)
M405M16Koidu SKHarju maakond00:00:0400:49:1102:03:21
262336Karin TammKarin Tamm
#336 F N40
02:48:4602:48:467
(16)
N407F16Pärnu maakond00:00:5801:09:3402:48:46
29324Ave AnsperAve Ansper
#24 F N
02:56:1302:56:138
(17)
N8F17Tartu maakond00:00:1001:06:2002:56:13
178Arvi AntonArvi Anton
#8 M M
02:03:2102:03:2112
(17)
M12M17Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:00:0100:48:1602:03:21
1819Carl SõlgCarl Sõlg
#19 M M
02:03:3402:03:3413
(18)
M13M18Grossi ToidukaubadLääne-Viru maakond00:00:0300:49:5002:03:34
295319Merje LuikMerje Luik
#319 F N50
02:56:4702:56:472
(18)
N502F18Pärnu maakond00:01:0201:10:2002:56:47
301401Jete Hendrika LoodJete Hendrika Lood
#401 F N20
02:58:4202:58:421
(19)
N201F19Tamsalu AO suusaklubiLääne-Viru maakond00:00:5501:11:5402:58:42
199Indrek HubelIndrek Hubel
#9 M M
02:03:3702:03:3714
(19)
M14M19Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:00:0200:49:5102:03:37
2015Andreas KraasAndreas Kraas
#15 M M40
02:03:5002:03:506
(20)
M406M20Spordipood Duncan.eeTartu maakond00:00:0100:49:5202:03:50
319362Laura KruusmannLaura Kruusmann
#362 F N
03:02:4903:02:499
(20)
N9F20SuusahulludTartu maakond00:00:4001:05:4603:02:49
340342Kristi KelgoKristi Kelgo
#342 F N
03:09:3503:09:3510
(21)
N10F21Harju maakond00:00:4801:16:2803:09:35
2116Kaidar HussarKaidar Hussar
#16 M M40
02:04:4202:04:427
(21)
M407M21areal teamVõru maakond00:00:0400:49:5702:04:42
226Juri ŠirokovJuri Širokov
#6 M M
02:04:4702:04:4715
(22)
M15M22CRAFT TOKOTartu maakond00:00:0100:47:4802:04:47
349309Triin LettTriin Lett
#309 F N50
03:11:5003:11:503
(22)
N503F22SuusahulludTartu maakond00:00:3801:13:5303:11:50
2387Martin RemmelgMartin Remmelg
#87 M M
02:04:4802:04:4816
(23)
M16M23Harju maakond00:00:0200:45:0102:04:48
358253Elina LasseronElina Lasseron
#253 F N50
03:15:1503:15:154
(23)
N504F23Harju maakond00:00:3801:19:0603:15:15
2441Risto RammulRisto Rammul
#41 M M
02:06:2402:06:2417
(24)
M17M24SK Los TorosLääne-Viru maakond00:00:0400:51:5502:06:24
363386Siiri SirgeSiiri Sirge
#386 F N
03:17:0303:17:0311
(24)
N11F24Lääne-Viru maakond00:00:4201:19:2003:17:03
366324Kai KalameesKai Kalamees
#324 F N50
03:18:3703:18:375
(25)
N505F25Harju maakond00:01:2101:19:1203:18:37
2535Viljar HaavViljar Haav
#35 M M40
02:06:3002:06:308
(25)
M408M25VIIMSI SPORTHarju maakond00:00:0500:49:5702:06:30
Page 1 of 9 (427 items)