ESTOLOPPET 2019 - 21. Tamsalu-Neeruti Maraton
28 Jan 2019

     
     

Page 1 of 9 (427 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakondStart17 km vahefinishFinish
21Merilin JürisaarMerilin Jürisaar
#21 F N20
DNFDNFN20FHarju maakond00:00:01
4522Heleri KivilHeleri Kivil
#22 F N40
02:12:4002:12:401
(1)
N401F1Tartu maakond00:00:0300:53:1602:12:40
5023Anette VeerpaluAnette Veerpalu
#23 F N
02:13:5602:13:561
(2)
N1F2Sparta SpordiseltsValga maakond00:00:0200:53:1102:13:56
29324Ave AnsperAve Ansper
#24 F N
02:56:1302:56:138
(17)
N8F17Tartu maakond00:00:1001:06:2002:56:13
5525Reeda Tuula-FjodorovReeda Tuula-Fjodorov
#25 F N40
02:14:4502:14:452
(3)
N402F3ArigatoHarju maakond00:00:0900:53:4602:14:45
18691Maris KaarjärvMaris Kaarjärv
#91 F N40
02:35:4402:35:443
(9)
N403F9Ebavere SuusaklubiLääne-Viru maakond00:00:0800:58:4802:35:44
171128Regina KaalRegina Kaal
#128 F N
02:34:0002:34:005
(8)
N5F8Harju maakond00:00:1601:01:3902:34:00
138132Jaanika PaalmäeJaanika Paalmäe
#132 F N
02:27:2802:27:283
(5)
N3F5SuKl SulaLääne maakond00:00:1000:56:4602:27:28
150136Ene AigroEne Aigro
#136 F N50
02:29:4102:29:411
(6)
N501F6Valga maakond00:00:1801:00:1902:29:41
133155Anette BaumAnette Baum
#155 F N
02:26:3102:26:312
(4)
N2F4Pärnu Aerutajate KlubiPärnu maakond00:00:2301:00:1002:26:31
196174Tiina IdavainTiina Idavain
#174 F N60
02:36:2702:36:271
(10)
N601F10Järva maakond00:00:1601:03:3502:36:27
236181Tiina TiislerTiina Tiisler
#181 F N40
02:44:5002:44:504
(13)
N404F13Tartu RulluisuklubiPõlva maakond00:00:2201:05:0802:44:50
159217Relika ToomeRelika Toome
#217 F N
02:31:3202:31:324
(7)
N4F7Lääne-Viru maakond00:00:3101:01:5202:31:32
371218Rita KivilaRita Kivila
#218 F N40
03:21:0503:21:059
(27)
N409F27Tartu maakond00:00:4701:22:1503:21:05
358253Elina LasseronElina Lasseron
#253 F N50
03:15:1503:15:154
(23)
N504F23Harju maakond00:00:3801:19:0603:15:15
257Signe ParmSigne Parm
#257 F N
DNSDNSNFJetoil Harju maakond
265Margit AhuMargit Ahu
#265 F N
DNSDNSNFIda-Viru maakond
368305Kaire VaherKaire Vaher
#305 F N40
03:19:5903:19:598
(26)
N408F26Lääne-Viru maakond00:00:5401:18:5103:19:59
349309Triin LettTriin Lett
#309 F N50
03:11:5003:11:503
(22)
N503F22SuusahulludTartu maakond00:00:3801:13:5303:11:50
295319Merje LuikMerje Luik
#319 F N50
02:56:4702:56:472
(18)
N502F18Pärnu maakond00:01:0201:10:2002:56:47
216320Sille MeikopSille Meikop
#320 F N
02:40:5502:40:557
(12)
N7F12SuusahulludTartu maakond00:00:3401:05:0102:40:55
399321Leili PransLeili Prans
#321 F N60
04:29:5504:29:552
(35)
N602F35Tartu maakond00:00:5301:42:1404:29:55
366324Kai KalameesKai Kalamees
#324 F N50
03:18:3703:18:375
(25)
N505F25Harju maakond00:01:2101:19:1203:18:37
202333Hanna-Maria PuhkeHanna-Maria Puhke
#333 F N
02:37:5702:37:576
(11)
N6F11Järva maakond00:00:4401:04:0702:37:57
262336Karin TammKarin Tamm
#336 F N40
02:48:4602:48:467
(16)
N407F16Pärnu maakond00:00:5801:09:3402:48:46
340342Kristi KelgoKristi Kelgo
#342 F N
03:09:3503:09:3510
(21)
N10F21Harju maakond00:00:4801:16:2803:09:35
391354Geiri SuurGeiri Suur
#354 F N20
03:53:0703:53:072
(32)
N202F32Lääne-Viru maakond00:01:0401:34:1803:53:07
382356Grete ArumäeGrete Arumäe
#356 F N
03:35:0103:35:0112
(29)
N12F29Pärnu maakond00:01:1901:21:3603:35:01
255360Katrin OolmetsKatrin Oolmets
#360 F N40
02:48:1302:48:135
(14)
N405F14SPARTAHarju maakond00:00:5201:08:3702:48:13
319362Laura KruusmannLaura Kruusmann
#362 F N
03:02:4903:02:499
(20)
N9F20SuusahulludTartu maakond00:00:4001:05:4603:02:49
397365Eeva-Kristiina SanderEeva-Kristiina Sander
#365 F N
04:11:2104:11:2113
(34)
N13F34Team ChicaHarju maakond00:01:0801:37:1604:11:21
388378Ülle LiivÜlle Liiv
#378 F N40
03:46:2103:46:2111
(31)
N4011F31Lääne-Viru maakond00:00:5601:29:4303:46:21
363386Siiri SirgeSiiri Sirge
#386 F N
03:17:0303:17:0311
(24)
N11F24Lääne-Viru maakond00:00:4201:19:2003:17:03
301401Jete Hendrika LoodJete Hendrika Lood
#401 F N20
02:58:4202:58:421
(19)
N201F19Tamsalu AO suusaklubiLääne-Viru maakond00:00:5501:11:5402:58:42
256402Evelyn HimmaEvelyn Himma
#402 F N40
02:48:1302:48:136
(15)
N406F15PorkuniLääne-Viru maakond00:00:5201:08:3602:48:13
386416Monika RuutMonika Ruut
#416 F N50
03:43:4603:43:466
(30)
N506F30RaplaRapla maakond00:01:0001:25:3103:43:46
376412Ene SaarEne Saar
#412 F N40
03:26:5603:26:5610
(28)
N4010F28Pärnu maakond00:01:1001:22:2903:26:56
393419Kristiina HerodesKristiina Herodes
#419 F N40
03:55:1203:55:1212
(33)
N4012F33Roosna-AllikuJärva maakond00:01:0301:33:3403:55:12
1Martti HimmaMartti Himma
#1 M M
DNSDNSMMTeam HoReCa ServiceTartu maakond
12Kauri KõivKauri Kõiv
#2 M M
01:50:5801:50:581
(1)
M1M1 CRAFT TOKOHarju maakond00:00:0000:45:0001:50:58
33Sander LinnusSander Linnus
#3 M M
01:56:5601:56:563
(3)
M3M3areal teamVõru maakond00:00:0100:46:2301:56:56
84Andres KolloAndres Kollo
#4 M M
02:00:0202:00:025
(8)
M5M8CRAFT TOKOHarju maakond00:00:0100:46:5402:00:02
5Taavi LehemaaTaavi Lehemaa
#5 M M
DNFDNFMMCRAFT TOKOLääne maakond00:00:02
226Juri ŠirokovJuri Širokov
#6 M M
02:04:4702:04:4715
(22)
M15M22CRAFT TOKOTartu maakond00:00:0100:47:4802:04:47
47Martin NassarMartin Nassar
#7 M M
01:57:0801:57:084
(4)
M4M4Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:00:0200:46:5201:57:08
178Arvi AntonArvi Anton
#8 M M
02:03:2102:03:2112
(17)
M12M17Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:00:0100:48:1602:03:21
199Indrek HubelIndrek Hubel
#9 M M
02:03:3702:03:3714
(19)
M14M19Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:00:0200:49:5102:03:37
1210Allar SooAllar Soo
#10 M M
02:02:5802:02:588
(12)
M8M12areal teamJõgeva maakond00:00:0200:47:2002:02:58
11Siim VinterSiim Vinter
#11 M M
DNSDNSMMTeam TTHarju maakond
612Ilmar UdamIlmar Udam
#12 M M40
01:58:1301:58:132
(6)
M402M6Spordipood Duncan.eeJärva maakond00:00:0200:46:2501:58:13
Page 1 of 9 (427 items)