ESTOLOPPET 2019 - 21. Tallinna Suusamaraton
9 Feb 2019

     
Page 1 of 8 (375 items)
FavKohtNr.ShareNimiAegKlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond20 km vahefinish
237313
Alexander Khalyapin02:29:22M5039M219Estonia01:12:48
221319
Sven Vallimäe02:26:27M4082M205Harju maakond01:13:03
215320
Sverre Mäesepp02:25:06M69M199Harju maakond01:11:11
182315
Marko Nüüd02:17:41M4066M169Harju maakond01:08:53
265316
Kalle Kuusik02:35:53M5044M247Harju maakond01:14:48
331317
Uku-Kaarel Vorm03:23:13M101M306Harju maakond01:29:51
266302
Sergei Baranovski02:36:01M85M248Harju maakond01:17:39
283303
Mati Šarikov02:41:08M40101M263Harju maakond01:18:06
222304
Jaanus Elissaar02:26:34M4083M206Harju maakond01:10:50
306
Armin MoksDNFM17MHarju maakond
321307
Priidu Veersalu03:02:30M99M296Harju maakond01:29:01
330308
Targo Raus03:21:29M5058M305Harju maakond01:31:20
263309
Andres Ütt02:35:24M84M245Harju maakond01:17:34
148310
Silver Laaneveer02:12:54M56M140Harju maakond01:05:14
311
Heleen SinijärvDNSNFHarju maakond
218322
Valdek Rohtma02:26:01M4080M202VIIMSI SPORTHarju maakond01:12:16
314323
Tambet Leopard02:57:21M97M289Triatloniklubi 21CCHarju maakond01:27:35
324
Ralf OkermannDNSM40MHarju maakond
328
Arvo RaudseppDNSM60MHarju maakond
233331
Patrick Bibb02:28:17M76M215SPARTAHarju maakond01:12:29
203334
Jako Tsäko02:22:56M67M188Harju maakond01:09:29
72335
Tõnis Erm01:59:40M30M68Harju maakond00:56:47
190341
Liisbet Tippi02:19:32N7F15SK ServitiHarju maakond01:06:57
205342
Ats Kallais02:23:23M4075M190Harju maakond01:05:53
310343
Kaur Kivirähk02:53:01M94M285Harju maakond01:22:18
2104001
Arvo Raja02:24:10M5033M194Harju maakond01:10:45
2434002
Indrek Pak02:30:52M4085M225Harju maakond01:13:11
1714010
Martin Siimer02:16:05M4063M159LiValHarju maakond01:04:27
106
Ike ValentinDNFM40MViimsi vald, LaiakülaHarju maakond
236344
Jüri Triisa02:28:59M77M218TallinnHarju maakond01:12:11
260345
Jüri Arru02:34:37M5043M242Harju maakond01:16:15
20346
Rauno Pikkor01:45:31M405M20TallinnHarju maakond00:50:50
5348
Meelis Rebane01:42:36M401M5TallinnHarju maakond00:49:41
242349
Tiit Aruvee02:30:37M6012M224Harju maakond01:12:59
226350
Kristofer Soop02:26:56M73M210TallinnHarju maakond01:11:52
269355
Margus Piiriste02:37:28M4097M251vaidaHarju maakond01:14:37
252356
Lauri Valdmaa02:33:23M81M234TallinnHarju maakond01:17:09
270357
Peep Põlluäär02:37:36M4098M252RandvereHarju maakond01:18:30
328358
Paul Jaakson03:15:50M100M303TallinnHarju maakond01:32:23
240353
Meelis Võsu02:30:03M79M222TallinnHarju maakond01:13:04
285360
Tiina Karjahärm02:41:21N407F21TabasaluHarju maakond01:17:49
282362
Ago Markvardt02:41:07M5047M262TallinnHarju maakond01:10:43
163364
Margus Kaupmees02:14:47M4058M153AegviiduHarju maakond01:05:49
104365
Sven Luks02:05:17M5017M98KehraHarju maakond01:01:17
329367
Raul Vibo03:16:31M40111M304Harju maakond01:33:17
1
Kauri KõivDNSMM CRAFT TOKOHarju maakond
129
Rimo Timm01:44:42M8M12Harju maakond00:50:50
1712
Juri Kovaljov01:44:54M202M17MTÜ Spordiklubi CFCHarju maakond00:50:51
115
Henri Roos01:41:19M1M1CFC SpordiklubiHarju maakond00:49:38
2617
Alar Savastver01:48:41M408M26Koidu SKHarju maakond00:51:04
Page 1 of 8 (375 items)