ESTOLOPPET 2019 - 21. Tallinna Suusamaraton
9 Feb 2019

     
Page 1 of 8 (375 items)
FavKohtNr.ShareNimiAegKlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond20 km vahefinish
1
Kauri KõivDNSMM CRAFT TOKOHarju maakond
2
Martti HimmaDNSMMTeam HoReCa ServiceTartu maakond
83
Martin Nassar01:44:07M6M8Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:49:45
46
Taavi Lehemaa01:41:45M4M4CRAFT TOKOLääne maakond00:49:39
227
Andreas Baum01:46:16M12M22Team HoReCa ServicePärnu maakond00:50:52
38
Juri Širokov01:41:29M3M3 CRAFT TOKOTartu maakond00:49:38
129
Rimo Timm01:44:42M8M12Harju maakond00:50:50
210
Karl Erik Rabakukk01:41:23M2M2MTÜ Team HaanjaValga maakond00:49:40
1411
Allar Soo01:44:46M9M14areal teamJõgeva maakond00:50:50
1813
Aimar Hussar01:45:04M11M18areal teamVõru maakond00:50:52
2814
Indrek Hubel01:48:48M14M28Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:52:24
115
Henri Roos01:41:19M1M1CFC SpordiklubiHarju maakond00:49:38
3216
Andres Juursalu01:50:02M17M32Tartu maakond00:52:32
18
Carl SõlgDNFMMGrossi ToidukaubadLääne-Viru maakond
19
Siim VinterDNSMMTeam TTHarju maakond
3525
Kert Keskpaik01:50:33M19M35CRAFT TOKOHarju maakond00:52:34
726
Johan Talihärm01:44:06M5M7 CRAFT TOKOHarju maakond00:50:48
28
Kristjan LinnusDNFMMareal teamVõru maakond00:59:19
1629
Gert Jõeäär01:44:51M10M16Harju maakond00:51:00
2434
Norman Pirk01:46:22M13M24Lääne maakond00:51:00
3035
Karl Laasik01:49:25M15M30Harju maakond00:52:24
5137
Indrek Vait01:54:41M23M50Harju maakond00:55:30
47
Toivo TinastDNFMMPärnu maakond
4649
Jaanus Kütson01:53:07M21M45Harju maakond00:55:13
10750
Taavi Raudsaar02:05:43M40M101Tripassion TriatloniklubiHarju maakond00:57:23
13356
Tanel Uudeberg02:10:12M47M126SuusaAkadeemiaValga maakond01:01:16
5457
Oliver Tampuu01:56:07M24M52Tartu maakond00:56:50
54
Tõnis VaikmaaDNSMMHarju maakond
4762
Martin Maasik01:53:51M22M46Harju maakond00:55:10
965
Bert Tippi01:44:26M7M9CFC SpordiklbuiHarju maakond00:50:50
6866
Andres Habakuk01:59:21M27M64Harju maakond00:57:23
6971
Talis Nurk01:59:31M28M65Tartu maakond00:57:30
7875
Ott Reinaas02:00:12M35M74Rapla maakond00:56:51
3378
Kaupo Tammemäe01:50:12M18M33Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:51:01
5580
Tauri Tikerpe01:56:10M25M53Team TTHarju maakond00:55:49
91
Paul TeearuDNSMMOÜ Valga PuuValga maakond
4392
Alar Ervin01:51:54M20M43Harju maakond00:55:11
7497
Rasmus Pruul01:59:48M32M70MerevägiHarju maakond00:57:31
8595
Tarmo Napa02:01:39M36M80Tartu maakond00:57:54
77107
Sven Milli02:00:12M34M73Harju maakond00:59:34
73109
Ainar Elberg01:59:43M31M69Ida-Viru maakond00:57:32
71115
Andre Mägi01:59:40M29M67Harju maakond00:58:34
123116
Erki Parri02:07:54M43M116SuusahulludTartu maakond01:01:05
142121
Sven Kautlenbach02:12:06M51M134Valga maakond01:02:22
127118
Daniel Vasser02:09:34M46M120Harju maakond00:59:55
135134
Madis Põld02:10:42M49M128Harju maakond01:03:50
88137
Jaanus Koval02:02:02M37M83Viljandi VMKViljandi maakond00:59:08
183140
Jürgo Jartsev-Moont02:17:47M61M170Simuna SK/TalukartulJõgeva maakond01:07:24
31142
Toomas Horma01:49:52M16M31Tartu SuusaklubiPõlva maakond00:52:23
143
Ergo MikkorDNFMMHarju maakond01:09:39
Page 1 of 8 (375 items)