ESTOLOPPET 2019 - 21. Tallinna Suusamaraton
9 Feb 2019

     
Page 1 of 8 (375 items)
FavKohtNr.ShareNimiAegKlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond20 km vahefinish
1
Kauri KõivDNSMM CRAFT TOKOHarju maakond
2
Martti HimmaDNSMMTeam HoReCa ServiceTartu maakond
83
Martin Nassar01:44:07M6M8Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:49:45
64
Ilmar Udam01:43:04M402M6Spordipood Duncan.eeJärva maakond00:49:41
135
Allar Kivil01:44:43M404M13Tartu maakond00:51:03
46
Taavi Lehemaa01:41:45M4M4CRAFT TOKOLääne maakond00:49:39
227
Andreas Baum01:46:16M12M22Team HoReCa ServicePärnu maakond00:50:52
38
Juri Širokov01:41:29M3M3 CRAFT TOKOTartu maakond00:49:38
129
Rimo Timm01:44:42M8M12Harju maakond00:50:50
210
Karl Erik Rabakukk01:41:23M2M2MTÜ Team HaanjaValga maakond00:49:40
1411
Allar Soo01:44:46M9M14areal teamJõgeva maakond00:50:50
1712
Juri Kovaljov01:44:54M202M17MTÜ Spordiklubi CFCHarju maakond00:50:51
1813
Aimar Hussar01:45:04M11M18areal teamVõru maakond00:50:52
2814
Indrek Hubel01:48:48M14M28Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:52:24
115
Henri Roos01:41:19M1M1CFC SpordiklubiHarju maakond00:49:38
3216
Andres Juursalu01:50:02M17M32Tartu maakond00:52:32
2617
Alar Savastver01:48:41M408M26Koidu SKHarju maakond00:51:04
18
Carl SõlgDNFMMGrossi ToidukaubadLääne-Viru maakond
19
Siim VinterDNSMMTeam TTHarju maakond
1520
Virgo Karu01:44:49M501M15CRAFT TOKOHarju maakond00:50:48
2321
Kaidar Hussar01:46:17M406M23areal teamVõru maakond00:51:05
2722
Aivar Ridamäe01:48:43M409M27areal teamHarju maakond00:50:59
1123
Rait Pallo01:44:39M403M11areal teamValga maakond00:50:51
24
Viljar HaavDNFM40MVIIMSI SPORTHarju maakond00:58:30
3525
Kert Keskpaik01:50:33M19M35CRAFT TOKOHarju maakond00:52:34
726
Johan Talihärm01:44:06M5M7 CRAFT TOKOHarju maakond00:50:48
3827
Janno Rodendau01:51:11M4010M38RR SuusaklubiJärva maakond00:53:34
28
Kristjan LinnusDNFMMareal teamVõru maakond00:59:19
1629
Gert Jõeäär01:44:51M10M16Harju maakond00:51:00
11630
Aivo Kaljumäe02:07:02M4040M109areal teamHarju maakond01:00:06
4531
Erkki Hummal01:52:42M4014M44SPARTAHarju maakond00:55:10
32
Emeri LeppDNFM40MHarju maakond00:57:19
3733
Ago Veilberg01:50:40M504M37RR Siplased/CRAFTLääne-Viru maakond00:53:09
2434
Norman Pirk01:46:22M13M24Lääne maakond00:51:00
3035
Karl Laasik01:49:25M15M30Harju maakond00:52:24
6736
Meelis Jürisaar01:59:12M4023M63Harju maakond00:57:05
5137
Indrek Vait01:54:41M23M50Harju maakond00:55:30
6038
Merilin Jürisaar01:56:51N202F3Harju maakond00:55:09
4039
Madis Sildvee01:51:28M4012M40Lääne-Viru maakond00:54:19
5040
Kaupo Kattai01:54:38M4016M49RTRTartu maakond00:55:31
3941
Hannes Normak01:51:15M4011M39Harju maakond00:53:11
5342
Heleri Kivil01:55:04N401F2Tartu maakond00:55:12
6143
Jaanus Bauman01:57:04M4020M58RR Siplased/CRAFTLääne-Viru maakond00:55:32
4244
Roland Toome01:51:47M505M42RR Siplased / CRAFTLääne-Viru maakond00:54:09
2145
Kaspar Krauvärk01:46:00M204M21Alutaguse Suusaklubi/Jõhvi SpordikoolIda-Viru maakond00:51:06
12846
Olev Org02:09:37M5021M121Valga maakond01:00:39
47
Toivo TinastDNFMMPärnu maakond
3648
Tõnu Reinov01:50:39M503M36Ida-Viru maakond00:53:10
4649
Jaanus Kütson01:53:07M21M45Harju maakond00:55:13
10750
Taavi Raudsaar02:05:43M40M101Tripassion TriatloniklubiHarju maakond00:57:23
Page 1 of 8 (375 items)