ESTOLOPPET 2019 - 21. Tallinna Suusamaraton
9 Feb 2019

     
Page 1 of 8 (375 items)
FavKohtNr.ShareNimiAegKlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond20 km vahefinish
135
Allar Kivil01:44:43M404M13Tartu maakond00:51:03
129
Rimo Timm01:44:42M8M12Harju maakond00:50:50
3216
Andres Juursalu01:50:02M17M32Tartu maakond00:52:32
1629
Gert Jõeäär01:44:51M10M16Harju maakond00:51:00
2434
Norman Pirk01:46:22M13M24Lääne maakond00:51:00
3035
Karl Laasik01:49:25M15M30Harju maakond00:52:24
6736
Meelis Jürisaar01:59:12M4023M63Harju maakond00:57:05
5137
Indrek Vait01:54:41M23M50Harju maakond00:55:30
6038
Merilin Jürisaar01:56:51N202F3Harju maakond00:55:09
4039
Madis Sildvee01:51:28M4012M40Lääne-Viru maakond00:54:19
32
Emeri LeppDNFM40MHarju maakond00:57:19
3941
Hannes Normak01:51:15M4011M39Harju maakond00:53:11
5342
Heleri Kivil01:55:04N401F2Tartu maakond00:55:12
47
Toivo TinastDNFMMPärnu maakond
3648
Tõnu Reinov01:50:39M503M36Ida-Viru maakond00:53:10
4649
Jaanus Kütson01:53:07M21M45Harju maakond00:55:13
4853
Andres Maarits01:54:31M4015M47Harju maakond00:55:14
54
Tõnis VaikmaaDNSMMHarju maakond
4955
Ivo Tupits01:54:34M506M48Lääne-Viru maakond00:53:58
8660
Urmas Kanep02:01:52M601M81Harju maakond00:57:59
10161
Kaupo Jalasto02:04:31M602M95Harju maakond00:59:29
4762
Martin Maasik01:53:51M22M46Harju maakond00:55:10
5457
Oliver Tampuu01:56:07M24M52Tartu maakond00:56:50
5764
Oleg Kovaljov01:56:21M507M55Harju maakond00:54:44
6866
Andres Habakuk01:59:21M27M64Harju maakond00:57:23
6667
Margus Kaasik01:58:41M4022M62Jõgeva maakond00:57:10
7568
Janek Resev01:59:54M4024M71Järva maakond00:57:17
11074
Indrek Karolin02:06:07M4036M104Põlva maakond00:59:53
7875
Ott Reinaas02:00:12M35M74Rapla maakond00:56:51
8076
Viktor Shemarin02:00:22M5011M76Ida-Viru maakond00:57:52
8477
Tarmo Selde02:01:29M5012M79Harju maakond00:56:55
6971
Talis Nurk01:59:31M28M65Tartu maakond00:57:30
32372
Olavi Israel03:04:46M40108M298Viljandi maakond01:51:28
9981
Dmitri Aleksejev02:04:09M5014M93Ida-Viru maakond00:57:59
82
Heigo PaglantDNSM40MHarju maakond
6484
Argo Maasikmäe01:58:14M4021M60Lääne-Viru maakond00:57:14
6585
Ain Rästa01:58:31M508M61Harju maakond00:57:07
11187
Jevgeni Voloshin02:06:13M604M105Ida-Viru maakond01:00:03
9388
Ivar Pilv02:03:01M5013M87Harju maakond00:59:53
4392
Alar Ervin01:51:54M20M43Harju maakond00:55:11
11293
Kristo Ebras02:06:22M4037M106Harju maakond01:00:05
8595
Tarmo Napa02:01:39M36M80Tartu maakond00:57:54
10596
Vladimir Vinogradov02:05:23M5018M99Harju maakond00:59:52
87102
Andrei Semenkov02:01:57M4027M82Ida-Viru maakond00:58:33
102103
Tiit Kollo02:04:31M5015M96Harju maakond00:59:31
136104
Raul Maripuu02:11:08M4046M129Harju maakond01:01:15
77107
Sven Milli02:00:12M34M73Harju maakond00:59:34
91108
Meelis Laanemets02:02:26M4028M85Lääne-Viru maakond00:59:02
73109
Ainar Elberg01:59:43M31M69Ida-Viru maakond00:57:32
99
Tiit VoodlaDNFM50MHarju maakond
Page 1 of 8 (375 items)