ESTOLOPPET 2019 - 21. Tallinna Suusamaraton
9 Feb 2019

     
Page 1 of 8 (375 items)
FavKohtNr.ShareNimiAegKlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond20 km vahefinish
5342
Heleri Kivil01:55:04N401F2Tartu maakond00:55:12
8370
Sille Rell02:01:08N402F5Tartu SuusaklubiTartu maakond00:57:28
89112
Jaanika Paalmäe02:02:06N2F6SuKl SulaLääne maakond00:58:35
167128
Regina Kaal02:15:16N5F12Rapla maakond01:04:19
164149
Tiina Idavain02:14:48N601F11Järva maakond01:05:00
114101
Teesi Tuul02:06:38N203F7Viljandi SuusaklubiViljandi maakond00:59:57
6038
Merilin Jürisaar01:56:51N202F3Harju maakond00:55:09
177170
Tiina Tiisler02:16:49N404F13Tartu RulluisuklubiPõlva maakond01:04:51
227189
Marje Viirmann02:27:23N501F17Harju maakond01:10:49
151176
Katrin Oolmets02:13:20N403F9SPARTAHarju maakond01:04:38
141110
Anette Baum02:11:50N3F8Pärnu Aerutajate KlubiPärnu maakond01:03:19
207186
Marju Tempel02:23:30N405F16Harju maakond01:07:20
287223
Riika Ploompuu02:42:37N408F22Swedbank SKHarju maakond01:18:36
280232
Kaire Vaher02:40:39N406F20Lääne-Viru maakond01:17:07
159255
Margit Ahu02:14:20N4F10Ida-Viru maakond01:03:51
271221
Katrin Lang02:38:08N9F19Tartu maakond01:16:43
299229
Elina Lasseron02:47:36N502F24Harju maakond01:20:51
249
Signe ParmDNSNFJetoil Harju maakond
301287
Signe Seskena02:49:27N10F25Madona01:15:38
311
Heleen SinijärvDNSNFHarju maakond
44301
Aveli Uustalu01:51:55N201F1Alutaguse SuusaklubiIda-Viru maakond00:55:12
184330
Margit Avikson02:17:53N6F14Põlva maakond01:05:40
228337
Mairis Õispuu02:27:25N8F18Lääne-Viru maakond01:06:59
190341
Liisbet Tippi02:19:32N7F15SK ServitiHarju maakond01:06:57
62351
Anette Veerpalu01:57:19N1F4OtepääValga maakond00:55:11
285360
Tiina Karjahärm02:41:21N407F21TabasaluHarju maakond01:17:49
297361
Ene Saar02:47:05N409F23Pärnu maakond01:20:41
282362
Ago Markvardt02:41:07M5047M262TallinnHarju maakond01:10:43
324363
Olavi Puust03:04:51M40109M299jõhviIda-Viru maakond01:39:30
163364
Margus Kaupmees02:14:47M4058M153AegviiduHarju maakond01:05:49
104365
Sven Luks02:05:17M5017M98KehraHarju maakond01:01:17
195366
Ervin Kõll02:20:15M64M180Järva-JaaniJärva maakond01:10:10
329367
Raul Vibo03:16:31M40111M304Harju maakond01:33:17
226350
Kristofer Soop02:26:56M73M210TallinnHarju maakond01:11:52
125352
Joosep Ulm02:09:00M45M118Vinni vald Uljaste küla, Tennu taluLääne-Viru maakond00:59:24
240353
Meelis Võsu02:30:03M79M222TallinnHarju maakond01:13:04
25354
Üllar Lillmets01:46:26M407M25Lääne-Viru maakond00:51:02
269355
Margus Piiriste02:37:28M4097M251vaidaHarju maakond01:14:37
252356
Lauri Valdmaa02:33:23M81M234TallinnHarju maakond01:17:09
270357
Peep Põlluäär02:37:36M4098M252RandvereHarju maakond01:18:30
328358
Paul Jaakson03:15:50M100M303TallinnHarju maakond01:32:23
180359
Arno Anton02:17:12M608M167Tõravere alevikTartu maakond01:05:51
205342
Ats Kallais02:23:23M4075M190Harju maakond01:05:53
310343
Kaur Kivirähk02:53:01M94M285Harju maakond01:22:18
2104001
Arvo Raja02:24:10M5033M194Harju maakond01:10:45
2434002
Indrek Pak02:30:52M4085M225Harju maakond01:13:11
1384003
Kaarel Toss02:11:25M605M131Viljandi maakond01:03:17
2864004
Sulev Muru02:42:36M6015M265Võru maakond01:17:55
3334005
Ulvar Pavlov03:31:32M5059M308Lääne-Viru maakond01:40:45
704007
Margus Kaur01:59:39M509M66Tartu maakond00:58:15
Page 1 of 8 (375 items)