BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI 2019 - 21. Rõuge Rattamaraton
18/05/2019
Page 1 of 8 (397 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiVaheafinish 21km
12Gert JõeäärGert Jõeäär
#2 M M
01:49:3301:49:331
(1)
M1M12018 võitja00:55:28
21Martin LaasMartin Laas
#1 M M
01:50:2501:50:252
(2)
M2M2Team Illuminate00:55:28
310Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#10 M M
01:51:5601:51:563
(3)
M3M3Team Antsla00:55:25
48Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#8 M M
01:56:4101:56:414
(4)
M4M4Team Antsla00:58:28
523Ivar VaabIvar Vaab
#23 M M
01:56:5901:56:595
(5)
M5M5RR Siplased / LAADA CAFE00:58:57
79Mirko PõldmaMirko Põldma
#9 M M
01:58:0101:58:016
(7)
M6M7RR Siplased / LAADA CAFE00:58:28
840Henrik KiviloHenrik Kivilo
#40 M M
01:58:1701:58:177
(8)
M7M8RedBike / Wilo 00:58:58
914Andrey PanteleevAndrey Panteleev
#14 M M
01:58:2501:58:258
(9)
M8M9mtb school00:58:55
1032Margus MalvaMargus Malva
#32 M M
01:58:4201:58:429
(10)
M9M10ProCoating Kostivere Rattatiim00:58:54
1141Imre OjavereImre Ojavere
#41 M M
01:59:4701:59:4710
(11)
M10M11CCRM TEAM 101:00:21
1419Kristjan RandmaKristjan Randma
#19 M M
02:01:2502:01:2511
(14)
M11M14Astro Baltics01:00:23
1625Peeter PoopuuPeeter Poopuu
#25 M M
02:01:3002:01:3012
(16)
M12M16RedBike / Wilo 01:00:24
1759Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#59 M M
02:01:4902:01:4913
(17)
M13M17RTR01:01:52
1826Armin PilvArmin Pilv
#26 M M
02:01:5702:01:5714
(18)
M14M18Team Antsla01:00:24
1952Priit TuiskPriit Tuisk
#52 M M
02:02:1302:02:1315
(19)
M15M19Team Antsla01:01:52
2261Kaupo RaagKaupo Raag
#61 M M
02:02:5102:02:5116
(22)
M16M22velo clubbers01:01:51
24107Raiko KaldojaRaiko Kaldoja
#107 M M
02:03:2902:03:2917
(24)
M17M24CCRM TEAM 201:01:54
2851Jaan AlvelaJaan Alvela
#51 M M
02:04:4002:04:4018
(28)
M18M28VELOPLUS01:02:40
3055Alo PõldmaaAlo Põldmaa
#55 M M
02:05:1902:05:1919
(30)
M19M30RR Siplased / LAADA CAFE01:01:53
3218Joosep MesiJoosep Mesi
#18 M M
02:06:1402:06:1420
(32)
M20M3201:03:43
3644Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#44 M M
02:07:1402:07:1421
(35)
M21M35Team Antsla01:01:55
3768Mihkel EinblauMihkel Einblau
#68 M M
02:07:2702:07:2722
(36)
M22M36RedBike / Wilo 01:03:58
3835Martti VälkMartti Välk
#35 M M
02:07:3002:07:3023
(37)
M23M37Viljandi Rattaklubi 101:02:39
39126Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#126 M M
02:08:0502:08:0524
(38)
M24M38ABB01:03:07
4165Priit JärvlooPriit Järvloo
#65 M M
02:08:4302:08:4325
(40)
M25M40Astro Baltics01:03:58
4263Elvis Leon LaanjõeElvis Leon Laanjõe
#63 M M
02:08:4702:08:4726
(41)
M26M41VELOPLUS01:05:00
4531Tõnis SaarTõnis Saar
#31 M M
02:10:0002:10:0027
(44)
M27M44Sportland Bottecchia Team I 01:01:53
49118Markus HimmaMarkus Himma
#118 M M
02:11:4002:11:4028
(48)
M28M48HoneyPower01:06:23
6069Alar SalaAlar Sala
#69 M M
02:14:4302:14:4329
(58)
M29M58Onninen01:07:01
6545Erki OtsusErki Otsus
#45 M M
02:17:0402:17:0430
(63)
M30M6301:09:16
67111Mattias VadamMattias Vadam
#111 M M
02:17:3202:17:3231
(65)
M31M65RedBike Team 201:09:17
68221Tõnis NõgelTõnis Nõgel
#221 M M
02:18:0202:18:0232
(66)
M32M66CYCLON01:09:16
72148Raiko KimmelRaiko Kimmel
#148 M M
02:18:5702:18:5733
(70)
M33M70Sindi Spordiklubi KALJU01:07:26
74168Janar KannimäeJanar Kannimäe
#168 M M
02:19:0002:19:0034
(72)
M34M72Team Hauka Veloklubi01:10:55
7583Romet NiilusRomet Niilus
#83 M M
02:19:2802:19:2835
(73)
M35M73Team Hauka Veloklubi01:09:53
7696Paavo PriiPaavo Prii
#96 M M
02:19:3002:19:3036
(74)
M36M74RR Siplased / SIMUNA SK01:08:17
78198Kristjan KoikKristjan Koik
#198 M M
02:19:4902:19:4937
(76)
M37M7601:10:36
7987Ragnar LeppRagnar Lepp
#87 M M
02:20:0902:20:0938
(77)
M38M77Egesten Metallehitused/BGM01:08:23
81278Oliver LillOliver Lill
#278 M M
02:22:0102:22:0139
(79)
M39M79RedBike Team 201:12:10
8394Raul KivimäeRaul Kivimäe
#94 M M
02:22:5402:22:5440
(81)
M40M81Kulgur Team 101:10:33
86516Erko KurvitsErko Kurvits
#516 M M
02:23:0602:23:0641
(83)
M41M83SK KEREMEISTER01:11:02
90501Sergei JohansonSergei Johanson
#501 M M
02:23:1402:23:1442
(86)
M42M86RedBike Team 301:13:51
91108Siim VeilerSiim Veiler
#108 M M
02:23:1502:23:1543
(87)
M43M8701:12:56
93195Ülari AlaväliÜlari Alaväli
#195 M M
02:23:3102:23:3144
(89)
M44M8901:10:37
95165Janno IdavainJanno Idavain
#165 M M
02:23:4802:23:4845
(91)
M45M91ProCoating Kostivere Rattatiim01:11:31
96217Olaf PõldojaOlaf Põldoja
#217 M M
02:23:4802:23:4846
(92)
M46M92Sportland Bottecchia Team II01:13:05
102174Rivo ReilaRivo Reila
#174 M M
02:24:4302:24:4347
(98)
M47M98MAMILY National Pro MTB Racing Team 101:13:05
103208Marti LungMarti Lung
#208 M M
02:24:4302:24:4348
(99)
M48M99Porter Racing01:12:28
105115Feeliks TederFeeliks Teder
#115 M M
02:25:0702:25:0749
(101)
M49M10101:11:27
106214Paul TeearuPaul Teearu
#214 M M
02:25:3402:25:3450
(102)
M50M102OÜ Valga Puu01:13:04
Page 1 of 8 (397 items)