Võrumaa Pikamaajooksusari 2019 - 24. JOOKS ÜMBER UHTJÄRVE
21 Jul 2019

     
     

Page 1 of 5 (228 items)
KohtNr.ShareNimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiTeamMaakondCity5km
18153
Margus Konnula Margus Konnula
#53 Male M40
1:00:13.01:00:13.037
(121)
M4037Male121Urvaste Külade SeltsVõrumaa26:08.9
18272
Maire Mustkikas Maire Mustkikas
#72 Female N30
1:00:48.11:00:48.116
(61)
N3016Female61MaireVarikovTartumaa27:19.5
183166
Reelika Saarniit Reelika Saarniit
#166 Female N21
1:01:07.41:01:07.416
(62)
N2116Female62VõrrBurks OÜVõrumaa27:21.4
184149
Kätri-Avelin Säärits Kätri-Avelin Säärits
#149 Female N21
1:01:41.91:01:41.917
(63)
N2117Female63Jõgeva RJK RammJõgevamaa25:51.1
186159
Malle Truu Malle Truu
#159 Female N50
1:03:00.11:03:00.18
(65)
N508Female65Vastseliina lasteaed/Vastseliina SPKLVõrumaa27:49.4
18585
Aire Koik Aire Koik
#85 Female N40
1:03:00.11:03:00.115
(64)
N4015Female64Haridus- ja TeadusministeeriumUibolehtTartumaa27:01.4
187122
Bibi Perlov Bibi Perlov
#122 Female N30
1:03:24.41:03:24.417
(66)
N3017Female66Kodune emaPõlvamaa28:39.3
18894
Triin Tali Triin Tali
#94 Female N30
1:03:29.41:03:29.418
(67)
N3018Female67SiljaSportVõrumaa28:45.7
18990
Kärt Salumets Kärt Salumets
#90 Female N30
1:03:55.91:03:55.919
(68)
N3019Female68Võrumaa28:53.7
190162
Kristi Toom Kristi Toom
#162 Female N21
1:03:58.11:03:58.118
(69)
N2118Female69VõrrBurks OÜVõrumaa28:17.3
19161
Sirje Salundi Sirje Salundi
#61 Female N60
1:04:00.41:04:00.42
(70)
N602Female70NKK Kanepi jaosk.Põlvamaa28:33.5
192203
Triinu Tints Triinu Tints
#203 Female N30
1:04:06.11:04:06.120
(71)
N3020Female71Team ElamuspankViljandimaa28:40.5
193177
Silvia Saarniit Silvia Saarniit
#177 Female N60
1:04:41.61:04:41.63
(72)
N603Female72PõlvaPõlvamaa28:29.3
194117
Laura lees Laura lees
#117 Female N16
1:07:57.61:07:57.64
(73)
N164Female73Kuldre koolleesVõrumaa29:36.4
19574
Sigrid Mark Sigrid Mark
#74 Female N50
1:08:22.91:08:22.99
(74)
N509Female74Otepää GümnaasiumPõlvamaa29:11.6
196220
maarja punak maarja punak
#220 Female N30
1:08:48.91:08:48.921
(75)
N3021Female75Politsei- ja PiirivalveametPõlvamaa32:24.0
19775
Andre Salumets Andre Salumets
#75 Male M30
1:08:49.11:08:49.137
(122)
M3037Male122RufterPõlvamaa32:24.2
198197
Merje Frey Merje Frey
#197 Female N40
1:12:00.61:12:00.616
(76)
N4016Female76MaaeluministeeriumHarjumaa32:55.1
199157
Leili Teeväli Leili Teeväli
#157 Female N60
1:12:30.91:12:30.94
(77)
N604Female77KevekTartumaa33:58.7
20081
Merle Kons Merle Kons
#81 Female N40
1:14:01.91:14:01.917
(78)
N4017Female78VastseliinaVõrumaa32:01.6
110
Kenny Kivikas Kenny Kivikas
#10 Male M21
31:14.631:14.61
(1)
M211Male1Tartu Ülikooli Akadeemiline SpordiklubiTartumaa14:17.2
211
Rauno Jallai Rauno Jallai
#11 Male M21
31:46.131:46.12
(2)
M212Male2KJK LõunalõviVõrumaa14:27.3
332
Martin Himma Martin Himma
#32 Male M21
32:08.632:08.63
(3)
M213Male3MTÜ Karupesa TeamValgamaa14:53.3
4134
Eno Vahtra Eno Vahtra
#134 Male M21
32:54.832:54.84
(4)
M214Male4Tartumaa14:52.1
53
Margus Koor Margus Koor
#3 Male M40
33:50.833:50.81
(5)
M401Male5KJK LõunalõviKoorVõrumaa15:24.4
651
Karl Erik Rabakukk Karl Erik Rabakukk
#51 Male M21
34:02.834:02.85
(6)
M215Male6Nõmme SpordiklubiValgamaa15:47.1
71
Aimar Hussar Aimar Hussar
#1 Male M30
34:38.334:38.31
(7)
M301Male7Kündja SpordiklubiHussarVõrumaa15:59.3
817
Rait Pallo Rait Pallo
#17 Male M40
34:45.834:45.82
(8)
M402Male8AT SportMänni teamValgamaa16:16.6
95
Indrek Ivask Indrek Ivask
#5 Male M30
34:51.334:51.32
(9)
M302Male9FNTVõrumaa15:49.0
10187
Madis Osjamets Madis Osjamets
#187 Male M30
35:11.635:11.63
(10)
M303Male10SpartaOsjametsSaaremaa15:55.4
1124
Artur Rauk Artur Rauk
#24 Male M30
35:22.635:22.64
(11)
M304Male11ÕhuvägiHarjumaa16:10.6
1214
Arlet Raha Arlet Raha
#14 Male M21
35:45.135:45.16
(12)
M216Male12FC Helios VõruVõrumaa16:05.3
137
Karl Erik Oppar Karl Erik Oppar
#7 Male M18
35:50.835:50.81
(13)
M181Male13Vastseliina SpordiklubiVõrumaa16:21.4
14214
Kaarel Piip Kaarel Piip
#214 Male M30
35:55.835:55.85
(14)
M305Male14SK ProRunnerTartumaa16:10.6
15204
Sander Mirme Sander Mirme
#204 Male M30
36:10.836:10.86
(15)
M306Male15OK VõruTartumaa16:28.5
1652
Hans Teearu Hans Teearu
#52 Male M21
36:12.136:12.17
(16)
M217Male16Karupesa TeamValgamaa16:25.1
179
Annika Rihma Annika Rihma
#9 Female N30
36:16.636:16.61
(1)
N301Female1Audentese SKPõlvamaa16:36.2
18120
Martin Adusoo Martin Adusoo
#120 Male M30
36:21.136:21.17
(17)
M307Male17SK ProRunnerRisti-rahvasPõlvamaa16:12.3
1942
Elar Kala Elar Kala
#42 Male M30
36:43.636:43.68
(18)
M308Male18SK ProRunnerKalaVõrumaa16:24.5
2088
Taavi Palo Taavi Palo
#88 Male M30
36:52.836:52.89
(19)
M309Male19Võru SUKLTuulVõrumaa17:07.5
21153
Steve Vahi Steve Vahi
#153 Male M18
37:07.137:07.12
(20)
M182Male20Karupesa TeamValgamaa17:02.8
224
Marion Tibar Marion Tibar
#4 Female N30
37:21.337:21.32
(2)
N302Female2#HeadinimesedHarjumaa16:58.9
2341
Erko Jakobson Erko Jakobson
#41 Male M40
37:27.637:27.63
(21)
M403Male21OK KobrasJakobsonPõlvamaa17:25.8
24107
Siim Türna Siim Türna
#107 Male M30
37:32.137:32.110
(22)
M3010Male22Võrumaa17:06.5
2544
Kevin Grihin Kevin Grihin
#44 Male M18
37:49.637:49.63
(23)
M183Male23Karupesa TeamGrihinVõrumaa18:05.6
2622
Timo Truu Timo Truu
#22 Male M21
38:18.638:18.68
(24)
M218Male24Vastseliina SpordiklubiVõrumaa17:01.2
2740
Tanel Parm Tanel Parm
#40 Male M18
38:31.338:31.34
(25)
M184Male25VõruVõrumaa17:20.7
28116
Emrich Needo Emrich Needo
#116 Male M30
38:37.138:37.111
(26)
M3011Male26leesVõrumaa17:48.1
29215
OLEV ORG OLEV ORG
#215 Male M50
39:03.839:03.81
(27)
M501Male27A-KARUSEValgamaa17:43.5
30202
Are Tints Are Tints
#202 Male M30
39:10.339:10.312
(28)
M3012Male28Team ElamuspankViljandimaa17:55.1
Page 1 of 5 (228 items)
   

fb