BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI 2019 - Škoda Laagri 19. Rakke Rattamaraton
28 Jul 2019

     
     

Page 1 of 7 (331 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiVaheafinish 18kmO/Pos
14Peeter TarvisPeeter Tarvis
#4 Male M
01:47:29.701:47:29.71
(1)
M1Male1VELOPLUS00:41:37.31
2455Gert KivistikGert Kivistik
#455 Male M
01:50:53.901:50:53.92
(2)
M2Male2Hawaii Express00:42:21.83
31Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#1 Male M
01:50:59.901:50:59.93
(3)
M3Male3TEAM ANTSLA00:42:22.14
46Raido SaarRaido Saar
#6 Male M
01:54:22.901:54:22.94
(4)
M4Male4REDBIKE / HIIEKO00:42:22.85
59Martin ParvMartin Parv
#9 Male M
01:54:45.401:54:45.45
(5)
M5Male5VELOPLUS00:42:23.86
725Anti ArumägiAnti Arumägi
#25 Male M
01:55:17.901:55:17.96
(7)
M6Male7REDBIKE / HIIEKO00:43:58.114
823Joosep MesiJoosep Mesi
#23 Male M
01:55:20.401:55:20.47
(8)
M7Male800:43:55.110
911Henrik KiviloHenrik Kivilo
#11 Male M
01:55:21.701:55:21.78
(9)
M8Male9REDBIKE / HIIEKO00:43:57.313
1321Margus MalvaMargus Malva
#21 Male M
01:56:12.201:56:12.29
(13)
M9Male13ProCoating Kostivere Rattatiim00:43:54.69
148Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#8 Male M
01:57:46.901:57:46.910
(14)
M10Male14TEAM ANTSLA00:42:21.62
157Mirko PõldmaMirko Põldma
#7 Male M
01:58:23.901:58:23.911
(15)
M11Male15RR SIPLASED / LAADA CAFE00:45:08.315
1644Alo PõldmaaAlo Põldmaa
#44 Male M
01:59:06.901:59:06.912
(16)
M12Male16RR SIPLASED / LAADA CAFE00:45:23.118
1828Priit TuiskPriit Tuisk
#28 Male M
01:59:13.901:59:13.913
(18)
M13Male18TEAM ANTSLA00:46:10.832
1937Tõnis SaarTõnis Saar
#37 Male M
01:59:27.901:59:27.914
(19)
M14Male19SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I00:45:33.619
2017Armin PilvArmin Pilv
#17 Male M
01:59:53.901:59:53.915
(20)
M15Male20TEAM ANTSLA00:45:22.116
2335Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#35 Male M
02:01:18.402:01:18.416
(23)
M16Male23TEAM ANTSLA00:45:35.620
24161Karmo KutserKarmo Kutser
#161 Male M
02:01:41.202:01:41.217
(24)
M17Male2400:46:00.125
2533Rain KuresooRain Kuresoo
#33 Male M
02:01:46.202:01:46.218
(25)
M18Male25JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI00:46:04.828
2867Maario SilmMaario Silm
#67 Male M
02:02:02.702:02:02.719
(28)
M19Male28RR SIPLASED / METSAHAKE00:46:12.333
2964Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#64 Male M
02:02:06.702:02:06.720
(29)
M20Male29ABB00:46:16.336
3149Jaan AlvelaJaan Alvela
#49 Male M
02:02:41.202:02:41.221
(31)
M21Male31VELOPLUS00:46:06.429
3243Raiko KaldojaRaiko Kaldoja
#43 Male M
02:02:52.902:02:52.922
(32)
M22Male32CCRM TEAM 200:45:36.121
3312Sander SaarSander Saar
#12 Male M
02:03:01.402:03:01.423
(33)
M23Male33VELOPLUS00:47:01.142
3640Andres KukkAndres Kukk
#40 Male M
02:03:36.702:03:36.724
(36)
M24Male36Jalgrattaklubi Paralepa00:47:00.641
4283Marko PohlMarko Pohl
#83 Male M
02:04:19.202:04:19.225
(40)
M25Male40A&T SPORT TEAM00:45:54.323
43407Aleksandr PatrenkinAleksandr Patrenkin
#407 Male M
02:04:25.702:04:25.726
(41)
M26Male41Narva SK Energia00:50:15.684
4468Kaspar TammKaspar Tamm
#68 Male M
02:04:34.202:04:34.227
(42)
M27Male42SK Keremeister00:46:13.834
4597Rainer NeidraRainer Neidra
#97 Male M
02:05:20.702:05:20.728
(43)
M28Male43SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND00:47:18.845
4954Martin NassarMartin Nassar
#54 Male M
02:05:56.202:05:56.229
(46)
M29Male46VILJANDI RATTAKLUBI 100:46:45.838
5034Karl PruuliKarl Pruuli
#34 Male M
02:06:14.402:06:14.430
(47)
M30Male47TEAM HAUKA VELOKLUBI00:47:57.350
52102Raul KivimäeRaul Kivimäe
#102 Male M
02:06:25.202:06:25.231
(49)
M31Male49KULGUR TEAM 100:48:37.863
5590Kristjan KoikKristjan Koik
#90 Male M
02:07:06.702:07:06.732
(52)
M32Male5200:48:22.859
5752Priit JärvlooPriit Järvloo
#52 Male M
02:07:32.902:07:32.933
(54)
M33Male54ASTRO BALTICS00:48:38.364
5892Mattias VadamMattias Vadam
#92 Male M
02:07:52.702:07:52.734
(55)
M34Male55REDBIKE TEAM 200:47:17.343
5978Kaspar RohtlaKaspar Rohtla
#78 Male M
02:08:37.702:08:37.735
(56)
M35Male56REDBIKE TEAM 200:48:02.654
6269Janar KannimäeJanar Kannimäe
#69 Male M
02:10:04.202:10:04.236
(59)
M36Male59TEAM HAUKA VELOKLUBI00:50:15.183
6394Romet NiilusRomet Niilus
#94 Male M
02:10:04.902:10:04.937
(60)
M37Male60TEAM HAUKA VELOKLUBI00:49:49.379
6489Feeliks TederFeeliks Teder
#89 Male M
02:10:18.902:10:18.938
(61)
M38Male61Tartu Ujumisklubi00:49:41.375
66119Eero OjaEero Oja
#119 Male M
02:10:34.402:10:34.439
(63)
M39Male63MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM00:48:43.866
6977Keijo HännikäinenKeijo Hännikäinen
#77 Male M
02:11:13.002:11:13.040
(66)
M40Male6600:46:59.840
7380Kardo KõivKardo Kõiv
#80 Male M
02:11:49.902:11:49.941
(69)
M41Male69REDBIKE TEAM 200:49:04.871
74145Harles NigulasHarles Nigulas
#145 Male M
02:11:54.402:11:54.442
(70)
M42Male70KULGUR TEAM 100:49:50.880
7581Keijo PriksKeijo Priks
#81 Male M
02:12:12.702:12:12.743
(71)
M43Male71Korpus racing team00:47:54.148
76104Raiko KimmelRaiko Kimmel
#104 Male M
02:12:31.902:12:31.944
(72)
M44Male72Sindi Spordiklubi KALJU00:49:05.672
7855Alar SalaAlar Sala
#55 Male M
02:13:58.202:13:58.245
(74)
M45Male74ONNINEN I00:50:41.687
79149Karli KannenbergKarli Kannenberg
#149 Male M
02:14:04.502:14:04.546
(75)
M46Male75RAE RATTAKLUBI II00:50:08.182
8150Elvis Leon LaanjõeElvis Leon Laanjõe
#50 Male M
02:14:13.502:14:13.547
(77)
M47Male77VELOPLUS00:47:54.849
8299Kaspar SemmKaspar Semm
#99 Male M
02:14:19.702:14:19.748
(78)
M48Male78Vooremaa Centrum Rattabaas00:49:47.176
83110Vladimir LapshinVladimir Lapshin
#110 Male M
02:14:23.702:14:23.749
(79)
M49Male7900:49:47.377
84132Kaspar KaaslaKaspar Kaasla
#132 Male M
02:14:42.702:14:42.750
(80)
M50Male80SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II00:50:36.885
Page 1 of 7 (331 items)
   

fb