BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI 2019 - Škoda Laagri 19. Rakke Rattamaraton
28 Jul 2019

     
     

Page 1 of 7 (331 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiVaheafinish 18kmO/Pos
31Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#1 Male M
01:50:59.901:50:59.93
(3)
M3Male3TEAM ANTSLA00:42:22.14
14Peeter TarvisPeeter Tarvis
#4 Male M
01:47:29.701:47:29.71
(1)
M1Male1VELOPLUS00:41:37.31
65Alges MaasikmetsAlges Maasikmets
#5 Male M50
01:55:16.201:55:16.21
(6)
M501Male6TEAM AMPS00:43:53.68
46Raido SaarRaido Saar
#6 Male M
01:54:22.901:54:22.94
(4)
M4Male4REDBIKE / HIIEKO00:42:22.85
157Mirko PõldmaMirko Põldma
#7 Male M
01:58:23.901:58:23.911
(15)
M11Male15RR SIPLASED / LAADA CAFE00:45:08.315
148Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#8 Male M
01:57:46.901:57:46.910
(14)
M10Male14TEAM ANTSLA00:42:21.62
59Martin ParvMartin Parv
#9 Male M
01:54:45.401:54:45.45
(5)
M5Male5VELOPLUS00:42:23.86
911Henrik KiviloHenrik Kivilo
#11 Male M
01:55:21.701:55:21.78
(9)
M8Male9REDBIKE / HIIEKO00:43:57.313
3312Sander SaarSander Saar
#12 Male M
02:03:01.402:03:01.423
(33)
M23Male33VELOPLUS00:47:01.142
1013Magnus KrusemannMagnus Krusemann
#13 Male M40
01:55:31.401:55:31.41
(10)
M401Male10KULGUR TEAM 100:43:56.312
1115Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#15 Male M50
01:55:43.401:55:43.42
(11)
M502Male11TEAM AMPS00:43:55.811
2017Armin PilvArmin Pilv
#17 Male M
01:59:53.901:59:53.915
(20)
M15Male20TEAM ANTSLA00:45:22.116
19218Meelis RebaneMeelis Rebane
#18 Male M45
02:35:13.702:35:13.728
(177)
M4528Male177A&T SPORT TEAM01:21:01.1313
1321Margus MalvaMargus Malva
#21 Male M
01:56:12.201:56:12.29
(13)
M9Male13ProCoating Kostivere Rattatiim00:43:54.69
823Joosep MesiJoosep Mesi
#23 Male M
01:55:20.401:55:20.47
(8)
M7Male800:43:55.110
1724Margus MiksonMargus Mikson
#24 Male M40
01:59:11.701:59:11.73
(17)
M403Male17SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I00:45:22.817
725Anti ArumägiAnti Arumägi
#25 Male M
01:55:17.901:55:17.96
(7)
M6Male7REDBIKE / HIIEKO00:43:58.114
1226Andre KullAndre Kull
#26 Male M40
01:55:59.901:55:59.92
(12)
M402Male12CCRM TEAM 100:43:52.87
3027Tiit KirsipuuTiit Kirsipuu
#27 Male M40
02:02:31.202:02:31.28
(30)
M408Male30TEAM AMPS00:46:15.635
1828Priit TuiskPriit Tuisk
#28 Male M
01:59:13.901:59:13.913
(18)
M13Male18TEAM ANTSLA00:46:10.832
4631Sven LuksSven Luks
#31 Male M50
02:05:29.202:05:29.24
(44)
M504Male44SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I00:48:43.365
3532Helmet TamkõrvHelmet Tamkõrv
#32 Male M40
02:03:35.202:03:35.29
(35)
M409Male35TEAM AMPS00:45:59.624
2533Rain KuresooRain Kuresoo
#33 Male M
02:01:46.202:01:46.218
(25)
M18Male25JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI00:46:04.828
5034Karl PruuliKarl Pruuli
#34 Male M
02:06:14.402:06:14.430
(47)
M30Male47TEAM HAUKA VELOKLUBI00:47:57.350
2335Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#35 Male M
02:01:18.402:01:18.416
(23)
M16Male23TEAM ANTSLA00:45:35.620
1937Tõnis SaarTõnis Saar
#37 Male M
01:59:27.901:59:27.914
(19)
M14Male19SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I00:45:33.619
3838Janek ResevJanek Resev
#38 Male M40
02:04:07.102:04:07.110
(38)
M4010Male38JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI00:47:18.644
3640Andres KukkAndres Kukk
#40 Male M
02:03:36.702:03:36.724
(36)
M24Male36Jalgrattaklubi Paralepa00:47:00.641
4142Lasse NõlvikLasse Nõlvik
#42 Male M45
02:04:15.002:04:15.02
(39)
M452Male39CCRM TEAM 100:46:09.631
3243Raiko KaldojaRaiko Kaldoja
#43 Male M
02:02:52.902:02:52.922
(32)
M22Male32CCRM TEAM 200:45:36.121
1644Alo PõldmaaAlo Põldmaa
#44 Male M
01:59:06.901:59:06.912
(16)
M12Male16RR SIPLASED / LAADA CAFE00:45:23.118
2745Toomas EllingToomas Elling
#45 Male M40
02:02:02.602:02:02.67
(27)
M407Male27RAE RATTAKLUBI I00:46:00.326
2247Ermet VainErmet Vain
#47 Male M40
02:01:12.702:01:12.75
(22)
M405Male22RAE RATTAKLUBI I00:46:08.130
3149Jaan AlvelaJaan Alvela
#49 Male M
02:02:41.202:02:41.221
(31)
M21Male31VELOPLUS00:46:06.429
8150Elvis Leon LaanjõeElvis Leon Laanjõe
#50 Male M
02:14:13.502:14:13.547
(77)
M47Male77VELOPLUS00:47:54.849
2651Antti ÖöbikAntti Ööbik
#51 Male M40
02:01:57.202:01:57.26
(26)
M406Male26RAE RATTAKLUBI I00:46:04.127
5752Priit JärvlooPriit Järvloo
#52 Male M
02:07:32.902:07:32.933
(54)
M33Male54ASTRO BALTICS00:48:38.364
4954Martin NassarMartin Nassar
#54 Male M
02:05:56.202:05:56.229
(46)
M29Male46VILJANDI RATTAKLUBI 100:46:45.838
7855Alar SalaAlar Sala
#55 Male M
02:13:58.202:13:58.245
(74)
M45Male74ONNINEN I00:50:41.687
4056Greete SteinburgGreete Steinburg
#56 Female N
02:04:09.502:04:09.52
(2)
N2Female2SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND00:47:51.347
5657Ain RätsepAin Rätsep
#57 Male M45
02:07:07.202:07:07.24
(53)
M454Male53SPORDIPARTNER00:47:59.653
3758Margus KukkMargus Kukk
#58 Male M45
02:03:37.002:03:37.01
(37)
M451Male37CERBOS00:46:58.839
7160Andrus KasekampAndrus Kasekamp
#60 Male M45
02:11:19.202:11:19.27
(67)
M457Male67CYCLON00:48:45.167
3461Aimar PedariAimar Pedari
#61 Male M50
02:03:12.702:03:12.73
(34)
M503Male34RR SIPLASED / LAADA CAFE00:46:45.637
4863Sven PuuseppSven Puusepp
#63 Male M45
02:05:42.902:05:42.93
(45)
M453Male45SPORDIPARTNER00:47:58.151
2964Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#64 Male M
02:02:06.702:02:06.720
(29)
M20Male29ABB00:46:16.336
5166Harri SügisHarri Sügis
#66 Male M55
02:06:19.902:06:19.91
(48)
M551Male48SPORDIPARTNER00:48:20.357
2867Maario SilmMaario Silm
#67 Male M
02:02:02.702:02:02.719
(28)
M19Male28RR SIPLASED / METSAHAKE00:46:12.333
4468Kaspar TammKaspar Tamm
#68 Male M
02:04:34.202:04:34.227
(42)
M27Male42SK Keremeister00:46:13.834
6269Janar KannimäeJanar Kannimäe
#69 Male M
02:10:04.202:10:04.236
(59)
M36Male59TEAM HAUKA VELOKLUBI00:50:15.183
Page 1 of 7 (331 items)
   

fb