BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI 2019 - 22. Tallinna Rattamaraton
24 Aug 2019

     
     

Page 1 of 12 (600 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiVaheafinish 16km
13Markus PajurMarkus Pajur
#3 Male M
01:37:5101:37:511
(1)
M1Male100:34:44
22Gert JõeäärGert Jõeäär
#2 Male M
01:37:5801:37:582
(2)
M2Male2VELOPLUS00:34:36
310Rein TaaramäeRein Taaramäe
#10 Male M
01:38:0801:38:083
(3)
M3Male300:34:43
41Peeter TarvisPeeter Tarvis
#1 Male M
01:40:2801:40:284
(4)
M4Male4VELOPLUS00:34:42
59Raido SaarRaido Saar
#9 Male M
01:41:2801:41:285
(5)
M5Male5REDBIKE / HIIEKO00:34:59
6496Greg HallopGreg Hallop
#496 Male M
01:41:3801:41:386
(6)
M6Male6VILJANDI RATTAKLUBI 100:34:46
86Steven KalfSteven Kalf
#6 Male M
01:43:1901:43:197
(8)
M7Male8Team Illuminate00:35:26
915Martin ParvMartin Parv
#15 Male M
01:43:1901:43:198
(9)
M8Male9VELOPLUS00:35:50
10671Karmo KutserKarmo Kutser
#671 Male M
01:45:3801:45:389
(10)
M9Male1000:36:47
1113Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#13 Male M
01:45:3801:45:3810
(11)
M10Male11TEAM ANTSLA00:36:37
1218Henrik KiviloHenrik Kivilo
#18 Male M
01:45:4301:45:4311
(12)
M11Male12REDBIKE / HIIEKO00:36:38
1311Mirko PõldmaMirko Põldma
#11 Male M
01:45:4301:45:4312
(13)
M12Male13RR SIPLASED / LAADA CAFE00:36:50
1421Ivar VaabIvar Vaab
#21 Male M
01:45:4301:45:4313
(14)
M13Male14RR SIPLASED / LAADA CAFE00:36:51
1724Kristjan RandmaKristjan Randma
#24 Male M
01:45:4501:45:4514
(17)
M14Male17ASTRO BALTICS00:37:05
2234Margus MalvaMargus Malva
#34 Male M
01:45:5401:45:5415
(22)
M15Male22ProCoating Kostivere Rattatiim00:37:07
2338Kaspar NeemestoKaspar Neemesto
#38 Male M
01:45:5901:45:5916
(23)
M16Male23ProShop Team00:36:50
2628Peeter PoopuuPeeter Poopuu
#28 Male M
01:47:0701:47:0717
(26)
M17Male26REDBIKE / HIIEKO00:37:12
2726Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#26 Male M
01:47:0701:47:0718
(27)
M18Male27RTR00:37:11
287Martin LaasMartin Laas
#7 Male M
01:47:3001:47:3019
(28)
M19Male2800:37:05
30124Marko PohlMarko Pohl
#124 Male M
01:49:5101:49:5120
(30)
M20Male30A&T SPORT TEAM00:38:23
3158Andres PeetsAndres Peets
#58 Male M
01:49:5301:49:5321
(31)
M21Male31Hawaii Express00:38:19
3235Mihkel EinblauMihkel Einblau
#35 Male M
01:49:5501:49:5522
(32)
M22Male32REDBIKE / HIIEKO00:38:18
3345Priit TuiskPriit Tuisk
#45 Male M
01:49:5901:49:5923
(33)
M23Male33TEAM ANTSLA00:37:58
3465Alo PõldmaaAlo Põldmaa
#65 Male M
01:50:2401:50:2424
(34)
M24Male34RR SIPLASED / LAADA CAFE00:38:17
3564Raiko KaldojaRaiko Kaldoja
#64 Male M
01:50:2501:50:2525
(35)
M25Male35CCRM TEAM 200:38:20
3851Marko VarikMarko Varik
#51 Male M
01:50:5701:50:5726
(38)
M26Male38Rekord CC00:39:40
4070Dmitri RusovitšDmitri Rusovitš
#70 Male M
01:50:5801:50:5827
(40)
M27Male4000:38:20
41119Rando Marten EvendiRando Marten Evendi
#119 Male M
01:51:1201:51:1228
(41)
M28Male4100:39:09
4583Martin NassarMartin Nassar
#83 Male M
01:51:1801:51:1829
(44)
M29Male44VILJANDI RATTAKLUBI 100:38:58
4859Robin PruulRobin Pruul
#59 Male M
01:51:3401:51:3430
(47)
M30Male47A&T SPORT TEAM00:39:40
4929Armin PilvArmin Pilv
#29 Male M
01:51:3901:51:3931
(48)
M31Male48TEAM ANTSLA00:38:19
5027Kalle TakelKalle Takel
#27 Male M
01:51:5101:51:5132
(49)
M32Male49VIIMSI SPORT00:38:54
5161Andres KukkAndres Kukk
#61 Male M
01:51:5301:51:5333
(50)
M33Male50Jalgrattaklubi Paralepa00:39:46
59148Aleksandr PatrenkinAleksandr Patrenkin
#148 Male M
01:52:4001:52:4034
(58)
M34Male5800:39:53
6254Markus VähiMarkus Vähi
#54 Male M
01:53:5401:53:5435
(61)
M35Male61REDBIKE TEAM 200:39:50
63164Siim OjaverSiim Ojaver
#164 Male M
01:53:5401:53:5436
(62)
M36Male62ASTRO BALTICS00:40:43
6852Karl PruuliKarl Pruuli
#52 Male M
01:54:3901:54:3937
(66)
M37Male66TEAM HAUKA VELOKLUBI00:39:55
6953Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#53 Male M
01:55:0801:55:0838
(67)
M38Male67TEAM ANTSLA00:39:55
73143Argo VooremaaArgo Vooremaa
#143 Male M
01:55:3601:55:3639
(71)
M39Male71AT Spordiklubi00:40:56
80121Keijo PriksKeijo Priks
#121 Male M
01:55:5701:55:5740
(78)
M40Male78Korpus racing team00:40:59
8255Mihkel KaljaMihkel Kalja
#55 Male M
01:56:0601:56:0641
(80)
M41Male8000:39:59
8584Alar SalaAlar Sala
#84 Male M
01:56:3901:56:3942
(82)
M42Male82ONNINEN I00:41:14
9098Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#98 Male M
01:57:2001:57:2043
(87)
M43Male87ABB00:39:47
93112Evert EinroosEvert Einroos
#112 Male M
01:57:3501:57:3544
(90)
M44Male9000:41:59
94129Ragnar LeppRagnar Lepp
#129 Male M
01:57:3601:57:3645
(91)
M45Male91Egesten Metallehitused/BGM00:41:17
95193Janis JürisoJanis Jüriso
#193 Male M
01:57:3801:57:3846
(92)
M46Male92MTÜ Spordiselts00:41:57
96120Kardo KõivKardo Kõiv
#120 Male M
01:57:4001:57:4047
(93)
M47Male93REDBIKE TEAM 200:41:58
101107Janar KannimäeJanar Kannimäe
#107 Male M
01:57:5501:57:5548
(98)
M48Male98TEAM HAUKA VELOKLUBI00:41:56
102142Romet NiilusRomet Niilus
#142 Male M
01:57:5601:57:5649
(99)
M49Male99TEAM HAUKA VELOKLUBI00:41:55
10876Jaan AlvelaJaan Alvela
#76 Male M
01:58:3001:58:3050
(105)
M50Male105VELOPLUS00:41:15
Page 1 of 12 (600 items)