BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI 2019 - 22. Tallinna Rattamaraton
24 Aug 2019

     
     

Page 1 of 12 (600 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiVaheafinish 16km
41Peeter TarvisPeeter Tarvis
#1 Male M
01:40:2801:40:284
(4)
M4Male4VELOPLUS00:34:42
22Gert JõeäärGert Jõeäär
#2 Male M
01:37:5801:37:582
(2)
M2Male2VELOPLUS00:34:36
13Markus PajurMarkus Pajur
#3 Male M
01:37:5101:37:511
(1)
M1Male100:34:44
86Steven KalfSteven Kalf
#6 Male M
01:43:1901:43:197
(8)
M7Male8Team Illuminate00:35:26
287Martin LaasMartin Laas
#7 Male M
01:47:3001:47:3019
(28)
M19Male2800:37:05
158Alges MaasikmetsAlges Maasikmets
#8 Male M50
01:45:4301:45:431
(15)
M501Male15TEAM AMPS00:36:48
59Raido SaarRaido Saar
#9 Male M
01:41:2801:41:285
(5)
M5Male5REDBIKE / HIIEKO00:34:59
310Rein TaaramäeRein Taaramäe
#10 Male M
01:38:0801:38:083
(3)
M3Male300:34:43
1311Mirko PõldmaMirko Põldma
#11 Male M
01:45:4301:45:4312
(13)
M12Male13RR SIPLASED / LAADA CAFE00:36:50
2112Henno PuuHenno Puu
#12 Male M45
01:45:5301:45:533
(21)
M453Male2100:37:09
1113Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#13 Male M
01:45:3801:45:3810
(11)
M10Male11TEAM ANTSLA00:36:37
915Martin ParvMartin Parv
#15 Male M
01:43:1901:43:198
(9)
M8Male9VELOPLUS00:35:50
38816Margus SirvelMargus Sirvel
#16 Male M40
02:26:4002:26:4071
(368)
M4071Male368RR SIPLASED / LAADA CAFE00:51:37
717Toomas LepikToomas Lepik
#17 Male M40
01:41:4901:41:491
(7)
M401Male7ASTRO BALTICS00:34:52
1218Henrik KiviloHenrik Kivilo
#18 Male M
01:45:4301:45:4311
(12)
M11Male12REDBIKE / HIIEKO00:36:38
19919Sander SaarSander Saar
#19 Male M
02:07:5002:07:5085
(191)
M85Male191VELOPLUS00:43:28
2520Magnus KrusemannMagnus Krusemann
#20 Male M40
01:46:1901:46:194
(25)
M404Male25KULGUR TEAM 100:36:46
1421Ivar VaabIvar Vaab
#21 Male M
01:45:4301:45:4313
(14)
M13Male14RR SIPLASED / LAADA CAFE00:36:51
1923Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#23 Male M50
01:45:4501:45:452
(19)
M502Male19TEAM AMPS00:37:04
1724Kristjan RandmaKristjan Randma
#24 Male M
01:45:4501:45:4514
(17)
M14Male17ASTRO BALTICS00:37:05
2025Kaupo KattaiKaupo Kattai
#25 Male M45
01:45:5001:45:502
(20)
M452Male2000:37:04
2726Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#26 Male M
01:47:0701:47:0718
(27)
M18Male27RTR00:37:11
5027Kalle TakelKalle Takel
#27 Male M
01:51:5101:51:5132
(49)
M32Male49VIIMSI SPORT00:38:54
2628Peeter PoopuuPeeter Poopuu
#28 Male M
01:47:0701:47:0717
(26)
M17Male26REDBIKE / HIIEKO00:37:12
4929Armin PilvArmin Pilv
#29 Male M
01:51:3901:51:3931
(48)
M31Male48TEAM ANTSLA00:38:19
1830Meelis RebaneMeelis Rebane
#30 Male M45
01:45:4501:45:451
(18)
M451Male18A&T SPORT TEAM00:36:52
9733Viljar HaavViljar Haav
#33 Male M40
01:57:4201:57:4218
(94)
M4018Male94VIIMSI SPORT00:41:18
2234Margus MalvaMargus Malva
#34 Male M
01:45:5401:45:5415
(22)
M15Male22ProCoating Kostivere Rattatiim00:37:07
3235Mihkel EinblauMihkel Einblau
#35 Male M
01:49:5501:49:5522
(32)
M22Male32REDBIKE / HIIEKO00:38:18
20637Anti ArumägiAnti Arumägi
#37 Male M
02:08:1302:08:1392
(198)
M92Male198REDBIKE / HIIEKO00:42:13
2338Kaspar NeemestoKaspar Neemesto
#38 Male M
01:45:5901:45:5916
(23)
M16Male23ProShop Team00:36:50
4240Margus MiksonMargus Mikson
#40 Male M40
01:51:1501:51:157
(42)
M407Male42SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I00:38:54
1641Joonas MaanurmJoonas Maanurm
#41 Male M40
01:45:4401:45:442
(16)
M402Male16ProShop Team00:36:44
3942Andre KullAndre Kull
#42 Male M40
01:50:5801:50:586
(39)
M406Male39CCRM TEAM 100:39:37
4343Madis SildveeMadis Sildvee
#43 Male M40
01:51:1701:51:178
(43)
M408Male43RR SIPLASED / LAADA CAFE00:38:57
2944Tiit KirsipuuTiit Kirsipuu
#44 Male M40
01:48:1601:48:165
(29)
M405Male29TEAM AMPS00:37:11
3345Priit TuiskPriit Tuisk
#45 Male M
01:49:5901:49:5923
(33)
M23Male33TEAM ANTSLA00:37:58
2446Emeri LeppEmeri Lepp
#46 Male M40
01:45:5901:45:593
(24)
M403Male24KULGUR TEAM 100:36:49
3647Tarmo MõttusTarmo Mõttus
#47 Male M45
01:50:2501:50:254
(36)
M454Male36TEAM ANTSLA00:38:17
7048Sven LuksSven Luks
#48 Male M50
01:55:2801:55:286
(68)
M506Male68SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I00:41:13
6749Helmet TamkõrvHelmet Tamkõrv
#49 Male M40
01:54:1501:54:1513
(65)
M4013Male65TEAM AMPS00:39:58
3851Marko VarikMarko Varik
#51 Male M
01:50:5701:50:5726
(38)
M26Male38Rekord CC00:39:40
6852Karl PruuliKarl Pruuli
#52 Male M
01:54:3901:54:3937
(66)
M37Male66TEAM HAUKA VELOKLUBI00:39:55
6953Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#53 Male M
01:55:0801:55:0838
(67)
M38Male67TEAM ANTSLA00:39:55
6254Markus VähiMarkus Vähi
#54 Male M
01:53:5401:53:5435
(61)
M35Male61REDBIKE TEAM 200:39:50
8255Mihkel KaljaMihkel Kalja
#55 Male M
01:56:0601:56:0641
(80)
M41Male8000:39:59
20256Tõnis SaarTõnis Saar
#56 Male M
02:08:0202:08:0288
(194)
M88Male194SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I00:39:58
8657Janek ResevJanek Resev
#57 Male M40
01:56:4901:56:4916
(83)
M4016Male83JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI00:41:16
3158Andres PeetsAndres Peets
#58 Male M
01:49:5301:49:5321
(31)
M21Male31Hawaii Express00:38:19
4859Robin PruulRobin Pruul
#59 Male M
01:51:3401:51:3430
(47)
M30Male47A&T SPORT TEAM00:39:40
Page 1 of 12 (600 items)