BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI 2019 - 22. Tallinna Rattamaraton
24 Aug 2019

     
     

Page 1 of 3 (140 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiFinish
12003Henri ValmsenHenri Valmsen
#2003 Male M14
00:39:5200:39:521
(1)
M141Male1VILJANDI RATTAKLUBI 100:39:52
22009Laura Lizette SanderLaura Lizette Sander
#2009 Female N16
00:39:5300:39:531
(1)
N161Female100:39:53
32010Richard RündvaRichard Ründva
#2010 Male M14
00:39:5600:39:562
(2)
M142Male2Nõmme Rattaklubi00:39:56
42002Matthias MõttusMatthias Mõttus
#2002 Male M14
00:40:0500:40:053
(3)
M143Male3Haanja rattaklubi00:40:05
52011Annabrit PrantsAnnabrit Prants
#2011 Female N16
00:41:3400:41:342
(2)
N162Female2KJK00:41:34
62005Meelis AnipaiMeelis Anipai
#2005 Male M14
00:42:0500:42:054
(4)
M144Male400:42:05
72154Sebastian SuppiSebastian Suppi
#2154 Male M12
00:42:3000:42:301
(5)
M121Male5Nõmme Rattaklubi00:42:30
82139Kaaro KalmusKaaro Kalmus
#2139 Male M Vabaklass
00:42:3800:42:381
(6)
M Vabaklass1Male600:42:38
92027Maria TreierMaria Treier
#2027 Female N14
00:42:3900:42:391
(3)
N141Female3CFC00:42:39
102012Mairit KaarjärvMairit Kaarjärv
#2012 Female N12
00:42:3900:42:391
(4)
N121Female4SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND00:42:39
112013Oliver MätikOliver Mätik
#2013 Male M14
00:42:4000:42:405
(7)
M145Male700:42:40
122025Lauren PohlLauren Pohl
#2025 Female N12
00:42:4100:42:412
(5)
N122Female5CFC00:42:41
132016Tenno TarikasTenno Tarikas
#2016 Male M Vabaklass
00:42:4200:42:422
(8)
M Vabaklass2Male800:42:42
142015Paul PruuliPaul Pruuli
#2015 Male M14
00:42:4400:42:446
(9)
M146Male9Hauka Veloklubi00:42:44
152024Riko TammepuuRiko Tammepuu
#2024 Male M12
00:43:5700:43:572
(10)
M122Male10Nõmme Rattaklubi00:43:57
162026Zlata BroniševskajaZlata Broniševskaja
#2026 Female N12
00:43:5700:43:573
(6)
N123Female600:43:57
172032Artur PatrenkinArtur Patrenkin
#2032 Male M14
00:43:5900:43:597
(11)
M147Male1100:43:59
182155Arno UustalArno Uustal
#2155 Male M Vabaklass
00:44:3900:44:393
(12)
M Vabaklass3Male1200:44:39
192020Hans Andre KiigemägiHans Andre Kiigemägi
#2020 Male M14
00:44:4200:44:428
(13)
M148Male13SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND00:44:42
202028Carl Peeter DoonerCarl Peeter Dooner
#2028 Male M12
00:45:0100:45:013
(14)
M123Male14Nõmme Rattaklubi00:45:01
212017Karolina KullKarolina Kull
#2017 Female N12
00:45:2400:45:244
(7)
N124Female7SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND00:45:24
222035Toomas KaldmaToomas Kaldma
#2035 Male M Vabaklass
00:45:3200:45:324
(15)
M Vabaklass4Male1500:45:32
232036Tanel Rasmus TeesaluTanel Rasmus Teesalu
#2036 Male M Vabaklass
00:45:4500:45:455
(16)
M Vabaklass5Male1600:45:45
242045Rasmus JammerRasmus Jammer
#2045 Male M Vabaklass
00:46:2300:46:236
(17)
M Vabaklass6Male17Jalgrattaklubi Paralepa00:46:23
252153Oskar PukkOskar Pukk
#2153 Male M14
00:46:5000:46:509
(18)
M149Male1800:46:50
262038Aaron Parker JärveojaAaron Parker Järveoja
#2038 Male M12
00:47:0100:47:014
(19)
M124Male19KOMO00:47:01
272022Stig-Tristan SillatStig-Tristan Sillat
#2022 Male M14
00:47:0200:47:0210
(20)
M1410Male20TÜASK00:47:02
282018Richard PihoRichard Piho
#2018 Male M14
00:47:2500:47:2511
(21)
M1411Male21CFC Spordiklubi00:47:25
292033Taavi AhmanTaavi Ahman
#2033 Male M14
00:47:3300:47:3312
(22)
M1412Male22Hokiklubi Kajakas00:47:33
302019Rünno RaadlaRünno Raadla
#2019 Male M12
00:47:3300:47:335
(23)
M125Male23Jalgrattaklubi Paralepa00:47:33
312135Kristen KelementKristen Kelement
#2135 Male M Vabaklass
00:47:3300:47:337
(24)
M Vabaklass7Male2400:47:33
322030Henri PõldmaHenri Põldma
#2030 Male M14
00:47:3400:47:3413
(25)
M1413Male25MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi00:47:34
332021Thristan PajuThristan Paju
#2021 Male M14
00:47:3400:47:3414
(26)
M1414Male26SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND00:47:34
342031Reno LahtReno Laht
#2031 Male M Vabaklass
00:47:3900:47:398
(27)
M Vabaklass8Male27SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I00:47:39
352049Kaupo TammepuuKaupo Tammepuu
#2049 Male M Vabaklass
00:47:4100:47:419
(28)
M Vabaklass9Male2800:47:41
362141Linda LensmentLinda Lensment
#2141 Female N12
00:47:4300:47:435
(8)
N125Female800:47:43
372143Liina VolmersonLiina Volmerson
#2143 Female N Vabaklass
00:48:0500:48:051
(9)
N Vabaklass1Female9RedBike00:48:05
382029Joel JõulJoel Jõul
#2029 Male M Vabaklass
00:48:0500:48:0510
(29)
M Vabaklass10Male2900:48:05
392047Jaanus PritsJaanus Prits
#2047 Male M Vabaklass
00:48:3900:48:3911
(30)
M Vabaklass11Male3000:48:39
402159Indrek EeriksooIndrek Eeriksoo
#2159 Male M Vabaklass
00:48:3900:48:3912
(31)
M Vabaklass12Male3100:48:39
412150Andro TamkõrvAndro Tamkõrv
#2150 Male M14
00:48:5800:48:5815
(32)
M1415Male3200:48:58
422078Herlen KajoHerlen Kajo
#2078 Male M12
00:48:5900:48:596
(33)
M126Male33Kuusalu rattaklubi00:48:59
432112Urmas KajoUrmas Kajo
#2112 Male M Vabaklass
00:49:0000:49:0013
(34)
M Vabaklass13Male3400:49:00
442051Kadri RaadlaKadri Raadla
#2051 Female N Vabaklass
00:49:0400:49:042
(10)
N Vabaklass2Female10Jalgrattaklubi Paralepa00:49:04
452116Rene MainsooRene Mainsoo
#2116 Male M Vabaklass
00:49:0800:49:0814
(35)
M Vabaklass14Male35FLEXOIL00:49:08
462060Jürgen AasJürgen Aas
#2060 Male M14
00:49:0800:49:0816
(36)
M1416Male36Viljandi HC00:49:08
472133Kennet KeerbergKennet Keerberg
#2133 Male M12
00:49:4600:49:467
(37)
M127Male37Ambls SK00:49:46
482110Indrek TuruIndrek Turu
#2110 Male M Vabaklass
00:50:1900:50:1915
(38)
M Vabaklass15Male3800:50:19
492046Roobert TederRoobert Teder
#2046 Male M12
00:50:2400:50:248
(39)
M128Male39Tartu Ujumisklubi00:50:24
502037Karl KiviväliKarl Kiviväli
#2037 Male M12
00:50:2600:50:269
(40)
M129Male40TÜASK00:50:26
Page 1 of 3 (140 items)