Lääne-Virumaa Jooksusari - 21. Aseri Savijooks
6 Sep 2019

     
     

Page 1 of 1 (26 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiMaakond
1301Artjom ŠurõginArtjom Šurõgin
#301 Male P10
00:01:21.900:01:21.91
(1)
P101Male1Mitš klubiJõhvi
2138Tõnis MetsisTõnis Metsis
#138 Male P10
00:01:23.100:01:23.12
(2)
P102Male2Tallinn
3183Marit VõhmaMarit Võhma
#183 Female T10
00:01:23.100:01:23.11
(1)
T101Female1Tapa vald
4125Stiven-Marcus DaitšStiven-Marcus Daitš
#125 Male P10
00:01:25.600:01:25.63
(3)
P103Male3JK TarvasVinni vald
5129Marian PilliMarian Pilli
#129 Female T10
00:01:26.600:01:26.62
(2)
T102Female2VikeRakvere
6126Katarina KozanKatarina Kozan
#126 Female T10
00:01:26.800:01:26.83
(3)
T103Female3VikeVinni vald
7136Keiti RuutupõldKeiti Ruutupõld
#136 Female T10
00:01:26.900:01:26.94
(4)
T104Female4
8137Valerie LonskiValerie Lonski
#137 Female T10
00:01:27.100:01:27.15
(5)
T105Female5Aseri SpordiklubiAseri, Viru-Nigula vald
9135Romi VodjaRomi Vodja
#135 Female T10
00:01:30.400:01:30.46
(6)
T106Female6Kunda ÜGKUNDA
10133Reimo PeetsoReimo Peetso
#133 Male P10
00:01:30.500:01:30.54
(4)
P104Male4Aseri
11139Sandra AnnusSandra Annus
#139 Female T10
00:01:31.000:01:31.07
(7)
T107Female7KJK ViKeRakvere linn
12130Oliver SaarOliver Saar
#130 Male P10
00:01:32.400:01:32.45
(5)
P105Male5Rakvere
13122Tõnn LippTõnn Lipp
#122 Male P10
00:01:34.100:01:34.16
(6)
P106Male6AASPERE
14134Johann Ruben KeesJohann Ruben Kees
#134 Male P10
00:01:36.400:01:36.47
(7)
P107Male7Viru-Nigula
15124Alexandra-Mariah RõukAlexandra-Mariah Rõuk
#124 Female T10
00:01:38.100:01:38.18
(8)
T108Female8Uudeküla
16121Mihkel JagantMihkel Jagant
#121 Male P10
00:01:41.100:01:41.18
(8)
P108Male8AasukadViru-Nigula vald
17120Arleen KloppArleen Klopp
#120 Female T10
00:01:41.600:01:41.69
(9)
T109Female9Jõetaguse küla
18128Robin KrimmRobin Krimm
#128 Male P10
00:01:41.600:01:41.69
(9)
P109Male9Aseri
19193Adelina LehisAdelina Lehis
#193 Female T10
00:01:42.400:01:42.410
(10)
T1010Female10Aseri
20322Gerlin LippGerlin Lipp
#322 Female T10
00:01:44.400:01:44.411
(11)
T1011Female11Rakvere
21324Katja GubnovaKatja Gubnova
#324 Female T10
00:01:44.900:01:44.912
(12)
T1012Female12Aseri
22123Adeele AartAdeele Aart
#123 Female T10
00:01:51.400:01:51.413
(13)
T1013Female13Rakvere BontVinni
23190Arina MihhejevaArina Mihhejeva
#190 Female T10
00:01:53.000:01:53.014
(14)
T1014Female14Aseri
24319Jurgen VeldiJurgen Veldi
#319 Male P10
00:01:59.900:01:59.910
(10)
P1010Male10Aseri
194Aleksander IvanovAleksander Ivanov
#194 Male P10
Not startedNot startedP10MaleRakvere
199Georg KlaasGeorg Klaas
#199 Male P10
Not startedNot startedP10MaleRakvere vald
Page 1 of 1 (26 items)