Lääne-Virumaa Jooksusari - 34. JOOKS ja käimine ÜMBER PORKUNI JÄRVEDE
29 Sep 2019

     
     

Page 1 of 3 (112 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiFinish
121Taavi KilkiTaavi Kilki
#21 Male M
00:19:5500:19:551
(1)
M1Male1KJK VIKE00:19:55
2132Cris PollCris Poll
#132 Male M
00:21:4200:21:422
(2)
M2Male2Sk Prorunner00:21:42
346Ago VeilbergAgo Veilberg
#46 Male M VET II
00:22:0100:22:011
(3)
M VET II1Male3Kjk Vike/Tamsalu00:22:01
455Meelis VeilbergMeelis Veilberg
#55 Male M VET II
00:22:0900:22:092
(4)
M VET II2Male400:22:09
572Egert LepiksaarEgert Lepiksaar
#72 Male M
00:22:1400:22:143
(5)
M3Male5Kadrina00:22:14
6117Andres SuneAndres Sune
#117 Male M VET II
00:22:5300:22:533
(6)
M VET II3Male600:22:53
715Moonika PilliMoonika Pilli
#15 Female N
00:23:3800:23:381
(1)
N1Female1Rakvere00:23:38
878Aivar VallisteAivar Valliste
#78 Male M VET I
00:23:3900:23:391
(7)
M VET I1Male7Vinni00:23:39
9103Ranno AunRanno Aun
#103 Male M VET I
00:23:4600:23:462
(8)
M VET I2Male8Porkuni00:23:46
1050Irina SavinitšIrina Savinitš
#50 Female N
00:24:1400:24:142
(2)
N2Female2Aseri00:24:14
1173Andres KoppelAndres Koppel
#73 Male M
00:24:2300:24:234
(9)
M4Male9TalTech00:24:23
12110Urmet StepanovUrmet Stepanov
#110 Male M
00:24:2900:24:295
(10)
M5Male10Väike-Maarja vald00:24:29
1316Gert UiboaedGert Uiboaed
#16 Male M
00:24:3000:24:306
(11)
M6Male11Rakvere00:24:30
1426Tauri TomsonTauri Tomson
#26 Male M
00:24:4400:24:447
(12)
M7Male1200:24:44
15193Janek TreppJanek Trepp
#193 Male M VET I
00:24:5700:24:573
(13)
M VET I3Male1300:24:57
1620Aulo AasmaaAulo Aasmaa
#20 Male M
00:24:5900:24:598
(14)
M8Male14Viimsi Sport00:24:59
17192Karmen AlnekKarmen Alnek
#192 Female N
00:25:2500:25:253
(3)
N3Female300:25:25
18141Ilmar RaabIlmar Raab
#141 Male M VET II
00:25:3500:25:354
(15)
M VET II4Male1500:25:35
19111Teet FimbergTeet Fimberg
#111 Male M VET I
00:25:4500:25:454
(16)
M VET I4Male16Simuna Spordiklubi00:25:45
2051Karlis KarmKarlis Karm
#51 Male M
00:25:5000:25:509
(17)
M9Male17Simuna SK00:25:50
2119Vahur KungurVahur Kungur
#19 Male M VET II
00:26:1200:26:125
(18)
M VET II5Male18kunda00:26:12
2227Ainar SepnikAinar Sepnik
#27 Male M
00:26:1400:26:1410
(19)
M10Male19SK Running00:26:14
23184Evelyn HimmaEvelyn Himma
#184 Female N VET I
00:26:1400:26:141
(4)
N VET I1Female400:26:14
24149Mart NaelMart Nael
#149 Male M
00:26:1600:26:1611
(20)
M11Male20Jõeotsa00:26:16
2530Alar PeekAlar Peek
#30 Male M VET II
00:26:4700:26:476
(21)
M VET II6Male21HK Uudeküla00:26:47
2664Peeter IlvesPeeter Ilves
#64 Male M
00:26:5500:26:5512
(22)
M12Male22Väike-Maarja00:26:55
27113Kaupo OtsKaupo Ots
#113 Male M VET I
00:27:0000:27:005
(23)
M VET I5Male23Tamsalu00:27:00
28166Aap AllmägiAap Allmägi
#166 Male M
00:27:0100:27:0113
(24)
M13Male2400:27:01
2998Alo AllmägiAlo Allmägi
#98 Male M
00:27:2600:27:2614
(25)
M14Male25 00:27:26
3068Moona Aneth VihlverMoona Aneth Vihlver
#68 Female N
00:27:2600:27:264
(5)
N4Female5KF Suusaklubi00:27:26
3122Helen AartHelen Aart
#22 Female N
00:27:3000:27:305
(6)
N5Female6Rakvere Bont00:27:30
3214Holger SollHolger Soll
#14 Male M
00:27:3700:27:3715
(26)
M15Male26Tamsalu00:27:37
33200Birgit BarboBirgit Barbo
#200 Female N
00:27:4400:27:446
(7)
N6Female700:27:44
3436Margo JagantMargo Jagant
#36 Male M
00:27:4500:27:4516
(27)
M16Male27Aasukalda00:27:45
352Marti KeesMarti Kees
#2 Male M VET I
00:27:4600:27:466
(28)
M VET I6Male28HakaPlast00:27:46
36210Andrus VõhmaAndrus Võhma
#210 Male M VET I
00:27:5600:27:567
(29)
M VET I7Male2900:27:56
3766Pert-Erik PurgePert-Erik Purge
#66 Male M
00:27:5700:27:5717
(30)
M17Male30Väike-Maarja00:27:57
3861Janar JannoJanar Janno
#61 Male M VET I
00:27:5800:27:588
(31)
M VET I8Male3100:27:58
39109Toivo IvainenToivo Ivainen
#109 Male M VET II
00:28:0200:28:027
(32)
M VET II7Male32Väike-Maarja vald00:28:02
4049Maarit EinsaluMaarit Einsalu
#49 Female N
00:28:0300:28:037
(8)
N7Female8Väike-Maarja00:28:03
4160Margus FlorenMargus Floren
#60 Male M VET I
00:28:0900:28:099
(33)
M VET I9Male33Rakvere00:28:09
42205Arne ArumägiArne Arumägi
#205 Male M VET II
00:28:3000:28:308
(34)
M VET II8Male3400:28:30
43216Tauno PukkTauno Pukk
#216 Male M
00:28:3500:28:3518
(35)
M18Male3500:28:35
4467Rudolf KoptiRudolf Kopti
#67 Male M
00:28:4700:28:4719
(36)
M19Male36Väike-Maarja00:28:47
4544Rein KriksRein Kriks
#44 Male M VET II
00:28:4800:28:489
(37)
M VET II9Male37Kadrina00:28:48
4629Kalle KruustokKalle Kruustok
#29 Male M
00:29:0100:29:0120
(38)
M20Male3800:29:01
4770Krista Mets-RaudlaKrista Mets-Raudla
#70 Female N VET I
00:29:0800:29:082
(9)
N VET I2Female9Rakvere vald00:29:08
48121Kaspar KukkKaspar Kukk
#121 Male M
00:29:1500:29:1521
(39)
M21Male3900:29:15
4971Evelin NukkEvelin Nukk
#71 Female N VET I
00:29:1900:29:193
(10)
N VET I3Female10Kadrina00:29:19
5040Kalle LettKalle Lett
#40 Male M VET II
00:29:3800:29:3810
(40)
M VET II10Male40Porkuni00:29:38
Page 1 of 3 (112 items)