Kadrina Kevadine Virtuaaljooks
18 Mar 2020

     
     

Page 1 of 2 (65 items)
FavKohtNimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiLisaStravaLäbitud distantsPaceFinish
2Cris PollCris Poll
 Male M
00:18:5700:18:571
(2)
Sisesta oma aegM1Male2HAKA PlastJooks53:47 min/km00:18:57
3Märten MatsuMärten Matsu
 Male M
00:20:1100:20:112
(3)
Sisesta oma aegM2Male3Jooks54:02 min/km00:20:11
4Martin PajussaarMartin Pajussaar
 Male M
00:20:4600:20:463
(4)
Sisesta oma aegM3Male454:09 min/km00:20:46
5Tõnno KaskTõnno Kask
 Male M
00:20:5800:20:584
(5)
Sisesta oma aegM4Male5HAKA Plast54:11 min/km00:20:58
6Vova KljainVova Kljain
 Male M
00:21:4600:21:465
(6)
Sisesta oma aegM5Male6Kadrinajooks54:21 min/km00:21:46
7Eiko OngaEiko Onga
 Male M
00:23:1500:23:156
(7)
Sisesta oma aegM6Male7HAKA PlastJooks54:39 min/km00:23:15
8Tõnis TulpTõnis Tulp
 Male M
00:23:5600:23:567
(8)
Sisesta oma aegM7Male8KadrinaJooks54:47 min/km00:23:56
9Mart SuurkiviMart Suurkivi
 Male M
00:24:1600:24:168
(9)
Sisesta oma aegM8Male9jooks54:51 min/km00:24:16
16Margus JõesaluMargus Jõesalu
 Male M
00:26:5800:26:589
(12)
Sisesta oma aegM9Male12HAKA PlastJooks55:23 min/km00:26:58
23Robert SalepRobert Salep
 Male M
00:30:1600:30:1610
(14)
Sisesta oma aegM10Male14Kadrina Spordikeskus /TripassionJooks56:03 min/km00:30:16
Heiki LaineveeHeiki Lainevee
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleKL5
Karmo KullamägiKarmo Kullamägi
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleCaaro SK5
Sander MeelindSander Meelind
 Male M12
Not startedNot startedSisesta oma aegM12MaleLäsna5
24Eric Marcus JaanimetsEric Marcus Jaanimets
 Male M14
00:31:0500:31:051
(15)
Sisesta oma aegM141Male15KadrinaMõlemad56:13 min/km00:31:05
28Robin Vasemägi Robin Vasemägi
 Male M14
00:33:3500:33:352
(17)
Sisesta oma aegM142Male17KADRINA KARUDJooks56:43 min/km00:33:35
37Andero PihlakAndero Pihlak
 Male M14
00:47:4300:47:433
(19)
Sisesta oma aegM143Male19Kõnd59:32 min/km00:47:43
42Hendrik PiirHendrik Piir
 Male M14
00:58:0200:58:024
(21)
Sisesta oma aegM144Male21HuljaKõnd511:36 min/km00:58:02
43Tevo MetsaluTevo Metsalu
 Male M14
00:58:2900:58:295
(22)
Sisesta oma aegM145Male22Rakvere linnkõnd 5km511:41 min/km00:58:29
Laur LepikLaur Lepik
 Male M14
Not startedNot startedSisesta oma aegM14Male5
Urmo NagelUrmo Nagel
 Male M14
Not startedNot startedSisesta oma aegM14MaleNelson5
Udo AasaUdo Aasa
 Male M14
Not startedNot startedSisesta oma aegM14MaleSaksi küla5
Andero PihlakAndero Pihlak
 Male M14
Not startedNot startedSisesta oma aegM14Male5
1Ragnar RoobaRagnar Rooba
 Male M18
00:17:2900:17:291
(1)
Sisesta oma aegM181Male1Rakvere Kergejõustikuklubi ViKeJooks53:29 min/km00:17:29
Martin StadnikMartin Stadnik
 Male M18
Not startedNot startedSisesta oma aegM18Male5
12Janno LoomusJanno Loomus
 Male M40
00:25:1800:25:181
(11)
Sisesta oma aegM401Male11Võduvere külajooks55:03 min/km00:25:18
17Riivo AmbosRiivo Ambos
 Male M40
00:27:4300:27:432
(13)
Sisesta oma aegM402Male13Jooks55:32 min/km00:27:43
Marko ValdmetsMarko Valdmets
 Male M40
Not startedNot startedSisesta oma aegM40MaleKadapiku5
Janek TreppJanek Trepp
 Male M40
Not startedNot startedSisesta oma aegM40MaleKadrina5
Janek VasemägiJanek Vasemägi
 Male M40
Not startedNot startedSisesta oma aegM40Male5
27Vahur LeemetsVahur Leemets
 Male M50
00:33:2200:33:221
(16)
Sisesta oma aegM501Male16NelsonJooks56:40 min/km00:33:22
36Jaan RummiJaan Rummi
 Male M50
00:47:3900:47:392
(18)
Sisesta oma aegM502Male18KadrinaPaisjärve ring,kõnd 5 km59:31 min/km00:47:39
41Rein SikkRein Sikk
 Male M50
00:56:5800:56:583
(20)
Sisesta oma aegM503Male20Kadrina Saunaklubi Kõnd511:23 min/km00:56:58
Ilmar RaapIlmar Raap
 Male M50
Not startedNot startedSisesta oma aegM50Male5
11Kaul AugasmägiKaul Augasmägi
 Male M60
00:25:1000:25:101
(10)
Sisesta oma aegM601Male10HAKA Plastjooks55:01 min/km00:25:10
15Ragne LeesnurmRagne Leesnurm
 Female N
00:26:1400:26:141
(4)
Sisesta oma aegN1Female4Jõetaguse külaJooks55:14 min/km00:26:14
19Mirja VoolMirja Vool
 Female N
00:28:4400:28:442
(6)
Sisesta oma aegN2Female6KadapikuJooks55:44 min/km00:28:44
31Evelyn PoomEvelyn Poom
 Female N
00:43:3700:43:373
(14)
Sisesta oma aegN3Female14KadrinaKõnd58:43 min/km00:43:37
32Diana UmerovDiana Umerov
 Female N
00:43:4600:43:464
(15)
Sisesta oma aegN4Female15Kõnd58:45 min/km00:43:46
38Merli PihlakMerli Pihlak
 Female N
00:47:4300:47:435
(19)
Sisesta oma aegN5Female19Kõnd59:32 min/km00:47:43
40Liisbet LeemetsLiisbet Leemets
 Female N
00:55:3300:55:336
(21)
Sisesta oma aegN6Female21NelsonKõnd511:06 min/km00:55:33
Getter LindauGetter Lindau
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemalePõima5
Enelin AlterEnelin Alter
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemale5
Kirke KülmhallikKirke Külmhallik
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemaleKadapiku5
Marelle KaskMarelle Kask
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemaleKadrina5
25Saskia AmbosSaskia Ambos
 Female N14
00:32:2900:32:291
(10)
Sisesta oma aegN141Female10Jooks56:29 min/km00:32:29
14Rosabel KloppRosabel Klopp
 Female N16
00:25:5200:25:521
(3)
Sisesta oma aegN161Female3Jõetaguse külaJooks55:10 min/km00:25:52
10Evelin NukkEvelin Nukk
 Female N40
00:24:5700:24:571
(1)
Sisesta oma aegN401Female1Kadrinajooks54:59 min/km00:24:57
13Helen LeuskaHelen Leuska
 Female N40
00:25:4600:25:462
(2)
Sisesta oma aegN402Female2RakvereJooks55:09 min/km00:25:46
20Kadri MäesaluKadri Mäesalu
 Female N40
00:29:3200:29:323
(7)
Sisesta oma aegN403Female7Kalamajajooks55:54 min/km00:29:32
22Marge ToovisMarge Toovis
 Female N40
00:29:4500:29:454
(9)
Sisesta oma aegN404Female9RakvereJooks55:56 min/km00:29:45
Page 1 of 2 (65 items)