Kadrina Kevadine Virtuaaljooks
18 Mar 2020

     
     

Page 1 of 2 (62 items)
FavKohtNimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiLisaStravaLäbitud distantsPaceFinish
1Mart SuurkiviMart Suurkivi
 Male M
00:17:1700:17:171
(1)
Sisesta oma aegM1Male1jooks53:27 min/km00:17:17
2Ragnar RoobaRagnar Rooba
 Male M18
00:17:4400:17:441
(2)
Sisesta oma aegM181Male2Rakvere Kergejõustikuklubi ViKeJooks53:32 min/km00:17:44
3Egert LepiksaarEgert Lepiksaar
 Male M
00:18:3400:18:342
(3)
Sisesta oma aegM2Male3Jooks53:42 min/km00:18:34
4Janek VasemägiJanek Vasemägi
 Male M40
00:20:4200:20:421
(4)
Sisesta oma aegM401Male4Jooks54:08 min/km00:20:42
5Sten RuutupõldSten Ruutupõld
 Male M16
00:21:2900:21:291
(5)
Sisesta oma aegM161Male5Jooks54:17 min/km00:21:29
6Karmo KullamägiKarmo Kullamägi
 Male M
00:22:0400:22:043
(6)
Sisesta oma aegM3Male6Caaro SK54:24 min/km00:22:04
7Rasmus FlorenRasmus Floren
 Male M16
00:22:2300:22:232
(7)
Sisesta oma aegM162Male7ViKeJooks54:28 min/km00:22:23
8Margus FlorenMargus Floren
 Male M40
00:22:2800:22:282
(8)
Sisesta oma aegM402Male8RakvereJooks54:29 min/km00:22:28
9Ergo SukkErgo Sukk
 Male M
00:23:1300:23:134
(9)
Sisesta oma aegM4Male9Jooks54:38 min/km00:23:13
10Janar JannoJanar Janno
 Male M40
00:23:1500:23:153
(10)
Sisesta oma aegM403Male10RR SiplasedJooks54:39 min/km00:23:15
11Marger PormannMarger Pormann
 Male M
00:23:4600:23:465
(11)
Sisesta oma aegM5Male11Caaro SKjooks54:45 min/km00:23:46
12Eiko MaasikEiko Maasik
 Male M14
00:24:0500:24:051
(12)
Sisesta oma aegM141Male12Sõmerujooks54:49 min/km00:24:05
13Ainar SepnikAinar Sepnik
 Male M
00:24:5100:24:516
(13)
Sisesta oma aegM6Male13Spordiklubi Runningjooks54:58 min/km00:24:51
14Ingrit ErnitsIngrit Ernits
 Female N50
00:24:5700:24:571
(1)
Sisesta oma aegN501Female1SK JooksupartnerJooks54:59 min/km00:24:57
15Rosabel KloppRosabel Klopp
 Female N16
00:26:1900:26:191
(2)
Sisesta oma aegN161Female2Jõetaguse külaJooks55:15 min/km00:26:19
16Janno LoomusJanno Loomus
 Male M40
00:26:5600:26:564
(14)
Sisesta oma aegM404Male14Võduvere külajooks55:23 min/km00:26:56
17Ragne LeesnurmRagne Leesnurm
 Female N
00:27:1000:27:101
(3)
Sisesta oma aegN1Female3Jõetaguse külaJooks55:26 min/km00:27:10
18Riivo AmbosRiivo Ambos
 Male M40
00:28:1800:28:185
(15)
Sisesta oma aegM405Male15Jooks55:39 min/km00:28:18
19Marcus RuutupõldMarcus Ruutupõld
 Male M14
00:28:2100:28:212
(16)
Sisesta oma aegM142Male16Jooks55:40 min/km00:28:21
20Kadri-Ann JundasKadri-Ann Jundas
 Female N50
00:29:1500:29:152
(4)
Sisesta oma aegN502Female4Kadrinajooks55:51 min/km00:29:15
21Ave EhavaldAve Ehavald
 Female N40
00:29:2800:29:281
(5)
Sisesta oma aegN401Female5Jõetagusejooks (järve)55:53 min/km00:29:28
22Vahur LeemetsVahur Leemets
 Male M50
00:32:1000:32:101
(17)
Sisesta oma aegM501Male17Nelson56:26 min/km00:32:10
23Robert SalepRobert Salep
 Male M
00:33:4300:33:437
(18)
Sisesta oma aegM7Male18Kadrina Spordikeskus /TripassionJooks56:44 min/km00:33:43
24Saskia AmbosSaskia Ambos
 Female N14
00:35:1500:35:151
(6)
Sisesta oma aegN141Female6Jooks57:03 min/km00:35:15
25Kristi MägiKristi Mägi
 Female N40
00:36:1600:36:162
(7)
Sisesta oma aegN402Female7Kõnd+jooks57:15 min/km00:36:16
26Mari-Liis SeermannMari-Liis Seermann
 Female N
00:38:5600:38:562
(8)
Sisesta oma aegN2Female8KihlevereJooks57:47 min/km00:38:56
27Marge TomingMarge Toming
 Female N
00:39:2900:39:293
(9)
Sisesta oma aegN3Female9KadrinaJooks57:53 min/km00:39:29
28Kristjan LoigoKristjan Loigo
 Male M12
00:43:0600:43:061
(19)
Sisesta oma aegM121Male19Neeme külajooks58:37 min/km00:43:06
29Maris FlorenMaris Floren
 Female N12
00:43:2400:43:241
(10)
Sisesta oma aegN121Female10ViKeKõnd58:40 min/km00:43:24
30Airis FlorenAiris Floren
 Female N40
00:43:3200:43:323
(11)
Sisesta oma aegN403Female11RakvereKõnd58:42 min/km00:43:32
31Marge SulevMarge Sulev
 Female N40
00:45:1200:45:124
(12)
Sisesta oma aegN404Female12Võduvere külaKõnd59:02 min/km00:45:12
32Leana PõderLeana Põder
 Female N
00:50:4700:50:474
(13)
Sisesta oma aegN4Female13KadrinaKõnd510:09 min/km00:50:47
33Sven SalepSven Salep
 Male M50
00:52:0000:52:002
(20)
Sisesta oma aegM502Male20RakvereKõnd ainult510:24 min/km00:52:00
Adela-Roksett KovaljovaAdela-Roksett Kovaljova
 Female N14
Not startedNot startedSisesta oma aegN14Female5
Robin Vasemägi Robin Vasemägi
 Male M14
Not startedNot startedSisesta oma aegM14MaleKADRINA KARUD5
Rein SikkRein Sikk
 Male M50
Not startedNot startedSisesta oma aegM50MaleKadrina Saunaklubi 5
Reesi SirviReesi Sirvi
 Female N40
Not startedNot startedSisesta oma aegN40FemaleKadrina5
Evelin NukkEvelin Nukk
 Female N40
Not startedNot startedSisesta oma aegN40FemaleKadrina5
Evelyn PoomEvelyn Poom
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemaleKadrina5
Kelly VildekKelly Vildek
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemaleRakvere OK5
Cris PollCris Poll
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleKadrina5
Juta VahulaJuta Vahula
 Female N60
Not startedNot startedSisesta oma aegN60FemaleKadrina5
Magnar KaegasMagnar Kaegas
 Male M18
Not startedNot startedSisesta oma aegM18MaleKadrina5
Tauri TomsonTauri Tomson
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMale5
Vova KljainVova Kljain
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleKadrina5
Liisbet MilvasteLiisbet Milvaste
 Female N14
Not startedNot startedSisesta oma aegN14FemaleCaaro SK klubi5
Getter LindauGetter Lindau
 Female N
Not startedNot startedSisesta oma aegNFemalePõima5
Helen LeuskaHelen Leuska
 Female N40
Not startedNot startedSisesta oma aegN40FemaleRakvere5
Marger PormannMarger Pormann
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleCaaro SK5
Heiki LaineveeHeiki Lainevee
 Male M
Not startedNot startedSisesta oma aegMMaleKL5
Page 1 of 2 (62 items)