BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI - 18. Rakvere Rattamaraton
5 Jul 2020
Page 1 of 11 (516 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish
115Martin LooMartin Loo
#15 Male M
01:54:00.801:54:00.81
(1)
M1Male1200016300:54:46.7
22Peeter PruusPeeter Pruus
#2 Male M
01:54:01.001:54:01.02
(2)
M2Male2Torpado Südtirol200411400:54:41.2
31Gert JõeäärGert Jõeäär
#1 Male M
01:56:28.801:56:28.83
(3)
M3Male3Veloplus200193900:54:34.4
43Josten VaidemJosten Vaidem
#3 Male M
01:57:23.801:57:23.84
(4)
M4Male4Fixus200282800:54:58.7
512Toomas LepikToomas Lepik
#12 Male M40
01:58:39.001:58:39.01
(5)
M401Male5Astro Baltics200274700:56:23.2
65Kirill TarassovKirill Tarassov
#5 Male M
01:59:55.001:59:55.05
(6)
M5Male6Sportland Team200179300:56:38.2
739Joonas MaanurmJoonas Maanurm
#39 Male M40
01:59:56.301:59:56.32
(7)
M402Male7ProShop Team00:57:16.2
813Ivar VaabIvar Vaab
#13 Male M
01:59:57.801:59:57.86
(8)
M6Male8RR Siplased / VIITNA KÕRTS200215800:57:16.7
96Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#6 Male M
02:01:16.002:01:16.07
(9)
M7Male9TEAM ANSTLA00:57:57.7
1023Kaspar NeemestoKaspar Neemesto
#23 Male M
02:01:16.502:01:16.58
(10)
M8Male10ProShop Team00:57:54.4
119Martin ParvMartin Parv
#9 Male M
02:01:16.602:01:16.69
(11)
M9Male11Veloplus200630300:57:56.4
1220Argo RohtmetsArgo Rohtmets
#20 Male M
02:01:41.002:01:41.010
(12)
M10Male12Rattabaas201036000:57:17.4
1344Lauri TammLauri Tamm
#44 Male M16
02:02:02.002:02:02.01
(13)
M161Male13Veloplus200175100:57:55.2
1460Egert JohansonEgert Johanson
#60 Male M
02:02:02.002:02:02.011
(14)
M11Male14Veloplus200172200:58:52.7
1533Andre KullAndre Kull
#33 Male M40
02:02:02.502:02:02.53
(15)
M403Male15CCRM 1200226800:58:53.7
1622Margus MalvaMargus Malva
#22 Male M40
02:03:10.002:03:10.04
(16)
M404Male16ProCoating Kostivere Rattatiim200439200:58:55.2
1737Anti ArumägiAnti Arumägi
#37 Male M
02:04:41.302:04:41.312
(17)
M12Male17REDBIKE TEAM I00:59:31.4
187Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#7 Male M
02:04:41.802:04:41.813
(18)
M13Male18TEAM ANSTLA00:59:10.7
1921Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#21 Male M
02:04:43.802:04:43.814
(19)
M14Male19Astro Baltics200130800:59:42.4
2010Henrik KiviloHenrik Kivilo
#10 Male M
02:04:44.302:04:44.315
(20)
M15Male20REDBIKE TEAM I200455400:59:30.9
2118Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#18 Male M50
02:04:47.002:04:47.01
(21)
M501Male21Team Amps200442800:59:29.4
22100Maario SilmMaario Silm
#100 Male M
02:05:29.002:05:29.016
(22)
M16Male22RR Siplased / VIITNA KÕRTS200412700:59:45.7
2330Imre OjavereImre Ojavere
#30 Male M
02:06:03.802:06:03.817
(23)
M17Male23CCRM 1200221300:58:55.9
2443Emeri LeppEmeri Lepp
#43 Male M40
02:06:04.302:06:04.35
(24)
M405Male24KULGUR TEAM 101:00:23.4
2527Madis SildveeMadis Sildvee
#27 Male M40
02:06:07.002:06:07.06
(25)
M406Male25RR Siplased / VIITNA KÕRTS200480000:59:57.7
2640Janek ResevJanek Resev
#40 Male M40
02:06:10.302:06:10.37
(26)
M407Male26Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi01:00:21.7
27540Meelis PilvMeelis Pilv
#540 Male M40
02:06:24.502:06:24.58
(27)
M408Male27REDBIKE TEAM I01:00:31.4
2836Kristo SeppKristo Sepp
#36 Male M
02:06:49.502:06:49.518
(28)
M18Male28ProShop Team01:00:01.9
2950Martin NassarMartin Nassar
#50 Male M
02:07:16.802:07:16.819
(29)
M19Male29Päidre Puukool01:00:33.2
3066Dmitri RusovitšDmitri Rusovitš
#66 Male M
02:07:56.002:07:56.020
(30)
M20Male30200757701:00:11.7
3148Allar RajaAllar Raja
#48 Male M
02:08:23.002:08:23.021
(31)
M21Male31Eesti Sõudeliit00:59:00.9
32110Virgo MittVirgo Mitt
#110 Male M16
02:08:37.002:08:37.02
(32)
M162Male32Pärnu kalev200322501:00:21.2
3328Tarmo MõttusTarmo Mõttus
#28 Male M45
02:08:37.302:08:37.31
(33)
M451Male33TEAM ANSTLA01:00:30.9
3432Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#32 Male M
02:09:44.802:09:44.822
(34)
M22Male34TEAM ANSTLA01:03:52.4
35108Keijo PriksKeijo Priks
#108 Male M
02:09:53.002:09:53.023
(35)
M23Male35Korpus racing team01:03:42.9
3614Peeter PoopuuPeeter Poopuu
#14 Male M
02:10:13.802:10:13.824
(36)
M24Male36REDBIKE TEAM I01:02:16.9
3791Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#91 Male M
02:10:23.502:10:23.525
(37)
M25Male37ABB200168301:00:30.4
3892Henry GrünbergHenry Grünberg
#92 Male M
02:10:32.802:10:32.826
(38)
M26Male38200076500:59:33.7
3967Aigar RajaAigar Raja
#67 Male M40
02:11:10.802:11:10.89
(39)
M409Male39Freesport01:02:10.6
40621Helari PallasHelari Pallas
#621 Male M40
02:11:50.502:11:50.510
(40)
M4010Male40Spordipartner200567601:02:16.4
4125Mihkel EinblauMihkel Einblau
#25 Male M
02:12:24.002:12:24.027
(41)
M27Male41REDBIKE TEAM II01:02:40.7
4235Tarmo ReiTarmo Rei
#35 Male M45
02:12:30.302:12:30.32
(42)
M452Male42CFC200604401:03:42.4
43120Madis KolloMadis Kollo
#120 Male M
02:12:31.502:12:31.528
(43)
M28Male43ProShop Team01:03:49.7
4456Tõnis SaarTõnis Saar
#56 Male M
02:12:52.302:12:52.329
(44)
M29Male44Spordiklubi Rakke01:02:45.7
4558Raiko KaldojaRaiko Kaldoja
#58 Male M
02:13:26.102:13:26.130
(45)
M30Male45CCRM 1200220000:59:39.9
4653Juri MolevJuri Molev
#53 Male M40
02:13:42.802:13:42.811
(46)
M4011Male46Kalevi Jalgrattakool200052901:03:41.7
4757Alo PõldmaaAlo Põldmaa
#57 Male M
02:13:46.302:13:46.331
(47)
M31Male47RR Siplased / KARTUL SIMUNAST01:03:55.7
4872Tarmo EnnokTarmo Ennok
#72 Male M45
02:13:49.102:13:49.13
(48)
M453Male48CCRM 1200222601:04:37.9
4951Kaido PesorKaido Pesor
#51 Male M50
02:13:50.502:13:50.52
(49)
M502Male49Raplamaa Rattaklubi KOMO01:03:50.4
5063Janelle UibokandJanelle Uibokand
#63 Female N
02:13:52.302:13:52.31
(1)
N1Female1SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM200386901:04:39.4
Page 1 of 11 (516 items)
   

fb