Lääne-Virumaa Jooksusari 2020 - 16. Emumäe jooks
4 Jul 2020
Page 1 of 2 (100 items)
FavKoht klassisKohtNr.NimiNimiKlubiKlassKoht klassisAegShareFinish
00:30:24.5121872Marko ViruMarko Viru-M1200:30:24.5
00:30:24.5
00:32:53.753429Eeva AvikEeva Avik21CC TriatloniklubiN500:32:53.7
00:32:53.7
00:35:15.565014Margo JagantMargo JagantAasukaldaM16600:35:15.5
00:35:15.5
00:34:28.264491Asko PikkaAsko PikkaAegviidu M40600:34:28.2
00:34:28.2
00:36:20.515590Marju TempelMarju TempelAegviidu N40100:36:20.5
00:36:20.5
00:29:01.721411Irina SavinitšIrina SavinitšAseriN200:29:01.7
00:29:01.7
00:35:03.074967Tarmo KaasikTarmo KaasikAvanduse külaM40700:35:03.0
00:35:03.0
00:46:38.3209366Kristina KaasikKristina KaasikAvanduse külaN2000:46:38.3
00:46:38.3
00:30:10.211799Ants EinsaluAnts EinsaluEbavere SuusaklubiM60100:30:10.2
00:30:10.2
00:26:24.04520Cris PollCris PollHaka PlastM400:26:24.0
00:26:24.0
00:40:12.047892Inge ReimanInge ReimanHiKoTriN50400:40:12.0
00:40:12.0
00:31:31.7425103Helis PajusteHelis PajusteHP-Sport teamN400:31:31.7
00:31:31.7
00:34:29.0745101Heiki PajusteHeiki PajusteHP-Sport teamM50700:34:29.0
00:34:29.0
00:40:06.8376105Heleri PajusteHeleri PajusteHP-Sport teamN16300:40:06.8
00:40:06.8
00:44:35.8892102Juula OravJuula OravHP-Sport teamN40800:44:35.8
00:44:35.8
01:09:40.824100104Helena PajusteHelena PajusteHP-Sport teamN2401:09:40.8
01:09:40.8
00:36:56.51567Rosabel KloppRosabel KloppJõetaguse külaN16100:36:56.5
00:36:56.5
00:41:01.316836Ragne LeesnurmRagne LeesnurmJõetaguse külaN1600:41:01.3
00:41:01.3
00:43:32.5690107Heino PõldojaHeino PõldojaJõgevaM60600:43:32.5
00:43:32.5
00:36:11.545456Rein KriksRein KriksKadrinaM60400:36:11.5
00:36:11.5
00:28:03.27877Tanel KümnikTanel KümnikKiltsiM700:28:03.2
00:28:03.2
00:42:07.568724Kristi AronKristi AronKunda, Viru-Nigula valdN40600:42:07.5
00:42:07.5
00:28:14.22939Aivar VallisteAivar VallisteLaekvereM40200:28:14.2
00:28:14.2
00:34:06.764287Arne RehiArne RehiLohkvaM50600:34:06.7
00:34:06.7
00:37:26.335879Maila RehiMaila RehiLohkvaN40300:37:26.3
00:37:26.3
00:34:29.3446181Kristjan JaagoKristjan JaagoMääriM16400:34:29.3
00:34:29.3
00:49:03.32296183Olga JaagoOlga JaagoMääriN2200:49:03.3
00:49:03.3
00:37:38.7226049Rain TalpasRain TalpasMetallitubaM2200:37:38.7
00:37:38.7
00:37:51.736160Mare MändlaMare MändlaMetsanurga küla, Haljala valdN50300:37:51.7
00:37:51.7
00:37:26.725951Kaja MullaKaja MullaMTÛ SpordiseltsN50200:37:26.7
00:37:26.7
00:28:23.081062Märt KivilaMärt KivilaOK IlvesM800:28:23.0
00:28:23.0
00:40:35.5158189Reelika RiimandReelika RiimandPEPSN1500:40:35.5
00:40:35.5
00:32:06.0153094Tauno PukkTauno PukkPorkuniM1500:32:06.0
00:32:06.0
00:34:29.734781Kalle LettKalle LettPorkuniM60300:34:29.7
00:34:29.7
00:31:21.5142432Karl SaaverKarl SaaverRakvereM1400:31:21.5
00:31:21.5
00:33:34.554070Margus FlorenMargus FlorenRakvereM40500:33:34.5
00:33:34.5
00:37:03.225717Helen LeuskaHelen LeuskaRakvereN40200:37:03.2
00:37:03.2
00:40:09.25772Ingrid AitIngrid AitRakvereN40500:40:09.2
00:40:09.2
00:49:04.329712Ellen MatlaEllen MatlaRakvereN60200:49:04.3
00:49:04.3
00:32:58.763571Helen AartHelen AartRakvere BontN600:32:58.7
00:32:58.7
00:30:41.031910Kelly VildekKelly VildekRakvere OrienteerumisklubiN300:30:41.0
00:30:41.0
00:28:44.2101297Alar LuikAlar LuikRoosna-AllikuM1000:28:44.2
00:28:44.2
00:29:49.031568Märt SildveeMärt SildveeRR siplasedM40300:29:49.0
00:29:49.0
00:39:11.526815Kaili JagantKaili JagantRSKsPORTKUNDAN16200:39:11.5
00:39:11.5
00:39:33.0117227Kaidi JagantKaidi JagantRSKsPORTKUNDAN1100:39:33.0
00:39:33.0
00:44:11.31991115Kristiina PiipuuKristiina PiipuuSaaremaaN1900:44:11.3
00:44:11.3
00:33:15.023698Hans LahiHans LahiSakussaare k.M60200:33:15.0
00:33:15.0
00:33:27.7183840Eerik SillamaaEerik SillamaaSimuna SKM1800:33:27.7
00:33:27.7
00:31:56.722876Teet FimbergTeet FimbergSimuna SpordiklubiM50200:31:56.7
00:31:56.7
00:37:53.7236248Marko LippMarko LippSK AaspereM2300:37:53.7
00:37:53.7
Page 1 of 2 (100 items)
   

fb