ŠKODA LAAGRI 20. RAKKE RATTAMARATON - EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RATTAMARATONIS
26 Jul 2020
Page 1 of 9 (428 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish 22kmO/Pos
11001Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#1001 Male M
02:00:29.602:00:29.61
(1)
M1Male1TEAM ANSTLA200045100:51:52.71
21002Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#1002 Male M
02:00:50.002:00:50.02
(2)
M2Male2TEAM ANSTLA200113300:51:56.72
31006Lauri TammLauri Tamm
#1006 Male M16
02:02:12.902:02:12.91
(3)
M161Male3VELOPLUS200175100:51:57.93
41004Margus MalvaMargus Malva
#1004 Male M40
02:03:02.902:03:02.91
(4)
M401Male4ProCoating Kostivere Rattatiim200439200:51:59.74
51027Henry GrünbergHenry Grünberg
#1027 Male M
02:05:09.402:05:09.43
(5)
M3Male5Porter Racing200076500:52:19.95
61066Kert JärvaKert Järva
#1066 Male M
02:05:13.902:05:13.94
(6)
M4Male6Smart Sport Team200060000:54:26.27
71032Oskar KontusOskar Kontus
#1032 Male M
02:05:48.202:05:48.25
(7)
M5Male7Smart Sport Team200089100:54:30.28
81008Kristo SeppKristo Sepp
#1008 Male M
02:06:18.602:06:18.66
(8)
M6Male8proshop team00:52:45.46
91020Sigvard KukkSigvard Kukk
#1020 Male M45
02:07:33.402:07:33.41
(9)
M451Male9SPORDIPARTNER00:55:17.916
101498Ken PostKen Post
#1498 Male M
02:08:35.902:08:35.97
(10)
M7Male1000:54:41.911
111023Antti ÖöbikAntti Ööbik
#1023 Male M45
02:08:38.002:08:38.02
(11)
M452Male11Rae Rattaklubi00:55:35.420
121003Mihkel EinblauMihkel Einblau
#1003 Male M
02:09:00.202:09:00.28
(12)
M8Male12REDBIKE TEAM II00:54:30.99
131010Maario SilmMaario Silm
#1010 Male M
02:09:02.402:09:02.49
(13)
M9Male13RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS200412700:54:42.912
141024Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#1024 Male M
02:09:17.402:09:17.410
(14)
M10Male14ABB200168300:54:43.913
151018Martin NassarMartin Nassar
#1018 Male M
02:09:30.202:09:30.211
(15)
M11Male15Päidre Puukool00:54:45.214
161049Martin KrusemannMartin Krusemann
#1049 Male M16
02:09:35.402:09:35.42
(16)
M162Male16Kulgur Team200176400:55:48.921
171053Markus MäeuiboMarkus Mäeuibo
#1053 Male M16
02:09:35.902:09:35.93
(17)
M163Male17Kalevi Jalgrattakool200651000:54:32.410
181009Markus VähiMarkus Vähi
#1009 Male M
02:09:51.402:09:51.412
(18)
M12Male18REDBIKE TEAM II00:55:21.219
191012Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#1012 Male M
02:10:16.602:10:16.613
(19)
M13Male19TEAM ANSTLA00:56:38.926
201011Margus MiksonMargus Mikson
#1011 Male M45
02:11:32.902:11:32.93
(20)
M453Male20SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM00:55:19.418
211015Meelis PilvMeelis Pilv
#1015 Male M40
02:12:09.602:12:09.62
(21)
M402Male21REDBIKE TEAM I00:55:18.717
221104Kevin Kardo KõivKevin Kardo Kõiv
#1104 Male M
02:12:18.602:12:18.614
(22)
M14Male22CFC Spordiklubi200151500:55:53.423
231029Rain KuresooRain Kuresoo
#1029 Male M
02:12:55.102:12:55.115
(23)
M15Male23Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi00:56:48.429
241019Alo PõldmaaAlo Põldmaa
#1019 Male M
02:13:20.202:13:20.216
(24)
M16Male24RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST00:56:17.924
251074Rainer NeidraRainer Neidra
#1074 Male M
02:13:22.402:13:22.417
(25)
M17Male25SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND00:56:34.425
2668Siim OjaverSiim Ojaver
#68 Male M
02:13:44.102:13:44.118
(26)
M18Male26ASTRO BALTICS00:57:31.930
271026Tarmo EnnokTarmo Ennok
#1026 Male M45
02:13:57.502:13:57.54
(27)
M454Male27CCRM 1200222600:57:39.934
281034Priit JärvlooPriit Järvloo
#1034 Male M
02:14:05.902:14:05.919
(28)
M19Male28ASTRO BALTICS00:56:45.928
291025Margus KukkMargus Kukk
#1025 Male M45
02:14:19.702:14:19.75
(29)
M455Male29TEAM ANSTLA00:57:37.233
301021Virgo MittVirgo Mitt
#1021 Male M16
02:15:22.702:15:22.74
(30)
M164Male30Pärnu kalev200322500:56:42.227
311013Lasse NõlvikLasse Nõlvik
#1013 Male M45
02:16:00.202:16:00.26
(31)
M456Male31CCRM 200:58:03.736
321030Jaanus KertsmanJaanus Kertsman
#1030 Male M45
02:16:02.002:16:02.07
(32)
M457Male32SHOPROLLER KOSE AMK CT100:57:34.731
331035Ragnar LeppRagnar Lepp
#1035 Male M
02:16:03.202:16:03.220
(33)
M20Male33BGM00:58:09.437
341041Janar JannoJanar Janno
#1041 Male M40
02:16:06.202:16:06.23
(34)
M403Male34RR SIPLASED / LATER GR00:58:13.440
351044Andre PukkAndre Pukk
#1044 Male M40
02:16:14.902:16:14.94
(35)
M404Male35Viimsi Rattaklubi00:58:11.239
361056Henri ValmsenHenri Valmsen
#1056 Male M16
02:16:22.902:16:22.95
(36)
M165Male36Viljandi Rattaklubi200545600:55:49.722
371063Karmo KeerdKarmo Keerd
#1063 Male M
02:16:26.202:16:26.221
(37)
M21Male37REDBIKE TEAM II00:58:19.943
381043Taikki TillemannTaikki Tillemann
#1043 Male M40
02:16:31.202:16:31.25
(38)
M405Male38CCRM 200:58:20.744
391033Tanel KuuskTanel Kuusk
#1033 Male M45
02:16:38.902:16:38.98
(39)
M458Male39SPORDIPARTNER RATTAPOOD00:58:14.241
401028Sven PuuseppSven Puusepp
#1028 Male M45
02:17:11.902:17:11.99
(40)
M459Male40SPORDIPARTNER200827500:58:33.750
411057Jarek MäestuJarek Mäestu
#1057 Male M40
02:18:06.402:18:06.46
(41)
M406Male41Tartu Rulluisuklubi00:55:17.715
421064Feeliks TederFeeliks Teder
#1064 Male M
02:18:16.402:18:16.422
(42)
M22Male42Tartu ujumisklubi00:59:36.453
431022Jaan AlvelaJaan Alvela
#1022 Male M
02:18:21.502:18:21.523
(43)
M23Male4300:58:30.747
441045Ivo TupitsIvo Tupits
#1045 Male M50
02:18:47.002:18:47.01
(44)
M501Male44RR SIPLASED / LATER GR00:58:09.738
451060Kaspar KaaslaKaspar Kaasla
#1060 Male M
02:18:52.702:18:52.724
(45)
M24Male45SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM00:58:17.442
461094Brent JannoBrent Janno
#1094 Male M
02:19:02.902:19:02.925
(46)
M25Male46RR SIPLASED / LATER GR00:58:32.949
471037Janek LeerJanek Leer
#1037 Male M40
02:19:39.502:19:39.57
(47)
M407Male47CCRM 300:59:39.454
481062Kalle PiiriojaKalle Piirioja
#1062 Male M45
02:19:41.002:19:41.010
(48)
M4510Male48Egesten Metallehitus00:59:30.451
491046Hardi HeinsarHardi Heinsar
#1046 Male M45
02:19:42.702:19:42.711
(49)
M4511Male492. jalaväebrigaad00:58:01.935
501005Karl PruuliKarl Pruuli
#1005 Male M
02:19:51.902:19:51.926
(50)
M26Male50HAUKA VELOKLUBI 100:57:35.932
Page 1 of 9 (428 items)
   

fb