ŠKODA LAAGRI 20. RAKKE RATTAMARATON - EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RATTAMARATONIS
26 Jul 2020
Page 1 of 9 (428 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish 22kmO/Pos
11001Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#1001 Male M
02:00:29.602:00:29.61
(1)
M1Male1TEAM ANSTLA200045100:51:52.71
21002Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#1002 Male M
02:00:50.002:00:50.02
(2)
M2Male2TEAM ANSTLA200113300:51:56.72
51027Henry GrünbergHenry Grünberg
#1027 Male M
02:05:09.402:05:09.43
(5)
M3Male5Porter Racing200076500:52:19.95
61066Kert JärvaKert Järva
#1066 Male M
02:05:13.902:05:13.94
(6)
M4Male6Smart Sport Team200060000:54:26.27
71032Oskar KontusOskar Kontus
#1032 Male M
02:05:48.202:05:48.25
(7)
M5Male7Smart Sport Team200089100:54:30.28
81008Kristo SeppKristo Sepp
#1008 Male M
02:06:18.602:06:18.66
(8)
M6Male8proshop team00:52:45.46
101498Ken PostKen Post
#1498 Male M
02:08:35.902:08:35.97
(10)
M7Male1000:54:41.911
121003Mihkel EinblauMihkel Einblau
#1003 Male M
02:09:00.202:09:00.28
(12)
M8Male12REDBIKE TEAM II00:54:30.99
131010Maario SilmMaario Silm
#1010 Male M
02:09:02.402:09:02.49
(13)
M9Male13RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS200412700:54:42.912
141024Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#1024 Male M
02:09:17.402:09:17.410
(14)
M10Male14ABB200168300:54:43.913
151018Martin NassarMartin Nassar
#1018 Male M
02:09:30.202:09:30.211
(15)
M11Male15Päidre Puukool00:54:45.214
181009Markus VähiMarkus Vähi
#1009 Male M
02:09:51.402:09:51.412
(18)
M12Male18REDBIKE TEAM II00:55:21.219
191012Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#1012 Male M
02:10:16.602:10:16.613
(19)
M13Male19TEAM ANSTLA00:56:38.926
221104Kevin Kardo KõivKevin Kardo Kõiv
#1104 Male M
02:12:18.602:12:18.614
(22)
M14Male22CFC Spordiklubi200151500:55:53.423
231029Rain KuresooRain Kuresoo
#1029 Male M
02:12:55.102:12:55.115
(23)
M15Male23Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi00:56:48.429
241019Alo PõldmaaAlo Põldmaa
#1019 Male M
02:13:20.202:13:20.216
(24)
M16Male24RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST00:56:17.924
251074Rainer NeidraRainer Neidra
#1074 Male M
02:13:22.402:13:22.417
(25)
M17Male25SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND00:56:34.425
2668Siim OjaverSiim Ojaver
#68 Male M
02:13:44.102:13:44.118
(26)
M18Male26ASTRO BALTICS00:57:31.930
281034Priit JärvlooPriit Järvloo
#1034 Male M
02:14:05.902:14:05.919
(28)
M19Male28ASTRO BALTICS00:56:45.928
331035Ragnar LeppRagnar Lepp
#1035 Male M
02:16:03.202:16:03.220
(33)
M20Male33BGM00:58:09.437
371063Karmo KeerdKarmo Keerd
#1063 Male M
02:16:26.202:16:26.221
(37)
M21Male37REDBIKE TEAM II00:58:19.943
421064Feeliks TederFeeliks Teder
#1064 Male M
02:18:16.402:18:16.422
(42)
M22Male42Tartu ujumisklubi00:59:36.453
431022Jaan AlvelaJaan Alvela
#1022 Male M
02:18:21.502:18:21.523
(43)
M23Male4300:58:30.747
451060Kaspar KaaslaKaspar Kaasla
#1060 Male M
02:18:52.702:18:52.724
(45)
M24Male45SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM00:58:17.442
461094Brent JannoBrent Janno
#1094 Male M
02:19:02.902:19:02.925
(46)
M25Male46RR SIPLASED / LATER GR00:58:32.949
501005Karl PruuliKarl Pruuli
#1005 Male M
02:19:51.902:19:51.926
(50)
M26Male50HAUKA VELOKLUBI 100:57:35.932
531248Henry NärapHenry Närap
#1248 Male M
02:20:29.202:20:29.227
(53)
M27Male53TÜASK200075201:01:20.974
571042Paavo PriiPaavo Prii
#1042 Male M
02:20:45.402:20:45.428
(57)
M28Male57RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST01:00:43.465
591076Raul KivimäeRaul Kivimäe
#1076 Male M
02:21:30.602:21:30.629
(59)
M29Male59KULGUR TEAM 101:00:59.767
611126Janek-Robin KukkJanek-Robin Kukk
#1126 Male M
02:22:05.202:22:05.230
(61)
M30Male61KJK200187401:00:03.756
621038Janar KannimäeJanar Kannimäe
#1038 Male M
02:22:07.702:22:07.731
(62)
M31Male62HAUKA VELOKLUBI 101:01:09.270
631098Kaspar KõivKaspar Kõiv
#1098 Male M
02:22:17.702:22:17.732
(63)
M32Male63REDBIKE TEAM II01:01:17.973
641096Karli KannenbergKarli Kannenberg
#1096 Male M
02:22:51.202:22:51.233
(64)
M33Male64Rae Rattaklubi01:00:38.761
661081Eero OjaEero Oja
#1081 Male M
02:22:58.902:22:58.934
(66)
M34Male66MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 101:00:30.759
691065Romet NiilusRomet Niilus
#1065 Male M
02:23:24.502:23:24.535
(68)
M35Male68HAUKA VELOKLUBI 101:01:42.784
711125Heiki LaineveeHeiki Lainevee
#1125 Male M
02:23:32.702:23:32.736
(70)
M36Male70REDBIKE TEAM II01:02:22.487
751090Indrek KlaosIndrek Klaos
#1090 Male M
02:24:14.702:24:14.737
(74)
M37Male74Z Racing Team01:00:39.462
801101Mihkel JärveMihkel Järve
#1101 Male M
02:24:51.402:24:51.438
(79)
M38Male79KULGUR TEAM 101:02:07.785
881087Sander HeinsooSander Heinsoo
#1087 Male M
02:26:24.002:26:24.039
(87)
M39Male8701:03:43.2110
941107Aldor KernerAldor Kerner
#1107 Male M
02:27:31.402:27:31.440
(93)
M40Male93SHOPROLLER KOSE AMK CT101:03:00.495
951269Vladimir LapšinVladimir Lapšin
#1269 Male M
02:27:32.002:27:32.041
(94)
M41Male94Specialized VO201:04:43.4118
961187Alari RemmelgAlari Remmelg
#1187 Male M
02:27:38.202:27:38.242
(95)
M42Male95Schenker01:03:37.2108
971075Rivo ReilaRivo Reila
#1075 Male M
02:27:54.302:27:54.343
(96)
M43Male96MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM 101:02:58.493
981149Grigori OvtšarenkoGrigori Ovtšarenko
#1149 Male M
02:27:56.402:27:56.444
(97)
M44Male9701:03:22.4101
1011124Konstantin GorbunovKonstantin Gorbunov
#1124 Male M
02:29:49.302:29:49.345
(100)
M45Male10001:02:07.986
1021118Atter AnnusAtter Annus
#1118 Male M
02:29:49.502:29:49.546
(101)
M46Male101Schenker01:04:05.7115
1031152Keito KillingKeito Killing
#1152 Male M
02:30:04.002:30:04.047
(102)
M47Male102Kalakuningad01:05:04.7122
1061133Martin TunderMartin Tunder
#1133 Male M
02:31:39.202:31:39.248
(105)
M48Male10501:03:03.496
1111105Indrek MüürsepIndrek Müürsep
#1105 Male M
02:32:19.502:32:19.549
(110)
M49Male110BGM01:04:01.4113
1141181Karl KallasKarl Kallas
#1181 Male M
02:33:05.902:33:05.950
(113)
M50Male113DNF Cycling Team01:05:33.7126
Page 1 of 9 (428 items)
   

fb