ŠKODA LAAGRI 20. RAKKE RATTAMARATON - EESTI MEISTRIVÕISTLUSED RATTAMARATONIS
26 Jul 2020
Page 1 of 3 (149 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL kood
12001Matthias MõttusMatthias Mõttus
#2001 Male M14
00:48:13.800:48:13.81
(1)
M141Male1Haanja Rattaklubi2002297
22136Ron RooniRon Rooni
#2136 Male M14
00:51:04.900:51:04.92
(2)
M142Male2CFC Spordiklubi2008055
32003Riko TammepuuRiko Tammepuu
#2003 Male M14
00:54:06.800:54:06.83
(3)
M143Male3proshop team
42147Annabrit PrantsAnnabrit Prants
#2147 Female N16
00:54:12.900:54:12.91
(1)
N161Female1SPORDIPARTNER RACING GIRLS
52020Artur PatrenkinArtur Patrenkin
#2020 Male M14
00:54:13.400:54:13.44
(4)
M144Male4Narva Spordikool Energia2000668
62009Paul PruuliPaul Pruuli
#2009 Male M14
00:54:44.300:54:44.35
(5)
M145Male5HAUKA VELOKLUBI 1
72139Arseni LaidinenArseni Laidinen
#2139 Male M14
00:55:01.000:55:01.06
(6)
M146Male6Narva SK Energia
82010Oliver MätikOliver Mätik
#2010 Male M14
00:55:08.500:55:08.57
(7)
M147Male72007645
92006Mairit KaarjärvMairit Kaarjärv
#2006 Female N14
00:55:33.900:55:33.91
(2)
N141Female2SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND2007629
102004Maribel RannalaMaribel Rannala
#2004 Female N14
00:55:33.900:55:33.92
(3)
N142Female3CFC2003047
112011Karolina KullKarolina Kull
#2011 Female N14
00:55:40.600:55:40.63
(4)
N143Female4SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND2008547
122005Thristan PajuThristan Paju
#2005 Male M14
00:56:00.000:56:00.08
(8)
M148Male8SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND2002129
132132Hendrik RohtlaHendrik Rohtla
#2132 Male M-vabaklass
00:56:35.500:56:35.51
(9)
M-vabaklass1Male9Paide Ujumisklubi
142002Meelis AnipaiMeelis Anipai
#2002 Male M14
00:57:03.800:57:03.89
(10)
M149Male102009805
152008Eliise KivistuEliise Kivistu
#2008 Female N16
00:57:04.000:57:04.02
(5)
N162Female5SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND2002051
162012Taavi AhmanTaavi Ahman
#2012 Male M-vabaklass
00:57:07.900:57:07.92
(11)
M-vabaklass2Male11
172031Aaron Parker JärveojaAaron Parker Järveoja
#2031 Male M14
00:57:13.000:57:13.010
(12)
M1410Male12KoMo
182014Herlen KajoHerlen Kajo
#2014 Male M12
00:57:15.900:57:15.91
(13)
M121Male13Kuusalu Rattaklubi
192041Kristen KelementKristen Kelement
#2041 Male M-vabaklass
00:57:23.300:57:23.33
(14)
M-vabaklass3Male14
202007Carl Peeter DoonerCarl Peeter Dooner
#2007 Male M14
00:57:36.300:57:36.311
(15)
M1411Male15Nõmme Rattakool
212013Ralf HürdenRalf Hürden
#2013 Male M12
00:57:40.300:57:40.32
(16)
M122Male16CFC
222022Henri PõldmaHenri Põldma
#2022 Male M14
00:57:49.800:57:49.812
(17)
M1412Male17Tysk
232018Maria JürisaarMaria Jürisaar
#2018 Female N12
00:57:49.900:57:49.91
(6)
N121Female6Haanja Rattaklubi
242017Arno UustalArno Uustal
#2017 Male M-vabaklass
00:58:32.500:58:32.54
(18)
M-vabaklass4Male18
252023Karel Gustav ReiKarel Gustav Rei
#2023 Male M12
00:58:46.300:58:46.33
(19)
M123Male19CFC
262133Karel ReintopKarel Reintop
#2133 Male M14
00:58:48.600:58:48.613
(20)
M1413Male20Raplamaa Rattaklubi Komo
272026Roobert TederRoobert Teder
#2026 Male M12
00:58:59.300:58:59.34
(21)
M124Male21Tartu ujumisklubi
282021Egon PõldmaEgon Põldma
#2021 Male M-vabaklass
00:59:23.600:59:23.65
(22)
M-vabaklass5Male22
292015Zlata BroniševskajaZlata Broniševskaja
#2015 Female N14
00:59:41.400:59:41.44
(7)
N144Female7Maardu Kalevijalgrattakool2005896
302032Indrek TuruIndrek Turu
#2032 Male M-vabaklass
01:00:21.601:00:21.66
(23)
M-vabaklass6Male23
312027Mirtel LahtMirtel Laht
#2027 Female N12
01:00:22.601:00:22.62
(8)
N122Female8SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
322143Stig-Tristan SillatStig-Tristan Sillat
#2143 Male M14
01:00:38.801:00:38.814
(24)
M1414Male24TYASK
332034Olavi LahtOlavi Laht
#2034 Male M-vabaklass
01:00:43.801:00:43.87
(25)
M-vabaklass7Male25SPORDIKLUBI RAKKE
342030Pärtel ValgePärtel Valge
#2030 Male M14
01:00:56.301:00:56.315
(26)
M1415Male262002637
352137Andri PärnAndri Pärn
#2137 Male M12
01:00:57.201:00:57.25
(27)
M125Male27Tysk
362025Urmas KajoUrmas Kajo
#2025 Male M-vabaklass
01:00:57.301:00:57.38
(28)
M-vabaklass8Male28
372043Linda LensmentLinda Lensment
#2043 Female N12
01:01:02.801:01:02.83
(9)
N123Female9Kalevi Jalgrattakool2010140
382060Anette TederAnette Teder
#2060 Female N14
01:01:08.901:01:08.95
(10)
N145Female10Tartu ujumisklubi
392125Andi LinnAndi Linn
#2125 Male M-vabaklass
01:02:24.101:02:24.19
(29)
M-vabaklass9Male29Linna Tantsustuudio UÜ
402016Lauren PohlLauren Pohl
#2016 Female N14
01:02:31.301:02:31.36
(11)
N146Female11CFC2010344
412019Reno LahtReno Laht
#2019 Male M-vabaklass
01:03:36.601:03:36.610
(30)
M-vabaklass10Male30SPORDIKLUBI RAKKE
422028Liisi LohkLiisi Lohk
#2028 Female N14
01:04:23.801:04:23.87
(12)
N147Female12
432157Loore LemlochLoore Lemloch
#2157 Female N12
01:04:25.101:04:25.14
(13)
N124Female13CFC
442122Kristjan RämsonKristjan Rämson
#2122 Male M-vabaklass
01:05:22.201:05:22.211
(31)
M-vabaklass11Male31
452129Jaak KuressonJaak Kuresson
#2129 Male M-vabaklass
01:05:34.601:05:34.612
(32)
M-vabaklass12Male32SPORDIKLUBI RAKKE
462111Kristjan LaidKristjan Laid
#2111 Male M-vabaklass
01:05:35.801:05:35.813
(33)
M-vabaklass13Male33
472036Egert TammelehtEgert Tammeleht
#2036 Male M12
01:05:55.601:05:55.66
(34)
M126Male34Porter Racing
482024Ander JannoAnder Janno
#2024 Male M12
01:06:06.601:06:06.67
(35)
M127Male35RR Siplased
492106Katrin RohtmaKatrin Rohtma
#2106 Female N-vabaklass
01:06:39.101:06:39.11
(14)
N-vabaklass1Female14
502134Christian-Marcus KasesaluChristian-Marcus Kasesalu
#2134 Male M14
01:07:02.801:07:02.816
(36)
M1416Male36Mikado
Page 1 of 3 (149 items)
   

fb