BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI - 20. MULGI RATTAMARATON
02/08/2020
Page 1 of 13 (611 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish
11Gert JõeäärGert Jõeäär
#1 Male M
01:45:2401:45:241
(1)
M1Male1Veloplus200193900:48:09
23Peeter TarvisPeeter Tarvis
#3 Male M
01:45:2401:45:242
(2)
M2Male2Veloplus200431800:48:12
34Josten VaidemJosten Vaidem
#4 Male M
01:45:2501:45:253
(3)
M3Male3Fixus200282800:48:13
42Martin LooMartin Loo
#2 Male M
01:45:3101:45:314
(4)
M4Male4200016300:48:11
58Gert KivistikGert Kivistik
#8 Male M
01:49:5401:49:545
(5)
M5Male500:48:17
610Toomas LepikToomas Lepik
#10 Male M40
01:50:1101:50:111
(6)
M401Male6Astro Baltics200274700:49:50
75Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#5 Male M
01:50:3601:50:366
(7)
M6Male7TEAM ANSTLA200045100:49:50
8124Joosep SankmannJoosep Sankmann
#124 Male M
01:50:3801:50:387
(8)
M7Male8Viljandi Rattaklubi200031200:48:16
925Henry GrünbergHenry Grünberg
#25 Male M
01:52:2101:52:218
(9)
M8Male9Porter Racing200076500:51:05
1026Imre OjavereImre Ojavere
#26 Male M
01:52:2201:52:229
(10)
M9Male10CCRM 1200221300:51:05
116Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#6 Male M
01:52:2201:52:2210
(11)
M10Male11TEAM ANSTLA200113300:51:07
1213Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#13 Male M50
01:52:2201:52:221
(12)
M501Male12REDBIKE TEAM I200442800:51:04
1331Anti ArumägiAnti Arumägi
#31 Male M
01:52:2301:52:2311
(13)
M11Male13REDBIKE TEAM I200608600:51:05
1418Margus MalvaMargus Malva
#18 Male M40
01:52:2301:52:232
(14)
M402Male14ProCoating Kostivere Rattatiim200439200:51:06
1519Kaspar NeemestoKaspar Neemesto
#19 Male M
01:52:2301:52:2312
(15)
M12Male15ProShop Team200111700:51:07
169Henrik KiviloHenrik Kivilo
#9 Male M
01:52:2401:52:2413
(16)
M13Male16REDBIKE TEAM I200455400:51:06
1734Joosep MesiJoosep Mesi
#34 Male M
01:53:0001:53:0014
(17)
M14Male17200316000:50:05
1815Lauri TammLauri Tamm
#15 Male M16
01:54:5401:54:541
(18)
M161Male18Veloplus200175100:49:49
1936Oskar KontusOskar Kontus
#36 Male M
01:54:5501:54:5515
(19)
M15Male19Smart Sport Team200089100:51:57
2058Dmitri RusovitšDmitri Rusovitš
#58 Male M
01:54:5801:54:5816
(20)
M16Male20200757700:52:40
2111Ivar VaabIvar Vaab
#11 Male M
01:55:1001:55:1017
(21)
M17Male21RR Siplased / VIITNA KÕRTS200215800:51:23
2252Antti ÖöbikAntti Ööbik
#52 Male M45
01:56:5301:56:531
(22)
M451Male22Rae rattaklubi00:52:48
2328Kristjan RandmaKristjan Randma
#28 Male M
01:56:5301:56:5318
(23)
M18Male23Astro Baltics200276300:52:46
2432Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#32 Male M
01:56:5301:56:5319
(24)
M19Male24Astro Baltics200130800:52:52
25728Ken PostKen Post
#728 Male M
01:56:5501:56:5520
(25)
M20Male2500:52:49
2614Toomas EriksonToomas Erikson
#14 Male M40
01:56:5501:56:553
(26)
M403Male26REDBIKE TEAM I200625100:52:52
2716Armin PilvArmin Pilv
#16 Male M
01:57:0001:57:0021
(27)
M21Male27TEAM ANSTLA200232300:52:57
2830Kert JärvaKert Järva
#30 Male M
01:57:4301:57:4322
(28)
M22Male28Smart Sport Team200060000:53:38
2944Martti VälkMartti Välk
#44 Male M
01:57:4801:57:4823
(29)
M23Male29Viljandi Rattaklubi00:53:33
3047Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#47 Male M
01:57:5501:57:5524
(30)
M24Male30TEAM ANSTLA00:53:03
3140Kristo SeppKristo Sepp
#40 Male M
01:57:5801:57:5825
(31)
M25Male31ProShop Team00:52:12
3241Aali LillAali Lill
#41 Male M
01:57:5901:57:5926
(32)
M26Male32RR Siplased / VIITNA KÕRTS200636100:53:09
3354Martin NassarMartin Nassar
#54 Male M
01:57:5901:57:5927
(33)
M27Male3300:53:40
3429Tarmo MõttusTarmo Mõttus
#29 Male M45
01:58:0401:58:042
(34)
M452Male34TEAM ANSTLA200228400:53:38
3584Mari-Liis MõttusMari-Liis Mõttus
#84 Female N
01:58:1101:58:111
(1)
N1Female1Haanja RK200231000:53:40
3667Rain KuresooRain Kuresoo
#67 Male M
01:58:1901:58:1928
(35)
M28Male35Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi00:53:43
3738Risto RaidRisto Raid
#38 Male M
01:58:5801:58:5829
(36)
M29Male3600:51:08
3842Andres PeetsAndres Peets
#42 Male M
02:00:1002:00:1030
(37)
M30Male37Sportlove200693400:54:59
3912Magnus KrusemannMagnus Krusemann
#12 Male M40
02:00:1702:00:174
(38)
M404Male38KULGUR TEAM 1200103600:53:15
40136Henri ValmsenHenri Valmsen
#136 Male M16
02:00:1802:00:182
(39)
M162Male39Viljandi Rattaklubi200545600:54:58
41309Tauri ToomTauri Toom
#309 Male M
02:00:1802:00:1831
(40)
M31Male40Viljandi Rattaklubi200540100:55:00
4260Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#60 Male M
02:00:1902:00:1932
(41)
M32Male41ABB200168300:54:35
4356Alo PõldmaaAlo Põldmaa
#56 Male M
02:00:2002:00:2033
(42)
M33Male42RR Siplased / KARTUL SIMUNAST00:54:34
4439Markus VähiMarkus Vähi
#39 Male M
02:00:2202:00:2234
(43)
M34Male43REDBIKE TEAM II00:55:12
4582Janelle UibokandJanelle Uibokand
#82 Female N
02:00:2302:00:232
(2)
N2Female2SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM200386900:55:33
4643Maario SilmMaario Silm
#43 Male M
02:00:2402:00:2435
(44)
M35Male44RR Siplased / VIITNA KÕRTS200412700:52:47
4780Priit JärvlooPriit Järvloo
#80 Male M
02:00:2402:00:2436
(45)
M36Male45Astro Baltics00:55:16
48116Jarek MäestuJarek Mäestu
#116 Male M40
02:00:2502:00:255
(46)
M405Male46Tartu Rulluisuklubi00:55:11
49112Erkki StüfErkki Stüf
#112 Male M
02:00:2502:00:2537
(47)
M37Male47201119400:55:10
50177Tair StalbergTair Stalberg
#177 Male M
02:00:2602:00:2638
(48)
M38Male4800:54:33
Page 1 of 13 (611 items)