Lääne-Virumaa Jooksusari 2020 -3. Rakvere valla suvejooks
1 Aug 2020
Page 1 of 2 (64 items)
AegKoht klassisKohtNr.NimiNimiKlubiKlassKoht klassisAegShare
00:34:54.111019Liis-Grete ArroLiis-Grete Arro
#19 N
#headinimesedN100:34:54.1
00:40:43.0112454Kristo LilleojaKristo Lilleoja
#54 M
1.JalaväebrigaadM1100:40:43.0
00:41:55.92275Margo JagantMargo Jagant
#5 M16
AasukaldaM16200:41:55.9
00:36:24.621137Irina SavinitšIrina Savinitš
#37 N
AseriN200:36:24.6
00:45:17.4103872Tarmo KaasikTarmo Kaasik
#72 M40
Avanduse külaM401000:45:17.4
00:58:30.9135971Kristina KaasikKristina Kaasik
#71 N
Avanduse külaN1300:58:30.9
00:34:06.41668Kaido SaarKaido Saar
#68 M50
Bronx WoodM50100:34:06.4
00:46:23.144269Kai SaarKai Saar
#69 N40
Bronx WoodN40400:46:23.1
00:34:26.43751Leivo SeppLeivo Sepp
#51 M40
Ekstreem.eeM40300:34:26.4
00:32:00.1117Cris PollCris Poll
#7 M
HAKA PlastM100:32:00.1
01:01:30.976326Nadezda SusiNadezda Susi
#26 N40
IMASTUN40701:01:30.9
00:54:02.4115633Ragne LeesnurmRagne Leesnurm
#33 N
Jõetaguse külaN1100:54:02.4
00:54:02.425734Rosabel KloppRosabel Klopp
#34 N16
Jõetaguse külaN16200:54:02.4
00:37:17.161442Holger AltmäeHolger Altmäe
#42 M
KF SuusaklubiM600:37:17.1
00:34:38.45920Tanel KümnikTanel Kümnik
#20 M
KiltsiM500:34:38.4
00:50:26.66539Kristi AronKristi Aron
#9 N40
Kunda, Viru-Nigula valdN40600:50:26.6
00:36:43.641364Aivar VallisteAivar Valliste
#64 M40
LaekvereM40400:36:43.6
00:53:11.9355161Urmas KarrikUrmas Karrik
#161 M50
Lasteaed PääsusilmM50300:53:11.9
00:46:19.1124136Marko LippMarko Lipp
#36 M
Liiguste M1200:46:19.1
00:38:10.951775Janek KaskJanek Kask
#75 M40
MännikväljaM40500:38:10.9
00:47:17.624535Mare MändlaMare Mändla
#35 N50
Metsanurga külaN50200:47:17.6
00:48:52.934847Kaja MullaKaja Mulla
#47 N50
MTÛ SpordiseltsN50300:48:52.9
00:56:32.6125844Reelika RiimandReelika Riimand
#44 N
PEPSN1200:56:32.6
00:39:32.4102257Tauno PukkTauno Pukk
#57 M
PorkuniM1000:39:32.4
00:44:14.923543Kalle LettKalle Lett
#43 M60
PorkuniM60200:44:14.9
00:33:43.62559Alvar ViikmäeAlvar Viikmäe
#59 M40
PrysmianM40200:33:43.6
00:48:53.6144918Johannes NaabJohannes Naab
#18 M
RägavereM1400:48:53.6
00:41:23.682673Margus FlorenMargus Floren
#73 M40
RakvereM40800:41:23.6
00:46:56.1844177Kristi IvainenKristi Ivainen
#177 N
RakvereN800:46:56.1
01:01:30.63624Ellen MatlaEllen Matla
#4 N60
RakvereN60301:01:30.6
00:42:48.653231Helen AartHelen Aart
#31 N
Rakvere BontN500:42:48.6
00:44:54.91376Kaili JagantKaili Jagant
#6 N16
RSKsPORTKUNDAN16100:44:54.9
00:49:26.695110Kaidi JagantKaidi Jagant
#10 N
RSKsPORTKUNDAN900:49:26.6
00:42:13.412849Hans LahiHans Lahi
#49 M60
Sakussaare k.M60100:42:13.4
00:38:17.961829Kaitis KõllametsKaitis Kõllamets
#29 M40
SK JooksupartnerM40600:38:17.9
00:42:30.113141Ingrit ErnitsIngrit Ernits
#41 N50
SK JooksupartnerN50100:42:30.1
00:45:41.133917Jaak RohtsaluJaak Rohtsalu
#17 M60
SõmeruM60300:45:41.1
00:47:24.913463Rodion AavisteRodion Aaviste
#3 M
SõmeruM1300:47:24.9
00:40:15.672356Vambo OolbergVambo Oolberg
#56 M40
TallinnM40700:40:15.6
00:52:25.61054181Ingrid PaatsIngrid Paats
#181 N
TallinnN1000:52:25.6
00:58:41.726016Imbi JoasaarImbi Joasaar
#16 N60
TallinnN60200:58:41.7
00:33:15.41421Maido HermsaluMaido Hermsalu
#21 M40
TapaM40100:33:15.4
00:48:12.154728Ela VullaEla Vulla
#28 N40
TapaN40500:48:12.1
00:42:15.622970Irmeli Vaher-JaansonIrmeli Vaher-Jaanson
#70 N40
TäppsportlasedN40200:42:15.6
00:32:19.42245Steven RehelemSteven Rehelem
#45 M
TreeningpartnerM200:32:19.4
00:32:27.93350Artur SadovskiArtur Sadovski
#50 M
TreeningpartnerM300:32:27.9
00:43:24.133467Liina KaldmaLiina Kaldma
#67 N40
TreeningpartnerN40300:43:24.1
00:43:00.423346Raivo OlgoRaivo Olgo
#46 M50
Triatloniklubi TripassionM50200:43:00.4
00:41:22.442560Maarit EinsaluMaarit Einsalu
#60 N
Väike-MaarjaN400:41:22.4
00:36:25.931255Moonika PilliMoonika Pilli
#55 N
VikeN300:36:25.9
Page 1 of 2 (64 items)
   

fb