Lääne-Virumaa Jooksusari 2020 -14. Tapa Valla rahvajooks
23 Aug 2020
Page 1 of 5 (206 items)
AegKoht klassisKohtNr.NimiNimiKlubiKlassKoht klassisAegShare
00:24:44.21934399Kristo LilleojaKristo Lilleoja
#399 M
1. jalaväbrigaadM1900:24:44.2
00:32:47.3651401Martin KoppelMartin Koppel
#1 M
1. JVBr, STVP, 3. ÕPaM6500:32:47.3
00:41:56.2351823Sigrid SõõrdSigrid Sõõrd
#3 N
1. JVBr, STVP, 3. ÕPaN3500:41:56.2
00:24:29.616294Janno JohansonJanno Johanson
#4 M
1JVBr, STVP, 3. ÕPaM1600:24:29.6
00:26:05.421445Rasmus SilmRasmus Silm
#5 M
1JVBr, STVP, 3. ÕPaM2100:26:05.4
00:27:36.45676Margo JagantMargo Jagant
#6 M16
AasukaldaM16500:27:36.4
00:23:09.42187Irina SavinitšIrina Savinitš
#7 N
AseriN200:23:09.4
00:26:34.211539Tarmo KaasikTarmo Kaasik
#9 M40
Avanduse külaM401100:26:34.2
00:35:21.6261618Kristina KaasikKristina Kaasik
#8 N
Avanduse külaN2600:35:21.6
00:22:05.311011Kaido SaarKaido Saar
#11 M50
Bronx WoodM50100:22:05.3
00:27:35.2366363Kai SaarKai Saar
#363 N40
BronxwoodN40300:27:35.2
00:23:01.81016279Christoffer GahrnChristoffer Gahrn
#279 M
DANCONM1000:23:01.8
00:26:10.92245263Nicholaj RønerNicholaj Røner
#263 M
DANCONM2200:26:10.9
00:26:21.62346267Brian SørensenBrian Sørensen
#267 M
DANCONM2300:26:21.6
00:26:28.22549265Mads SeropMads Serop
#265 M
DANCONM2500:26:28.2
00:26:32.61052209Thomas Block HansenThomas Block Hansen
#209 M40
DANCONM401000:26:32.6
00:26:59.12859270Simon TandSimon Tand
#270 M
DANCONM2800:26:59.1
00:26:59.92960240Martin Peter LundagerMartin Peter Lundager
#240 M
DANCONM2900:26:59.9
00:27:15.33061213Magnus DamMagnus Dam
#213 M
DANCONM3000:27:15.3
00:27:20.13162275Nikolas BraunerNikolas Brauner
#275 M
DANCONM3100:27:20.1
00:27:30.83264247Tonnie MondanaTonnie Mondana
#247 M
DANCONM3200:27:30.8
00:27:41.1369210Johnny BravoJohnny Bravo
#210 N50
DANCONN50300:27:41.1
00:27:45.4571233Nikolaj JohansenNikolaj Johansen
#233 N
DANCONN500:27:45.4
00:28:03.83474273Kristoffer WeidemannKristoffer Weidemann
#273 M
DANCONM3400:28:03.8
00:28:43.13678227Nikolaj IbsenNikolaj Ibsen
#227 M
DANCONM3600:28:43.1
00:28:45.23779234Nicklas KnutzenNicklas Knutzen
#234 M
DANCONM3700:28:45.2
00:29:04.13983245Frederik MannerupFrederik Mannerup
#245 M
DANCONM3900:29:04.1
00:29:04.24084268Torben SupermandTorben Supermand
#268 M
DANCONM4000:29:04.2
00:29:12.14186238Kristian LarsenKristian Larsen
#238 M
DANCONM4100:29:12.1
00:29:17.64388226Iib IbsenIib Ibsen
#226 M
DANCONM4300:29:17.6
00:29:23.34490264Nikolaj RougNikolaj Roug
#264 M
DANCONM4400:29:23.3
00:29:24.64591202Chris AndersenChris Andersen
#202 M
DANCONM4500:29:24.6
00:29:30.14692251Steffen NielsenSteffen Nielsen
#251 M
DANCONM4600:29:30.1
00:29:35.14793266Kasper SøgaardKasper Søgaard
#266 M
DANCONM4700:29:35.1
00:29:35.7894205Line AndersenLine Andersen
#205 N
DANCONN800:29:35.7
00:29:56.44997272Mike WasowskiMike Wasowski
#272 M
DANCONM4900:29:56.4
00:30:01.714100278Thomas FoghThomas Fogh
#278 M40
DANCONM401400:30:01.7
00:30:08.351102256Daniel PedersenDaniel Pedersen
#256 M
DANCONM5100:30:08.3
00:30:17.26104244Thølle MacfuukThølle Macfuuk
#244 M50
DANCONM50600:30:17.2
00:30:33.752108231Geo JenøveGeo Jenøve
#231 M
DANCONM5200:30:33.7
00:30:59.454110276Rasmus SnowRasmus Snow
#276 M
DANCONM5400:30:59.4
00:31:18.66111215Nina Dyrhoff NyegaardNina Dyrhoff Nyegaard
#215 N40
DANCONN40600:31:18.6
00:31:19.411112222Helene HoeHelene Hoe
#222 N
DANCONN1100:31:19.4
00:31:20.955113243Kenneth LyshøjKenneth Lyshøj
#243 M
DANCONM5500:31:20.9
00:31:36.156114217Mathias ErtnerMathias Ertner
#217 M
DANCONM5600:31:36.1
00:31:38.713116242Laura Caroline LyderikLaura Caroline Lyderik
#242 N
DANCONN1300:31:38.7
00:31:39.114117259Lisbeth PetersenLisbeth Petersen
#259 N
DANCONN1400:31:39.1
00:31:43.857118262Mikkel RetvigMikkel Retvig
#262 M
DANCONM5700:31:43.8
00:31:44.158119211Hader BrøndbyHader Brøndby
#211 M
DANCONM5800:31:44.1
00:31:45.859121220Christoffer HansenChristoffer Hansen
#220 M
DANCONM5900:31:45.8
Page 1 of 5 (206 items)
   

fb