Lääne-Virumaa Jooksusari 2020 -14. Tapa Valla rahvajooks
23 Aug 2020
Page 1 of 5 (206 items)
AegKoht klassisKohtNr.NimiNimiKlubiKlassKoht klassisAegShare
00:32:47.3651401Martin KoppelMartin Koppel
#1 M
1. JVBr, STVP, 3. ÕPaM6500:32:47.3
00:27:40.92682Maie AlaotsMaie Alaots
#2 N50
N50200:27:40.9
00:41:56.2351823Sigrid SõõrdSigrid Sõõrd
#3 N
1. JVBr, STVP, 3. ÕPaN3500:41:56.2
00:24:29.616294Janno JohansonJanno Johanson
#4 M
1JVBr, STVP, 3. ÕPaM1600:24:29.6
00:26:05.421445Rasmus SilmRasmus Silm
#5 M
1JVBr, STVP, 3. ÕPaM2100:26:05.4
00:27:36.45676Margo JagantMargo Jagant
#6 M16
AasukaldaM16500:27:36.4
00:23:09.42187Irina SavinitšIrina Savinitš
#7 N
AseriN200:23:09.4
00:35:21.6261618Kristina KaasikKristina Kaasik
#8 N
Avanduse külaN2600:35:21.6
00:26:34.211539Tarmo KaasikTarmo Kaasik
#9 M40
Avanduse külaM401100:26:34.2
00:22:05.311011Kaido SaarKaido Saar
#11 M50
Bronx WoodM50100:22:05.3
00:26:39.825513Merli RandojaMerli Randoja
#13 N40
N40200:26:39.8
Not started14Karl Johannes PappKarl Johannes Papp
#14 M
KaitsevägiMNot started
Not started15Cris PollCris Poll
#15 M
HakaPlastMNot started
00:29:53.649617Rosabel KloppRosabel Klopp
#17 N16
Jõetaguse külaN16400:29:53.6
00:32:34.31913518Ragne LeesnurmRagne Leesnurm
#18 N
Jõetaguse külaN1900:32:34.3
00:28:27.647519Rein KriksRein Kriks
#19 M60
KadrinaM60400:28:27.6
00:21:54.47920Tanel KümnikTanel Kümnik
#20 M
KiltsiM700:21:54.4
00:31:45.7712022Kristi AronKristi Aron
#22 N40
Kunda, Viru-NigulaN40700:31:45.7
00:19:24.71123Allan MänniAllan Männi
#23 M
Kuusalu SK / Elujooks (karboniseerimata jalats)M100:19:24.7
00:21:48.21824Uku AasrandUku Aasrand
#24 M16
Kuusalu SpordiklubiM16100:21:48.2
00:24:20.912825Leenu AasrandLeenu Aasrand
#25 N16
Kuusalu SpordiklubiN16100:24:20.9
00:22:31.321426Aivar VallisteAivar Valliste
#26 M40
LaekvereM40200:22:31.3
00:28:41.7357627Marko LippMarko Lipp
#27 M
Liiguste M3500:28:41.7
00:28:42.947729Mare MändlaMare Mändla
#29 N50
Metsanurga külaN50400:28:42.9
00:30:23.3610630Kaja MullaKaja Mulla
#30 N50
MTÜ SpordiseltsN50600:30:23.3
00:32:35.92013631Reelika RiimandReelika Riimand
#31 N
PEPSN2000:32:35.9
00:33:01.32214332Kairi MoorKairi Moor
#32 N
Perekond MoorN2200:33:01.3
00:38:14.23017333Getter LindauGetter Lindau
#33 N
PõimaN3000:38:14.2
00:23:49.3132234Tauno PukkTauno Pukk
#34 M
PorkuniM1300:23:49.3
00:26:50.735735Kalle LettKalle Lett
#35 M60
PorkuniM60300:26:50.7
00:30:06.7510137Helen LeuskaHelen Leuska
#37 N40
RakvereN40500:30:06.7
00:37:25.6216838Ellen MatlaEllen Matla
#38 N60
RakvereN60200:37:25.6
00:51:19.7918739Sirje Rämmeld19Sirje Rämmeld19
#39 N50
RakvereN50900:51:19.7
00:26:28.995040Margus FlorenMargus Floren
#40 M40
RakvereM40900:26:28.9
00:27:32.8336541Tristan RehelemTristan Rehelem
#41 M
RakvereM3300:27:32.8
00:24:15.962642Enn PiipEnn Piip
#42 M40
RakvereM40600:24:15.9
00:23:07.2111743Mario RegoMario Rego
#43 M
REGOM1100:23:07.2
00:36:24.8616644Aivar SoopAivar Soop
#44 M60
Reval SportM60600:36:24.8
00:31:36.71211545Kaidi JagantKaidi Jagant
#45 N
RSKsPORTKUNDAN1200:31:36.7
00:27:42.627046Kaili JagantKaili Jagant
#46 N16
RSKsPORTKUNDAN16200:27:42.6
00:26:21.724747Hans LahiHans Lahi
#47 M60
Sakussaare k.M60200:26:21.7
00:24:35.733148Teet FimbergTeet Fimberg
#48 M50
Simuna SKM50300:24:35.7
00:26:46.2275649Karlis KarmKarlis Karm
#49 M
Simuna SKM2700:26:46.2
Not started50Mariliis KursMariliis Kurs
#50 N40
sk järveN40Not started
00:26:56.915851Ingrit ErnitsIngrit Ernits
#51 N50
SK JooksupartnerN50100:26:56.9
00:21:11.95652Marius AaveMarius Aave
#52 M
SK ProrunnerM500:21:11.9
00:34:29.6815753Virgo VähkVirgo Vähk
#53 M16
SK TapaM16800:34:29.6
00:38:36.17917454Kerdo VähkKerdo Vähk
#54 M
SK TapaM7900:38:36.1
Not started55Marta PajulaMarta Pajula
#55 N
Sk Tapa maadlusNNot started
00:30:15.71510356Jaanus UndrestJaanus Undrest
#56 M40
SõmeruM401500:30:15.7
Page 1 of 5 (206 items)
   

fb