Lääne-Virumaa Jooksusari 2020 - 22. Aseri savijooks
4 Sep 2020
Page 1 of 2 (66 items)
FavAegKoht klassisKohtNr.NimiNimiKlubiKlassKoht klassisAegShareFinish
Not started4Margo JagantMargo Jagant
#4 M16
AasukaldaM16Not started
00:29:03442192Kuido MustenKuido Musten
#192 M50
Abaja Mõisa SpordiseltsM50400:29:03
00:29:03
00:22:0621330Irina SavinitšIrina Savinitš
#30 N
AseriN200:22:06
00:22:06
00:31:351550198Patrik NõlvakPatrik Nõlvak
#198 M
AseriM1500:31:35
00:31:35
00:25:4162646Tarmo KaasikTarmo Kaasik
#46 M40
Avanduse külaM40600:25:41
00:25:41
00:33:25105345Kristina KaasikKristina Kaasik
#45 N
Avanduse külaN1000:33:25
00:33:25
00:20:361527Kaido SaarKaido Saar
#27 M50
Bronx WoodM50100:20:36
00:20:36
00:28:2523828Kai SaarKai Saar
#28 N40
Bronx WoodN40200:28:25
00:28:25
00:19:31336Cris PollCris Poll
#6 M
HakaplastM300:19:31
00:19:31
00:35:3135616Imbi JoasaarImbi Joasaar
#16 N60
HarjumaaN60300:35:31
00:35:31
00:25:0932442Saimon TammisteSaimon Tammiste
#42 M16
JK TarvasM16300:25:09
00:25:09
00:28:5824114Rosabel KloppRosabel Klopp
#14 N16
Jõetaguse külaN16200:28:58
00:28:58
00:31:3284913Ragne LeesnurmRagne Leesnurm
#13 N
Jõetaguse külaN800:31:32
00:31:32
00:20:374641Holger AltmäeHolger Altmäe
#41 M
KF SuusaklubiM400:20:37
00:20:37
00:20:405750Tanel KümnikTanel Kümnik
#50 M
KiltsiM500:20:40
00:20:40
00:31:3695120Allar AronAllar Aron
#20 M40
kundaM40900:31:36
00:31:36
00:29:113438Kristi AronKristi Aron
#8 N40
Kunda, Viru-Nigula valdN40300:29:11
00:29:11
00:21:4121043Aivar VallisteAivar Valliste
#43 M40
LaekvereM40200:21:41
00:21:41
00:27:34133325Marko LippMarko Lipp
#25 M
Liiguste M1300:27:34
00:27:34
00:24:0821940Kristjan JaagoKristjan Jaago
#40 M16
MääriM16200:24:08
00:24:08
00:34:44115439Olga JaagoOlga Jaago
#39 N
MääriN1100:34:44
00:34:44
00:29:5674735Reelika RiimandReelika Riimand
#35 N
PEPSN700:29:56
00:29:56
00:31:5695248Kairi MoorKairi Moor
#48 N
Perekond MoorN900:31:56
00:31:56
00:25:4622844Kalle LettKalle Lett
#44 M60
PorkuniM60200:25:46
00:25:46
00:24:4252355Margus FlorenMargus Floren
#55 M40
RakvereM40500:24:42
00:24:42
00:26:53123126Tristan RehelemTristan Rehelem
#26 M
RakvereM1200:26:53
00:26:53
00:28:1313622Helen LeuskaHelen Leuska
#22 N40
RakvereN40100:28:13
00:28:13
00:34:532552Ellen MatlaEllen Matla
#2 N60
RakvereN60200:34:53
00:34:53
Not started1Ingrid AitIngrid Ait
#1 N40
RakvereN40Not started
Not started21Sirje RämmeldSirje Rämmeld
#21 N50
RakvereN50Not started
Not started49Helen AartHelen Aart
#49 N
Rakvere bontNNot started
00:24:0841854Margo PihlakMargo Pihlak
#54 M40
Rakvere Bont RulluisuklubiM40400:24:08
00:24:08
00:26:5373247Taimo LippTaimo Lipp
#47 M40
Rakvere OKM40700:26:53
00:26:53
Not started37Mario RegoMario Rego
#37 M
REGOMNot started
00:26:301295Kaili JagantKaili Jagant
#5 N16
RSKsPORTKUNDAN16100:26:30
00:26:30
00:29:225449Kaidi JagantKaidi Jagant
#9 N
RSKsPORTKUNDAN500:29:22
00:29:22
00:24:3812251Hans LahiHans Lahi
#51 M60
SakussaareM60100:24:38
00:24:38
00:23:3621731Teet FimbergTeet Fimberg
#31 M50
Simuna SKM50200:23:36
00:23:36
00:25:17102523Karlis KarmKarlis Karm
#23 M
Simuna SKM1000:25:17
00:25:17
Not started3Mariliis KursMariliis Kurs
#3 N40
sk järveN40Not started
00:25:4512733Ingrit ErnitsIngrit Ernits
#33 N50
SK JooksupartnerN50100:25:45
00:25:45
Not started10Jaanus UndrestJaanus Undrest
#10 M40
SõmeruM40Not started
00:20:486856Taavi VeelmaaTaavi Veelmaa
#56 M
Spordiklubi RakkeM600:20:48
00:20:48
00:23:0881536Ainar SepnikAinar Sepnik
#36 M
Spordiklubi RunningM800:23:08
00:23:08
00:26:481130200Kalle KruustokKalle Kruustok
#200 M
TamsaluM1100:26:48
00:26:48
00:19:501417Maido HermsaluMaido Hermsalu
#17 M40
TapaM40100:19:50
00:19:50
00:24:2632132Toivo IvainenToivo Ivainen
#32 M50
TapaM50300:24:26
00:24:26
Not started12Ela VullaEla Vulla
#12 N40
TapaN40Not started
00:21:2419178Olga AndrejevaOlga Andrejeva
#178 N
TäppsportlasedN100:21:24
00:21:24
00:19:071119Artur SadovskiArtur Sadovski
#19 M
TreeningpartnerM100:19:07
00:19:07
Page 1 of 2 (66 items)