BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI - 23. TALLINNA RATTAMARATON
5 Sep 2020
Page 1 of 11 (507 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish
483603Ago ReintopAgo Reintop
#603 Male M40
3:23:04.33:23:04.381
(444)
M4081Male4441:00:01.5
484620Maarika VällikMaarika Vällik
#620 Female N35
3:23:58.03:23:58.010
(40)
N3510Female401:00:31.0
487661Marek MikkMarek Mikk
#661 Male M45
3:34:48.23:34:48.287
(446)
M4587Male4461:01:27.7
482609Sirje IgelSirje Igel
#609 Female N35
3:18:48.33:18:48.39
(39)
N359Female39ONNINEN III1:01:36.2
491644Edgar AvetisyanEdgar Avetisyan
#644 Male M
4:08:18.84:08:18.8171
(448)
M171Male4481:03:03.7
485618Ülle LiivÜlle Liiv
#618 Female N45
3:32:02.33:32:02.38
(41)
N458Female411:03:06.2
490672Kristi PurikKristi Purik
#672 Female N40
4:06:49.04:06:49.012
(43)
N4012Female431:05:09.0
488534Helje JärveojaHelje Järveoja
#534 Female N45
3:53:30.03:53:30.09
(42)
N459Female421:07:11.0
489636Peeter LiivPeeter Liiv
#636 Male M45
4:05:41.04:05:41.088
(447)
M4588Male4471:12:15.3
486567Vallo IsopVallo Isop
#567 Male M
3:32:11.73:32:11.7170
(445)
M170Male4451:36:49.5
11Gert JõeäärGert Jõeäär
#1 Male M
1:39:20.91:39:20.91
(1)
M1Male1Veloplus200193928:02.0
42Martin LooMartin Loo
#2 Male M
1:39:21.81:39:21.84
(4)
M4Male4200016328:03.0
246Rodzers PetaksRodzers Petaks
#46 Male M
1:39:21.01:39:21.02
(2)
M2Male2ZZK28:04.0
65Toomas LepikToomas Lepik
#5 Male M40
1:41:21.71:41:21.71
(6)
M401Male6Astro Baltics200274728:05.0
53Peeter TarvisPeeter Tarvis
#3 Male M
1:39:23.01:39:23.05
(5)
M5Male5Veloplus200431828:06.0
2956Aleksandr PatrenkinAleksandr Patrenkin
#56 Male M
1:49:08.81:49:08.821
(29)
M21Male29Narva Spordikool Energia200067133:31.9
45141Mikk BauerMikk Bauer
#141 Male M
1:52:59.41:52:59.431
(45)
M31Male45JK Paralepa200195533:41.9
36667Tanel SaamereTanel Saamere
#667 Male M45
1:51:06.91:51:06.93
(36)
M453Male36HAWAII EXPRESS33:42.7
3268Erkki StüfErkki Stüf
#68 Male M
1:49:26.61:49:26.623
(32)
M23Male32201119433:43.7
2843Maario SilmMaario Silm
#43 Male M
1:49:08.11:49:08.120
(28)
M20Male28RR Siplased / VIITNA KÕRTS200412733:44.4
4427Mihkel EinblauMihkel Einblau
#27 Male M
1:52:04.11:52:04.130
(44)
M30Male44REDBIKE TEAM II33:45.2
4219Peeter PoopuuPeeter Poopuu
#19 Male M
1:51:43.01:51:43.028
(42)
M28Male42REDBIKE TEAM I33:46.2
2750Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#50 Male M
1:49:07.81:49:07.819
(27)
M19Male27TEAM ANSTLA200808433:46.9
3341Andres PeetsAndres Peets
#41 Male M
1:50:52.31:50:52.324
(33)
M24Male33Sportlove200693433:57.7
2115Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#15 Male M50
1:48:42.31:48:42.32
(21)
M502Male21REDBIKE TEAM I200442833:57.9
4149Margus MiksonMargus Mikson
#49 Male M45
1:51:38.01:51:38.04
(41)
M454Male41SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM33:58.4
3452Janek ResevJanek Resev
#52 Male M40
1:51:05.81:51:05.86
(34)
M406Male34Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi200602834:03.7
3726Madis SildveeMadis Sildvee
#26 Male M40
1:51:07.31:51:07.37
(37)
M407Male37RR Siplased / VIITNA KÕRTS200480034:03.9
141652Gabriel Helmut AdusonGabriel Helmut Aduson
#652 Male M16
2:05:51.52:05:51.56
(136)
M166Male136CFC Spordiklubi200146334:04.7
4775Aivar LippAivar Lipp
#75 Male M45
1:53:05.01:53:05.05
(47)
M455Male47AT Sport Team34:04.9
4853Kaupo RaagKaupo Raag
#53 Male M40
1:53:12.81:53:12.88
(48)
M408Male48Velo clubbers200050334:06.2
46651Oskar KüütOskar Küüt
#651 Male M16
1:53:00.11:53:00.12
(46)
M162Male46200837234:07.7
3965Keijo PriksKeijo Priks
#65 Male M
1:51:08.01:51:08.026
(39)
M26Male39Korpus racing team34:07.9
4057Martin NassarMartin Nassar
#57 Male M
1:51:09.61:51:09.627
(40)
M27Male40Päidre Puukool34:12.9
5182Janelle UibokandJanelle Uibokand
#82 Female N
1:53:33.41:53:33.41
(1)
N1Female1SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM200386934:14.7
7364Mari-Liis MõttusMari-Liis Mõttus
#64 Female N
1:57:05.81:57:05.82
(2)
N2Female2Haanja Rattaklubi200231034:15.2
5669Tarmo EnnokTarmo Ennok
#69 Male M45
1:54:09.11:54:09.18
(55)
M458Male55CCRM 1200222634:15.7
5918Armin PilvArmin Pilv
#18 Male M
1:54:32.01:54:32.036
(58)
M36Male58TEAM ANSTLA200232334:45.9
5097Siim OjaverSiim Ojaver
#97 Male M
1:53:32.51:53:32.532
(50)
M32Male50Astro Baltics34:49.7
5586Kaido PesorKaido Pesor
#86 Male M50
1:53:37.61:53:37.63
(54)
M503Male54Raplamaa Rattaklubi KOMO34:53.7
5267Rain KuresooRain Kuresoo
#67 Male M
1:53:34.41:53:34.433
(51)
M33Male51Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi35:03.9
5458Tarmo ReiTarmo Rei
#58 Male M45
1:53:35.21:53:35.27
(53)
M457Male53CFC200604435:04.2
4955Lasse NõlvikLasse Nõlvik
#55 Male M45
1:53:31.51:53:31.56
(49)
M456Male49CCRM 235:04.9
5363Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#63 Male M
1:53:34.81:53:34.834
(52)
M34Male52200168335:05.5
6593Toomas KõrgeToomas Kõrge
#93 Male M
1:55:45.11:55:45.140
(64)
M40Male64ProShop Team201135635:05.9
6647Martti VälkMartti Välk
#47 Male M
1:56:09.81:56:09.841
(65)
M41Male65Viljandi Rattaklubi35:06.4
5837Markus VähiMarkus Vähi
#37 Male M
1:54:29.31:54:29.335
(57)
M35Male57REDBIKE TEAM II35:10.4
57126Kalle PiiriojaKalle Piirioja
#126 Male M45
1:54:16.31:54:16.39
(56)
M459Male5635:16.4
6088Alar ReiskaAlar Reiska
#88 Male M55
1:54:32.31:54:32.31
(59)
M551Male59Haanja RK200233635:17.2
6490Alar SalaAlar Sala
#90 Male M
1:55:41.41:55:41.439
(63)
M39Male63Extrahaus35:18.9
Page 1 of 11 (507 items)