BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI - 6. ALUTAGUSE RATTAMARATON
12 Sep 2020
Page 1 of 9 (415 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish
11Gert JõeäärGert Jõeäär
#1 Male M
01:55:3701:55:371
(1)
M1Male1Veloplus200193901:24:07
22Martin LooMartin Loo
#2 Male M
01:55:3701:55:372
(2)
M2Male2200016301:24:09
33Peeter TarvisPeeter Tarvis
#3 Male M
01:57:3101:57:313
(3)
M3Male3Veloplus200431801:24:50
44Josten VaidemJosten Vaidem
#4 Male M
01:57:5601:57:564
(4)
M4Male4Fixus200282801:25:28
205Toomas LepikToomas Lepik
#5 Male M40
02:06:1502:06:153
(20)
M403Male20Astro Baltics200274701:32:31
66Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#6 Male M
02:00:0902:00:096
(6)
M6Male6TEAM ANSTLA200045101:28:03
97Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#7 Male M
02:01:4402:01:449
(9)
M9Male9TEAM ANSTLA200113301:28:05
58Martin ParvMartin Parv
#8 Male M
01:58:2301:58:235
(5)
M5Male5Veloplus200630301:26:02
89Henrik KiviloHenrik Kivilo
#9 Male M
02:01:4002:01:408
(8)
M8Male8REDBIKE TEAM I200455401:28:06
710Ivar VaabIvar Vaab
#10 Male M
02:01:1602:01:167
(7)
M7Male7RR Siplased / VIITNA KÕRTS200215801:28:06
1111Magnus KrusemannMagnus Krusemann
#11 Male M40
02:02:1602:02:161
(11)
M401Male11KULGUR TEAM 1200103601:28:06
1412Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#12 Male M50
02:04:5302:04:531
(14)
M501Male14REDBIKE TEAM I200442801:30:17
1713Toomas EriksonToomas Erikson
#13 Male M40
02:04:5802:04:582
(17)
M402Male17REDBIKE TEAM I200625101:30:17
9114Lauri TammLauri Tamm
#14 Male M16
02:19:1902:19:193
(89)
M163Male89Veloplus200175101:29:44
3016Peeter PoopuuPeeter Poopuu
#16 Male M
02:08:3702:08:3719
(30)
M19Male30REDBIKE TEAM I01:33:11
2717Margus MalvaMargus Malva
#17 Male M40
02:07:2702:07:276
(27)
M406Male27ProCoating Kostivere Rattatiim200439201:28:54
1218Imre OjavereImre Ojavere
#18 Male M
02:03:4202:03:4210
(12)
M10Male12CCRM 1200221301:28:06
1020Meelis RebaneMeelis Rebane
#20 Male M45
02:01:5802:01:581
(10)
M451Male10AT Sport Team200632901:28:06
2521Madis SildveeMadis Sildvee
#21 Male M40
02:07:1902:07:195
(25)
M405Male25RR Siplased / VIITNA KÕRTS200480001:31:59
1924Anti ArumägiAnti Arumägi
#24 Male M
02:05:0302:05:0314
(19)
M14Male19REDBIKE TEAM I200608601:30:18
4425Egert JohansonEgert Johanson
#25 Male M
02:11:4302:11:4324
(44)
M24Male44Veloplus200172201:30:19
7026Kristjan RandmaKristjan Randma
#26 Male M
02:16:1502:16:1533
(69)
M33Male69Astro Baltics200276301:40:31
2128Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#28 Male M
02:06:3402:06:3415
(21)
M15Male21Astro Baltics200130801:31:23
23332Indrek EpnerIndrek Epner
#32 Male M45
02:39:2602:39:2644
(219)
M4544Male219ProShop Team200460602:00:51
7633Tair StalbergTair Stalberg
#33 Male M
02:16:4902:16:4935
(74)
M35Male74200023101:38:50
1637Antti ÖöbikAntti Ööbik
#37 Male M45
02:04:5602:04:562
(16)
M452Male16Rae rattaklubi01:30:17
2639Maario SilmMaario Silm
#39 Male M
02:07:2402:07:2417
(26)
M17Male26RR Siplased / VIITNA KÕRTS200412701:32:13
3240Martti VälkMartti Välk
#40 Male M
02:10:3602:10:3621
(32)
M21Male32MTÜ Viljandi Rattaklubi01:34:29
4942Margus MiksonMargus Mikson
#42 Male M45
02:12:5902:12:599
(49)
M459Male49SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM01:33:59
1343Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#43 Male M
02:04:4702:04:4711
(13)
M11Male13TEAM ANSTLA200808401:30:18
17644Elvis Leon LaanjõeElvis Leon Laanjõe
#44 Male M
02:30:3302:30:3369
(166)
M69Male166Kalevi Jalgrattakool01:48:02
3645Janek ResevJanek Resev
#45 Male M40
02:10:5902:10:597
(36)
M407Male36Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi200602801:33:59
3947Lasse NõlvikLasse Nõlvik
#47 Male M45
02:11:0402:11:046
(39)
M456Male39CCRM 201:35:05
1548Aleksandr PatrenkinAleksandr Patrenkin
#48 Male M
02:04:5402:04:5412
(15)
M12Male15Narva SK Energia200067101:30:18
3549Tarmo ReiTarmo Rei
#49 Male M45
02:10:5502:10:554
(35)
M454Male35CFC200604401:34:29
6051Toomas EllingToomas Elling
#51 Male M45
02:15:0502:15:0513
(59)
M4513Male59Rae rattaklubi01:37:56
1852Erkki StüfErkki Stüf
#52 Male M
02:05:0002:05:0013
(18)
M13Male18201119401:30:16
2253Virgo MittVirgo Mitt
#53 Male M16
02:07:1002:07:101
(22)
M161Male22Pärnu kalev200322501:31:59
2455Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#55 Male M
02:07:1902:07:1916
(24)
M16Male24200168301:31:59
5856Mari-Liis MõttusMari-Liis Mõttus
#56 Female N
02:14:1602:14:161
(1)
N1Female1TEAM ANSTLA200231001:35:06
2857Keijo PriksKeijo Priks
#57 Male M
02:07:2802:07:2818
(28)
M18Male28Korpus racing team01:32:00
2358Aigar RajaAigar Raja
#58 Male M40
02:07:1902:07:194
(23)
M404Male23Freesport200725001:31:58
4859Ivar PilvIvar Pilv
#59 Male M50
02:12:5602:12:564
(48)
M504Male48ONNINEN01:35:54
2961Taimar KallariTaimar Kallari
#61 Male M50
02:08:1902:08:192
(29)
M502Male29Astro Baltics200937101:33:11
62Greete SteinburgGreete Steinburg
#62 Female N
LAPLAPNFemaleSPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND2002048
13363Henri ValmsenHenri Valmsen
#63 Male M16
02:25:2202:25:225
(127)
M165Male127Viljandi Rattaklubi200545601:43:16
5164Aimar PedariAimar Pedari
#64 Male M55
02:13:3602:13:362
(51)
M552Male51RR Siplased / VIITNA KÕRTS200213201:35:06
3465Aivar LippAivar Lipp
#65 Male M45
02:10:5202:10:523
(34)
M453Male34AT Sport Team01:33:55
8366Margus KukkMargus Kukk
#66 Male M45
02:18:0602:18:0616
(81)
M4516Male81TEAM ANSTLA01:41:02
5569Tanel KuuskTanel Kuusk
#69 Male M45
02:14:0602:14:0610
(55)
M4510Male55SPORDIPARTNER RATTAPOOD01:37:27
Page 1 of 9 (415 items)