BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI - 6. ALUTAGUSE RATTAMARATON
12 Sep 2020
Page 1 of 9 (415 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish
5856Mari-Liis MõttusMari-Liis Mõttus
#56 Female N
02:14:1602:14:161
(1)
N1Female1TEAM ANSTLA200231001:35:06
75100Merili SirvelMerili Sirvel
#100 Female N
02:16:4802:16:482
(2)
N2Female2RR SIPLASED / VITAX200180301:38:51
94145Maris KaarjärvMaris Kaarjärv
#145 Female N40
02:19:3202:19:321
(3)
N401Female3SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND200208001:40:37
105167Merilin MetsaluMerilin Metsalu
#167 Female N
02:20:3402:20:343
(4)
N3Female4A&T SPORT ADUCCO200945201:41:11
11671Janelle UibokandJanelle Uibokand
#71 Female N
02:21:3802:21:384
(5)
N4Female5SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM200386901:43:59
119125Elina TasaneElina Tasane
#125 Female N
02:22:1602:22:165
(6)
N5Female6MTÜ Viljandi Rattaklubi200547201:42:09
147234Sille PuhuSille Puhu
#234 Female N35
02:27:5702:27:571
(7)
N351Female7HAWAII EXPRESS200401701:47:10
159107Iiris TakelIiris Takel
#107 Female N
02:28:4702:28:476
(8)
N6Female8SPORDIPARTNER RACING GIRLS200479001:42:09
164146Age JaanimetsAge Jaanimets
#146 Female N40
02:29:3902:29:392
(9)
N402Female9Velo clubbers200049301:47:33
172263Krista KaringKrista Karing
#263 Female N
02:30:2302:30:237
(10)
N7Female10RedBike NAISED200527801:49:29
195273Rita ToomeRita Toome
#273 Female N45
02:32:3502:32:351
(11)
N451Female11RR SIPLASED / VITAX01:50:03
202142Tatjana DobolinaTatjana Dobolina
#142 Female N35
02:33:0702:33:072
(12)
N352Female12SPORDIPARTNER RACING GIRLS200495201:48:06
205278Kadri KangurKadri Kangur
#278 Female N40
02:33:2202:33:223
(13)
N403Female13SPORDIPARTNER RACING GIRLS01:50:17
220149Birgit TitoBirgit Tito
#149 Female N
02:37:1402:37:148
(14)
N8Female14VIIMSI Sport200930001:51:16
236311Merike MerikülaMerike Meriküla
#311 Female N35
02:39:3402:39:343
(15)
N353Female15SPORDIPARTNER RACING GIRLS201125901:55:31
258361Kristiina Kõll-GrünbergKristiina Kõll-Grünberg
#361 Female N45
02:42:1802:42:182
(16)
N452Female16Porter Racing01:56:56
273355Agnes KukkAgnes Kukk
#355 Female N45
02:45:5102:45:513
(17)
N453Female17SPORDIPARTNER RACING GIRLS02:00:57
274419Liina VolmersonLiina Volmerson
#419 Female N35
02:45:5302:45:534
(18)
N354Female18Redbike02:01:10
281233Õnne-Liina JakobsonÕnne-Liina Jakobson
#233 Female N35
02:46:1602:46:165
(19)
N355Female19MTÜ Spordiselts 02:02:47
286338Leila MalvaLeila Malva
#338 Female N35
02:47:2102:47:216
(20)
N356Female20ProCoating Kostivere Rattatiim02:00:14
295412Gea ReimannGea Reimann
#412 Female N45
02:48:3402:48:344
(21)
N454Female21REDBIKE TEAM NAISED02:01:18
343466Karin MikkKarin Mikk
#466 Female N40
03:00:3303:00:334
(22)
N404Female22Rattasõbrad02:12:22
347368Ivika LaineveeIvika Lainevee
#368 Female N
03:01:4503:01:459
(23)
N9Female23REDBIKE TEAM NAISED02:08:38
364400Tiina KriisaTiina Kriisa
#400 Female N45
03:07:1803:07:185
(24)
N455Female24RR SIPLASED / VITAX02:14:18
373540Katriin AlasooKatriin Alasoo
#540 Female N35
03:12:5103:12:517
(25)
N357Female25SAQ SC02:13:48
374489Marian PunaneMarian Punane
#489 Female N35
03:14:1403:14:148
(26)
N358Female26Porter Racing02:15:57
376475Marika SeppMarika Sepp
#475 Female N35
03:15:5703:15:579
(27)
N359Female27VIIMSI RATTAKLUBI02:20:54
377496Maris PajuMaris Paju
#496 Female N
03:17:3303:17:3310
(28)
N10Female28AC Racing02:21:52
397500Ülle LiivÜlle Liiv
#500 Female N45
03:55:4303:55:436
(29)
N456Female29AS Aru Grupp02:51:30
402491Kai ValtKai Valt
#491 Female N
04:33:5604:33:5611
(30)
N11Female3003:17:57
404516Mari PuhangMari Puhang
#516 Female N40
04:34:0704:34:075
(31)
N405Female3103:21:56
62Greete SteinburgGreete Steinburg
#62 Female N
LAPLAPNFemaleSPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND2002048
11Gert JõeäärGert Jõeäär
#1 Male M
01:55:3701:55:371
(1)
M1Male1Veloplus200193901:24:07
22Martin LooMartin Loo
#2 Male M
01:55:3701:55:372
(2)
M2Male2200016301:24:09
33Peeter TarvisPeeter Tarvis
#3 Male M
01:57:3101:57:313
(3)
M3Male3Veloplus200431801:24:50
44Josten VaidemJosten Vaidem
#4 Male M
01:57:5601:57:564
(4)
M4Male4Fixus200282801:25:28
58Martin ParvMartin Parv
#8 Male M
01:58:2301:58:235
(5)
M5Male5Veloplus200630301:26:02
66Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#6 Male M
02:00:0902:00:096
(6)
M6Male6TEAM ANSTLA200045101:28:03
710Ivar VaabIvar Vaab
#10 Male M
02:01:1602:01:167
(7)
M7Male7RR Siplased / VIITNA KÕRTS200215801:28:06
89Henrik KiviloHenrik Kivilo
#9 Male M
02:01:4002:01:408
(8)
M8Male8REDBIKE TEAM I200455401:28:06
97Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#7 Male M
02:01:4402:01:449
(9)
M9Male9TEAM ANSTLA200113301:28:05
1020Meelis RebaneMeelis Rebane
#20 Male M45
02:01:5802:01:581
(10)
M451Male10AT Sport Team200632901:28:06
1111Magnus KrusemannMagnus Krusemann
#11 Male M40
02:02:1602:02:161
(11)
M401Male11KULGUR TEAM 1200103601:28:06
1218Imre OjavereImre Ojavere
#18 Male M
02:03:4202:03:4210
(12)
M10Male12CCRM 1200221301:28:06
1343Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#43 Male M
02:04:4702:04:4711
(13)
M11Male13TEAM ANSTLA200808401:30:18
1412Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#12 Male M50
02:04:5302:04:531
(14)
M501Male14REDBIKE TEAM I200442801:30:17
1548Aleksandr PatrenkinAleksandr Patrenkin
#48 Male M
02:04:5402:04:5412
(15)
M12Male15Narva SK Energia200067101:30:18
1637Antti ÖöbikAntti Ööbik
#37 Male M45
02:04:5602:04:562
(16)
M452Male16Rae rattaklubi01:30:17
1713Toomas EriksonToomas Erikson
#13 Male M40
02:04:5802:04:582
(17)
M402Male17REDBIKE TEAM I200625101:30:17
1852Erkki StüfErkki Stüf
#52 Male M
02:05:0002:05:0013
(18)
M13Male18201119401:30:16
Page 1 of 9 (415 items)