BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI - 6. ALUTAGUSE RATTAMARATON
12 Sep 2020
Page 1 of 9 (415 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheafinish
11Gert JõeäärGert Jõeäär
#1 Male M
01:55:3701:55:371
(1)
M1Male1Veloplus200193901:24:07
22Martin LooMartin Loo
#2 Male M
01:55:3701:55:372
(2)
M2Male2200016301:24:09
33Peeter TarvisPeeter Tarvis
#3 Male M
01:57:3101:57:313
(3)
M3Male3Veloplus200431801:24:50
44Josten VaidemJosten Vaidem
#4 Male M
01:57:5601:57:564
(4)
M4Male4Fixus200282801:25:28
58Martin ParvMartin Parv
#8 Male M
01:58:2301:58:235
(5)
M5Male5Veloplus200630301:26:02
66Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#6 Male M
02:00:0902:00:096
(6)
M6Male6TEAM ANSTLA200045101:28:03
710Ivar VaabIvar Vaab
#10 Male M
02:01:1602:01:167
(7)
M7Male7RR Siplased / VIITNA KÕRTS200215801:28:06
89Henrik KiviloHenrik Kivilo
#9 Male M
02:01:4002:01:408
(8)
M8Male8REDBIKE TEAM I200455401:28:06
97Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#7 Male M
02:01:4402:01:449
(9)
M9Male9TEAM ANSTLA200113301:28:05
1218Imre OjavereImre Ojavere
#18 Male M
02:03:4202:03:4210
(12)
M10Male12CCRM 1200221301:28:06
1343Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#43 Male M
02:04:4702:04:4711
(13)
M11Male13TEAM ANSTLA200808401:30:18
1548Aleksandr PatrenkinAleksandr Patrenkin
#48 Male M
02:04:5402:04:5412
(15)
M12Male15Narva SK Energia200067101:30:18
1852Erkki StüfErkki Stüf
#52 Male M
02:05:0002:05:0013
(18)
M13Male18201119401:30:16
1924Anti ArumägiAnti Arumägi
#24 Male M
02:05:0302:05:0314
(19)
M14Male19REDBIKE TEAM I200608601:30:18
2128Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#28 Male M
02:06:3402:06:3415
(21)
M15Male21Astro Baltics200130801:31:23
2455Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#55 Male M
02:07:1902:07:1916
(24)
M16Male24200168301:31:59
2639Maario SilmMaario Silm
#39 Male M
02:07:2402:07:2417
(26)
M17Male26RR Siplased / VIITNA KÕRTS200412701:32:13
2857Keijo PriksKeijo Priks
#57 Male M
02:07:2802:07:2818
(28)
M18Male28Korpus racing team01:32:00
3016Peeter PoopuuPeeter Poopuu
#16 Male M
02:08:3702:08:3719
(30)
M19Male30REDBIKE TEAM I01:33:11
3176Rando Marten EvendiRando Marten Evendi
#76 Male M
02:09:2002:09:2020
(31)
M20Male31CFC SK200077801:31:58
3240Martti VälkMartti Välk
#40 Male M
02:10:3602:10:3621
(32)
M21Male32MTÜ Viljandi Rattaklubi01:34:29
37542Artur KuppArtur Kupp
#542 Male M
02:11:0202:11:0222
(37)
M22Male3701:34:29
43568Carpar AustaCarpar Austa
#568 Male M
02:11:2602:11:2623
(43)
M23Male43Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi01:34:30
4425Egert JohansonEgert Johanson
#25 Male M
02:11:4302:11:4324
(44)
M24Male44Veloplus200172201:30:19
4592Kaspar RohtlaKaspar Rohtla
#92 Male M
02:12:2802:12:2825
(45)
M25Male45REDBIKE TEAM II200503201:35:06
47121Feeliks TederFeeliks Teder
#121 Male M
02:12:5302:12:5326
(47)
M26Male47Tartu Ujumisklubi01:36:39
5082Evert EinroosEvert Einroos
#82 Male M
02:13:0502:13:0527
(50)
M27Male50CCRM 1201072601:35:56
52243Taavi SelderTaavi Selder
#243 Male M
02:13:5802:13:5828
(52)
M28Male52ProShop Team01:35:54
53111Mihhail LukertšenkoMihhail Lukertšenko
#111 Male M
02:14:0102:14:0129
(53)
M29Male5301:37:27
63108Sergei JohansonSergei Johanson
#108 Male M
02:15:3302:15:3330
(62)
M30Male62Velo clubbers201127501:38:24
64129Alari RemmelgAlari Remmelg
#129 Male M
02:15:3702:15:3731
(63)
M31Male63Schenker01:38:17
65106Raivo PulstRaivo Pulst
#106 Male M
02:15:4502:15:4532
(64)
M32Male64Redbike01:38:16
7026Kristjan RandmaKristjan Randma
#26 Male M
02:16:1502:16:1533
(69)
M33Male69Astro Baltics200276301:40:31
71112Brent JannoBrent Janno
#112 Male M
02:16:2502:16:2534
(70)
M34Male70RR Siplased / LATER GR01:37:57
7633Tair StalbergTair Stalberg
#33 Male M
02:16:4902:16:4935
(74)
M35Male74200023101:38:50
7977Alar SalaAlar Sala
#77 Male M
02:17:3602:17:3636
(77)
M36Male77Extrahaus01:37:57
85164Kaspar KõivKaspar Kõiv
#164 Male M
02:18:4402:18:4437
(83)
M37Male83REDBIKE TEAM II01:40:43
87119Karmo KeerdKarmo Keerd
#119 Male M
02:18:5202:18:5238
(85)
M38Male85REDBIKE TEAM II01:38:24
92180Alar NäämeAlar Nääme
#180 Male M
02:19:2602:19:2639
(90)
M39Male90A&T SPORT ADUCCO01:40:39
9694Kaspar KaaslaKaspar Kaasla
#94 Male M
02:19:3402:19:3440
(93)
M40Male93SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM01:40:31
98174Mihkel JärveMihkel Järve
#174 Male M
02:19:3702:19:3741
(95)
M41Male95KULGUR TEAM 101:40:34
100137Risto ErikRisto Erik
#137 Male M
02:19:5202:19:5242
(97)
M42Male97Sportlove01:40:38
101160Talis MarjaTalis Marja
#160 Male M
02:19:5302:19:5343
(98)
M43Male98HAUKA VELOKLUBI 101:40:42
10497Janar KannimäeJanar Kannimäe
#97 Male M
02:20:2102:20:2144
(101)
M44Male101HAUKA VELOKLUBI 101:40:40
110158Karl KallasKarl Kallas
#158 Male M
02:20:5102:20:5145
(106)
M45Male106DNF Cycling Team01:40:39
114225Martin MetsmaakerMartin Metsmaaker
#225 Male M
02:21:1202:21:1246
(110)
M46Male110AC Racing01:41:54
117221Lauri KoikLauri Koik
#221 Male M
02:21:5102:21:5147
(112)
M47Male11201:42:24
118191Konstantin GorbunovKonstantin Gorbunov
#191 Male M
02:22:1502:22:1548
(113)
M48Male11301:41:36
121213Dmitri VavilovDmitri Vavilov
#213 Male M
02:23:1302:23:1349
(115)
M49Male11501:41:18
124553Aldor KernerAldor Kerner
#553 Male M
02:23:5702:23:5750
(118)
M50Male118SHOPROLLER KOSE AMK CT101:44:39
Page 1 of 9 (415 items)