BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI - 6. ALUTAGUSE RATTAMARATON
12 Sep 2020
Page 1 of 3 (121 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVaheaeg
12002Meelis AnipaiMeelis Anipai
#2002 Male M14
00:43:3400:43:341
(1)
M141Male1200980500:25:24
22003Riko TammepuuRiko Tammepuu
#2003 Male M14
00:43:4500:43:452
(2)
M142Male2ProShop Team200815200:25:24
32006Arseni LaidinenArseni Laidinen
#2006 Male M14
00:46:1200:46:123
(3)
M143Male3Narva SK Energia200064200:27:27
42010Paul PruuliPaul Pruuli
#2010 Male M14
00:46:1400:46:144
(4)
M144Male4HAUKA VELOKLUBI 1201159200:27:29
52004Maribel RannalaMaribel Rannala
#2004 Female N14
00:46:3900:46:391
(1)
N141Female1CFC200304700:27:28
62009Mairit KaarjärvMairit Kaarjärv
#2009 Female N14
00:47:0200:47:022
(2)
N142Female2SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND200762900:27:27
72007Thristan PajuThristan Paju
#2007 Male M14
00:47:0600:47:065
(5)
M145Male5SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND200212900:27:29
82016Ralf HürdenRalf Hürden
#2016 Male M12
00:47:1600:47:161
(6)
M121Male6CFC00:27:28
92152Eliise KivistuEliise Kivistu
#2152 Female N16
00:47:4000:47:401
(3)
N161Female3SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND00:27:28
102011Carl Peeter DoonerCarl Peeter Dooner
#2011 Male M14
00:48:1000:48:106
(7)
M146Male7CFC200818100:27:28
112008Artur PatrenkinArtur Patrenkin
#2008 Male M14
00:48:1400:48:147
(8)
M147Male8Narva SK Energia200066800:27:29
122137Kaur KruveKaur Kruve
#2137 Male M14
00:48:5400:48:548
(9)
M148Male9CFC201158900:27:37
132005Annabrit PrantsAnnabrit Prants
#2005 Female N16
00:48:5600:48:562
(4)
N162Female4SPORDIPARTNER RACING GIRLS200188700:27:27
142015Karel Gustav ReiKarel Gustav Rei
#2015 Male M12
00:49:4900:49:492
(10)
M122Male10CFC00:28:48
152013Karolina KullKarolina Kull
#2013 Female N14
00:49:4900:49:493
(5)
N143Female5SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND200854700:27:42
162023Egon PõldmaEgon Põldma
#2023 Male M Vabaklass
00:49:5400:49:541
(11)
M Vabaklass1Male1100:28:48
172021Mirtel LahtMirtel Laht
#2021 Female N12
00:49:5700:49:571
(6)
N121Female6SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND00:27:40
182040Enno EiloEnno Eilo
#2040 Male M Vabaklass
00:50:0300:50:032
(12)
M Vabaklass2Male12SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND00:28:48
192020Maria JürisaarMaria Jürisaar
#2020 Female N12
00:50:5500:50:552
(7)
N122Female7Haanja Rattaklubi00:28:23
202031Janete TrestipJanete Trestip
#2031 Female N Vabaklass
00:51:0800:51:081
(8)
N Vabaklass1Female800:28:22
212022Reno LahtReno Laht
#2022 Male M Vabaklass
00:51:0900:51:093
(13)
M Vabaklass3Male13Spordiklubi Rakke00:28:42
222032Olavi LahtOlavi Laht
#2032 Male M Vabaklass
00:51:2300:51:234
(14)
M Vabaklass4Male14Spordiklubi Rakke00:28:36
232113Kalev SildaruKalev Sildaru
#2113 Male M Vabaklass
00:51:2300:51:235
(15)
M Vabaklass5Male15lebo racing00:29:24
242046Kristo SildaruKristo Sildaru
#2046 Male M Vabaklass
00:51:2400:51:246
(16)
M Vabaklass6Male1600:29:23
252051Henry SildaruHenry Sildaru
#2051 Male M14
00:51:4300:51:439
(17)
M149Male17lebo racing00:29:24
262086Tõnis SildaruTõnis Sildaru
#2086 Male M Vabaklass
00:51:4400:51:447
(18)
M Vabaklass7Male1800:29:23
272041Kuldar HelüKuldar Helü
#2041 Male M Vabaklass
00:52:0800:52:088
(19)
M Vabaklass8Male19Barrelstar OÜ00:29:04
282028Indrek TuruIndrek Turu
#2028 Male M Vabaklass
00:53:0500:53:059
(20)
M Vabaklass9Male2000:29:11
292159Rasmus PõdraRasmus Põdra
#2159 Male M14
00:53:0700:53:0710
(21)
M1410Male2100:29:43
302027Roobert TederRoobert Teder
#2027 Male M12
00:53:5100:53:513
(22)
M123Male22Tartu Ujumisklubi00:29:27
312049Raido PajurRaido Pajur
#2049 Male M Vabaklass
00:53:5300:53:5310
(23)
M Vabaklass10Male2300:29:17
322043Anette TederAnette Teder
#2043 Female N14
00:53:5500:53:554
(9)
N144Female9Tartu Ujumisklubi00:29:10
332093Hanna KirsipuuHanna Kirsipuu
#2093 Female N12
00:54:2700:54:273
(10)
N123Female10Team Amps00:29:42
342094Tiit KirsipuuTiit Kirsipuu
#2094 Male M Vabaklass
00:54:2900:54:2911
(24)
M Vabaklass11Male24Team Amps00:29:40
352024Henri PõldmaHenri Põldma
#2024 Male M14
00:54:3400:54:3411
(25)
M1411Male25TYSK00:29:54
362026Ander JannoAnder Janno
#2026 Male M12
00:54:3800:54:384
(26)
M124Male26RR Siplased00:29:15
372136Kati-Riin GrünbergKati-Riin Grünberg
#2136 Female N Vabaklass
00:54:4600:54:462
(11)
N Vabaklass2Female1100:29:39
382029Liisi LohkLiisi Lohk
#2029 Female N14
00:54:5200:54:525
(12)
N145Female12Pärnu Kalev Spordiklubi00:29:48
392030Pärtel ValgePärtel Valge
#2030 Male M14
00:55:1400:55:1412
(27)
M1412Male27200263700:29:41
402035Kaupo TammepuuKaupo Tammepuu
#2035 Male M Vabaklass
00:55:1900:55:1912
(28)
M Vabaklass12Male28Sparta00:29:25
412074Henri GrünbergHenri Grünberg
#2074 Male M14
00:55:3500:55:3513
(29)
M1413Male2900:29:45
422054Rait HelüRait Helü
#2054 Male M Vabaklass
00:55:3900:55:3913
(30)
M Vabaklass13Male30Barrelstar OÜ00:30:11
432135Risto GrünbergRisto Grünberg
#2135 Male M Vabaklass
00:55:4400:55:4414
(31)
M Vabaklass14Male3100:30:33
442143Hillar LepikHillar Lepik
#2143 Male M Vabaklass
00:55:4600:55:4615
(32)
M Vabaklass15Male32SHOPROLLER KOSE AMK CT300:30:39
452039Endel SusiEndel Susi
#2039 Male M Vabaklass
00:56:0900:56:0916
(33)
M Vabaklass16Male33Voore mets00:30:13
462042Jaanus PritsJaanus Prits
#2042 Male M Vabaklass
00:56:1100:56:1117
(34)
M Vabaklass17Male34Kunda MTB00:30:12
472057Kristel JaskaKristel Jaska
#2057 Female N Vabaklass
00:56:1200:56:123
(13)
N Vabaklass3Female1300:30:25
482082Remo SomelarRemo Somelar
#2082 Male M14
00:56:4600:56:4614
(35)
M1414Male35200042200:30:22
492138Kristo KuzahmetovKristo Kuzahmetov
#2138 Male M14
00:57:0300:57:0315
(36)
M1415Male3600:29:57
502080Marko KändmaMarko Kändma
#2080 Male M Vabaklass
00:57:4800:57:4818
(37)
M Vabaklass18Male3700:30:20
Page 1 of 3 (121 items)