Lääne-Virumaa Jooksusari 2020 - 35. Jooks ümber Porkuni järve
27/09/2020
Page 1 of 3 (132 items)
FavAegKoht klassisKohtNr.NimiNimiKlubiKlassKoht klassisAeg
00:39:0721242Ellen MatlaEllen Matla
#2 N60
RakvereN60200:39:07
00:29:016703Margo JagantMargo Jagant
#3 M16
AasukaldaM16600:29:01
00:28:551694Kaili JagantKaili Jagant
#4 N16
RSKsPORTKUNDAN16100:28:55
00:21:34785Cris PollCris Poll
#5 M
HakaPlastM700:21:34
00:32:5331099Kristi AronKristi Aron
#9 N40
Kunda, Viru-Nigula valdN40300:32:53
00:34:501611514Ragne LeesnurmRagne Leesnurm
#14 N
Jõetaguse külaN1600:34:50
00:29:5827815Rosabel KloppRosabel Klopp
#15 N16
Jõetaguse külaN16200:29:58
00:43:53313116Imbi JoasaarImbi Joasaar
#16 N60
HarjumaaN60300:43:53
00:39:532112617Urve Hundt-AitUrve Hundt-Ait
#17 N
N2100:39:53
00:30:5949218Maie AlaotsMaie Alaots
#18 N50
N50400:30:59
01:32:37713219Sirje RämmeldSirje Rämmeld
#19 N50
RakvereN50701:32:37
00:35:271811823Elisa ToonekurgElisa Toonekurg
#23 N
N1800:35:27
00:21:522924Maido HermsaluMaido Hermsalu
#24 M40
M40200:21:52
00:24:32162825Tauno PukkTauno Pukk
#25 M
PorkuniM1600:24:32
00:42:122212726Olga JaagoOlga Jaago
#26 N
N2200:42:12
00:26:0424327Kristjan JaagoKristjan Jaago
#27 M16
MääriM16200:26:04
00:28:24306628Tristan RehelemTristan Rehelem
#28 M
RakvereM3000:28:24
00:30:0418029Helen LeuskaHelen Leuska
#29 N40
RakvereN40100:30:04
00:27:06255330Karlis KarmKarlis Karm
#30 M
Simuna SKM2500:27:06
00:26:5064831Maarit EinsaluMaarit Einsalu
#31 N
Väike-MaarjaN600:26:50
00:30:55409133Kalle KruustokKalle Kruustok
#33 M
TamsaluM4000:30:55
00:27:1425536Hans LahiHans Lahi
#36 M60
Sakussaare k.M60200:27:14
00:27:28125940Janno LoomusJanno Loomus
#40 M40
VõduvereM401200:27:28
00:23:1191743Margus RõukMargus Rõuk
#43 M
VinniM900:23:11
00:31:07419344Chris AndersenChris Andersen
#44 M
DANCONM4100:31:07
00:31:13429545Kasper Sennels SvendsenKasper Sennels Svendsen
#45 M
DANCONM4200:31:13
00:26:59245146Aron Heimdal HenryssonAron Heimdal Henrysson
#46 M
DANCONM2400:26:59
00:31:26439847Kasper Windfeld JakobsenKasper Windfeld Jakobsen
#47 M
DANCONM4300:31:26
00:26:01224148Daniel Olkjær PedersenDaniel Olkjær Pedersen
#48 M
DANCONM2200:26:01
00:32:084710450André PehrsonAndré Pehrson
#50 M
DANCONM4700:32:08
00:27:08265451Nikolaj Sonneby IbsenNikolaj Sonneby Ibsen
#51 M
DANCONM2600:27:08
00:26:04234253Martin Peter LundagerMartin Peter Lundager
#53 M
DANCONM2300:26:04
00:19:101155Dmitri AristovDmitri Aristov
#55 M
TreeningpartnerM100:19:10
00:23:13101856Holger AltmäeHolger Altmäe
#56 M
KF SuusaklubiM1000:23:13
00:32:43110757Malle RohtlaMalle Rohtla
#57 N60
VinniN60100:32:43
00:25:5453958Teet FimbergTeet Fimberg
#58 M50
Simuna SKM50500:25:54
00:24:08142560Christoffer GahrnChristoffer Gahrn
#60 M
DANCONM1400:24:08
00:30:47388661Allan FriisAllan Friis
#61 M
DANCONM3800:30:47
00:30:31368362Marko LippMarko Lipp
#62 M
Liiguste M3600:30:31
00:21:065663Artur SadovskiArtur Sadovski
#63 M
TreeningpartnerM500:21:06
00:22:4711564Kaido SaarKaido Saar
#64 M50
Bronx WoodM50100:22:47
00:31:0929465Kai SaarKai Saar
#65 N40
Bronx WoodN40200:31:09
00:29:0327266Ingrit ErnitsIngrit Ernits
#66 N50
SK JooksupartnerN50200:29:03
00:26:0894467Kaitis KõllametsKaitis Kõllamets
#67 M40
M40900:26:08
00:22:1711268Liis-Grete ArroLiis-Grete Arro
#68 N
#headinimesedN100:22:17
00:37:131912169Reelika RiimandReelika Riimand
#69 N
PEPSN1900:37:13
00:21:266770Steven RehelemSteven Rehelem
#70 M
TreeningpartnerM600:21:26
00:27:4586171Toivo IvainenToivo Ivainen
#71 M50
TapaM50800:27:45
00:25:5353872Terje ToomingasTerje Toomingas
#72 N
Saue SpordikeskusN500:25:53
00:34:541611775Kalev NõmmisteKalev Nõmmiste
#75 M40
Simuna SpordiklubiM401600:34:54
Page 1 of 3 (132 items)