BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARI 2021 - 7. Alutaguse Rattamaraton
13/06/2021

     
     
Page 1 of 12 (598 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassis
(Gen Pos)
KlassKoht klassisSuguGen PosKlubiEJL koodVahefinish
11Gert JõeäärGert Jõeäär
#1 Male M
1:56:051:56:051
(1)
M1Male1Veloplus20019391:15:34
22Martin LooMartin Loo
#2 Male M
1:56:061:56:062
(2)
M2Male2REDBIKE TEAM I1:15:33
34Taavi KannimäeTaavi Kannimäe
#4 Male M
1:56:331:56:333
(3)
M3Male3TEAM ANTSLA1:15:30
426Argo RohtmetsArgo Rohtmets
#26 Male M40
1:57:181:57:181
(4)
M401Male41:15:34
580Kristers KovgersKristers Kovgers
#80 Male M
1:57:181:57:184
(5)
M4Male51:15:30
620Imre OjavereImre Ojavere
#20 Male M
1:58:391:58:395
(6)
M5Male6CCRM 120022131:16:29
710Henrik KiviloHenrik Kivilo
#10 Male M
1:58:391:58:396
(7)
M6Male7REDBIKE TEAM I20045541:16:28
828Mihkel KannimäeMihkel Kannimäe
#28 Male M
1:58:421:58:427
(8)
M7Male8TEAM ANTSLA1:17:04
911Ivar VaabIvar Vaab
#11 Male M
1:58:461:58:468
(9)
M8Male9RR Siplased / VIITNA KÕRTS20021581:16:29
1015Markku AinsaluMarkku Ainsalu
#15 Male M45
1:58:511:58:511
(10)
M451Male10VELOHUNT PROTEAM20011201:16:26
1133Aleksandr PatrenkinAleksandr Patrenkin
#33 Male M
1:58:531:58:539
(11)
M9Male11Narva Spordikool Energia20006711:16:29
1218Tarmo NeemelaTarmo Neemela
#18 Male M50
1:59:041:59:041
(12)
M501Male12AT SPORT RAMUDDEN20044281:17:06
1339Dmitri RusovitšDmitri Rusovitš
#39 Male M
2:01:182:01:1810
(13)
M10Male1320075771:18:12
1432Indrek EpnerIndrek Epner
#32 Male M45
2:01:182:01:182
(14)
M452Male14VELOHUNT PROTEAM20046061:18:10
1537Erkki StüfErkki Stüf
#37 Male M
2:01:182:01:1811
(15)
M11Male151:18:12
1625Madis SildveeMadis Sildvee
#25 Male M40
2:01:182:01:182
(16)
M402Male16RR Siplased / VIITNA KÕRTS1:18:13
177Viljar KannimäeViljar Kannimäe
#7 Male M
2:01:202:01:2012
(17)
M12Male17TEAM ANTSLA
1899Taavi SelderTaavi Selder
#99 Male M
2:01:322:01:3213
(18)
M13Male18VELOHUNT PROTEAM1:18:07
1921Erki KukkErki Kukk
#21 Male M45
2:01:402:01:403
(19)
M453Male19VIIMSI Sport1:18:13
2094Oskar KüütOskar Küüt
#94 Male M16
2:02:232:02:231
(20)
M161Male20CFC20083721:18:08
2153Dmitri SõptšenkoDmitri Sõptšenko
#53 Male M
2:02:252:02:2514
(21)
M14Male21REDBIKE TEAM I1:19:11
2250Aksel NõmmelaAksel Nõmmela
#50 Male M
2:02:272:02:2715
(22)
M15Male22Veloplus1:19:17
2316Kaspar NeemestoKaspar Neemesto
#16 Male M
2:03:022:03:0216
(23)
M16Male23TEAM ANTSLA20011171:18:13
2434Antti ÖöbikAntti Ööbik
#34 Male M45
2:03:032:03:034
(24)
M454Male24RAE RATTAKLUBI I20052071:19:59
2563Raiko KaldojaRaiko Kaldoja
#63 Male M
2:03:052:03:0517
(25)
M17Male25CCRM 120022001:19:15
2644Armin PilvArmin Pilv
#44 Male M
2:03:062:03:0618
(26)
M18Male26TEAM ANTSLA20023231:19:55
2752Janek ResevJanek Resev
#52 Male M40
2:03:122:03:123
(27)
M403Male27SPORDIPARTNER-REHVID2420060281:19:54
2822Reiko RosenthalReiko Rosenthal
#22 Male M40
2:03:142:03:144
(28)
M404Male28Astro Baltics1:19:56
2943Virgo MittVirgo Mitt
#43 Male M16
2:03:172:03:172
(29)
M162Male29Pärnu kalev20032251:18:12
3036Martti VälkMartti Välk
#36 Male M
2:03:182:03:1819
(30)
M19Male30Viljandi Rattaklubi1:19:18
3181Kalle PiiriojaKalle Piirioja
#81 Male M50
2:03:192:03:192
(31)
M502Male31Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi1:19:53
3261Keijo PriksKeijo Priks
#61 Male M
2:03:202:03:2020
(32)
M20Male32Korpus racing team1:19:53
3313Toomas EriksonToomas Erikson
#13 Male M45
2:03:222:03:225
(33)
M455Male33REDBIKE TEAM I1:19:18
3459Martin NassarMartin Nassar
#59 Male M
2:03:302:03:3021
(34)
M21Male34Viljandi Rattaklubi1:19:56
3560Marko PohlMarko Pohl
#60 Male M
2:03:312:03:3122
(35)
M22Male35AT SPORT RAMUDDEN20010491:19:52
36119Merili SirvelMerili Sirvel
#119 Female N
2:03:342:03:341
(1)
N1Female1RR SIPLASED / VITAX20018031:19:52
3751Aleksei KušnirAleksei Kušnir
#51 Male M40
2:03:452:03:455
(36)
M405Male36ABB1:19:25
3842Maario SilmMaario Silm
#42 Male M
2:06:582:06:5823
(37)
M23Male37RR Siplased / VIITNA KÕRTS1:18:13
3917Margus MalvaMargus Malva
#17 Male M40
2:06:592:06:596
(38)
M406Male38CCRM 120043921:23:51
4029Ken PostKen Post
#29 Male M
2:07:002:07:0024
(39)
M24Male39Bioracer Estonia20031991:23:14
41211Alari KannelAlari Kannel
#211 Male M55
2:07:012:07:011
(40)
M551Male40AT SPORT VIKING MOTORS1:23:06
4247Aigar RajaAigar Raja
#47 Male M40
2:07:022:07:027
(41)
M407Male41Freesport1:21:09
4369Aivar LippAivar Lipp
#69 Male M45
2:07:022:07:026
(42)
M456Male42AT SPORT VIKING MOTORS1:23:07
4493Taikki TillemannTaikki Tillemann
#93 Male M45
2:07:112:07:117
(43)
M457Male43CCRM 2
45122Karmo KeerdKarmo Keerd
#122 Male M
2:07:182:07:1825
(44)
M25Male44REDBIKE TEAM II1:23:05
46103Kaspar KaaslaKaspar Kaasla
#103 Male M
2:07:192:07:1926
(45)
M26Male45Pedaskonna SK1:23:03
4756Allan JõgiAllan Jõgi
#56 Male M40
2:07:322:07:328
(46)
M408Male46Freesport1:21:05
4877Viljar HaavViljar Haav
#77 Male M45
2:08:152:08:158
(47)
M458Male471:23:08
4970Mari-Liis MõttusMari-Liis Mõttus
#70 Female N
2:08:172:08:172
(2)
N2Female2Haanja Rattaklubi20023101:23:10
5087Alar SalaAlar Sala
#87 Male M
2:08:182:08:1827
(48)
M27Male48
Page 1 of 12 (598 items)