Lääne-Virumaa jooksusari 2021 - 19. Laekvere-Simuna Rahvajooks
06/06/2021
Page 1 of 1 (32 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassisKlassKoht klassisSuguKlubi230m vaheaeg
32163Gerda JürgensonGerda Jürgenson
#163 Female N8
00:02:26.400:02:26.45N85Female00:01:01.1
31178Karmen NõmmisteKarmen Nõmmiste
#178 Female N8
00:02:24.900:02:24.94N84FemaleSimuna SK00:01:08.7
30159Rainis PuioRainis Puio
#159 Male M8
00:02:22.900:02:22.910M810Male00:01:07.4
29193Mirtel RandojaMirtel Randoja
#193 Female N10
00:02:21.400:02:21.411N1011FemaleHaljala00:01:06.4
28153Carl Kristofer RohtlaCarl Kristofer Rohtla
#153 Male M8
00:02:20.900:02:20.99M89Male00:00:57.2
27157Inger AartInger Aart
#157 Female N8
00:02:19.600:02:19.63N83Female00:01:03.9
26158Egert HansarEgert Hansar
#158 Male M8
00:02:17.600:02:17.68M88Male00:01:02.6
25170Aleksandra AasmaaAleksandra Aasmaa
#170 Female N8
00:02:15.400:02:15.42N82FemaleVIIMSI Sport00:01:04.4
24169Aasa AasmaaAasa Aasmaa
#169 Female N10
00:02:11.400:02:11.410N1010FemaleVIIMSI Sport00:01:04.9
23166Kertu KaasikKertu Kaasik
#166 Female N10
00:02:10.600:02:10.69N109Female00:01:04.1
22183Kristella RandKristella Rand
#183 Female N10
00:02:10.400:02:10.48N108FemalePorkuni00:01:03.9
21174Janeli PukkJaneli Pukk
#174 Female N8
00:02:09.400:02:09.41N81FemalePorkuni00:01:00.6
20189Ingmar RehelemIngmar Rehelem
#189 Male M8
00:02:08.900:02:08.97M87MaleTreeningpartner00:00:57.6
19176Henri JaaksonHenri Jaakson
#176 Male M8
00:02:06.600:02:06.66M86Male00:00:54.6
18172Kenneth TammKenneth Tamm
#172 Male M8
00:02:06.600:02:06.65M85Male00:01:00.6
17154Rasmus SillamaaRasmus Sillamaa
#154 Male M8
00:02:06.000:02:06.04M84Male00:00:57.9
16148Keili JalakKeili Jalak
#148 Female N10
00:02:02.900:02:02.97N107Female00:00:54.9
15156Aileen AartAileen Aart
#156 Female N10
00:02:00.400:02:00.46N106Female00:00:59.1
14180Simo TammisteSimo Tammiste
#180 Male M8
00:01:59.000:01:59.03M83MaleUlvi küla00:02:03.7
13151Martha PihoMartha Piho
#151 Female N10
00:01:56.900:01:56.95N105Female00:00:52.2
12177Janar JaaksonJanar Jaakson
#177 Male M10
00:01:53.900:01:53.96M106Male00:00:58.6
11192Kermo RuutupõldKermo Ruutupõld
#192 Male M10
00:01:53.600:01:53.65M105MaleVõipere küla00:00:54.6
10187Herman VeermäeHerman Veermäe
#187 Male M10
00:01:50.600:01:50.64M104MaleVõsu Kool00:00:55.4
9191Demi Petra IlvesDemi Petra Ilves
#191 Female N10
00:01:50.500:01:50.54N104FemaleVäike-Maarja00:00:54.9
8160Ketlin KullKetlin Kull
#160 Female N10
00:01:50.400:01:50.43N103Female00:00:52.9
7171Karolin OlevKarolin Olev
#171 Female N10
00:01:47.800:01:47.82N102FemaleSK Kadrina00:00:53.7
6179Luisa MaamägiLuisa Maamägi
#179 Female N10
00:01:47.400:01:47.41N101FemaleKorvpalliklubi Viimsi00:00:51.9
5185Artjom DzjubaArtjom Dzjuba
#185 Male M8
00:01:44.900:01:44.92M82Male00:00:52.9
4182Oliver RandOliver Rand
#182 Male M10
00:01:44.400:01:44.43M103MalePorkuni00:00:50.6
3181Evert MoorEvert Moor
#181 Male M8
00:01:41.100:01:41.11M81MalePerekond Moor00:00:50.1
2167Maikel Magnus VäljaMaikel Magnus Välja
#167 Male M10
00:01:39.600:01:39.62M102Male00:00:49.6
1168Eryk KrawczykEryk Krawczyk
#168 Male M10
00:01:37.600:01:37.61M101MaleSK Mitš Kohtla-Jarve00:00:48.9
Page 1 of 1 (32 items)