Lääne-Virumaa jooksusari 2021 - 4. Rakvere valla suvejooks
20/06/2021
Page 1 of 1 (30 items)
FavKohtNr.NimiNimiAegAegKoht klassisKlassKoht klassisSuguKlubi300m vaheaeg
1114Eryk KrawczykEryk Krawczyk
#114 Male M10
00:01:31.600:01:31.61M101MaleSK Mitš Kohtla-Jarve00:00:44.1
2162Maikel Magnus VäljaMaikel Magnus Välja
#162 Male M10
00:01:37.900:01:37.92M102MaleAruküla00:00:46.2
3140Artjom DzjubaArtjom Dzjuba
#140 Male M8
00:01:39.200:01:39.21M81Male00:00:48.2
4126Rudolf NeuhausRudolf Neuhaus
#126 Male M8
00:01:40.600:01:40.62M82Male00:00:49.2
5139Luisa MaamägiLuisa Maamägi
#139 Female N10
00:01:42.100:01:42.11N101FemaleKorvpalliklubi Viimsi00:00:49.9
6124Loore TalalaevLoore Talalaev
#124 Female N10
00:01:43.100:01:43.12N102FemaleSõmeru00:00:47.4
7128Kermo RuutupõldKermo Ruutupõld
#128 Male M10
00:01:45.400:01:45.43M103MaleVõipere küla00:00:52.6
8117Karolin OlevKarolin Olev
#117 Female N10
00:01:46.600:01:46.63N103FemaleSK Kadrina00:00:50.7
9137Demi Petra IlvesDemi Petra Ilves
#137 Female N10
00:01:48.900:01:48.94N104FemaleVäike-Maarja00:00:51.1
10125Marta StüffMarta Stüff
#125 Female N10
00:01:50.200:01:50.25N105FemaleJärva vald00:00:51.4
11138Raiko VakkermannRaiko Vakkermann
#138 Male M10
00:01:54.900:01:54.94M104Malerakvere spordikool00:00:53.9
12133Aileen AartAileen Aart
#133 Female N10
00:01:56.600:01:56.66N106FemaleRakvere Bont00:00:55.1
13118Aasa AasmaaAasa Aasmaa
#118 Female N10
00:01:58.600:01:58.67N107FemaleViimsi Sport00:01:00.1
14141Kenneth TammKenneth Tamm
#141 Male M8
00:01:58.700:01:58.73M83Male00:00:55.4
15115Kertu KaasikKertu Kaasik
#115 Female N10
00:01:59.200:01:59.28N108FemaleAvanduse00:00:56.4
16131Rasmus DarschRasmus Darsch
#131 Male M8
00:02:00.400:02:00.44M84MaleRahkla küla00:00:50.6
17120Simo TammisteSimo Tammiste
#120 Male M8
00:02:04.100:02:04.15M85MaleUlvi küla00:00:55.6
18123Janeli PukkJaneli Pukk
#123 Female N8
00:02:04.200:02:04.21N81FemalePorkuni00:00:56.4
19156Romet VodjaRomet Vodja
#156 Male M8
00:02:06.100:02:06.16M86MaleKunda00:00:53.4
20134Inger AartInger Aart
#134 Female N8
00:02:06.700:02:06.72N82FemaleRakvere Bont00:00:58.4
21150Siim ArroSiim Arro
#150 Male M10
00:02:08.400:02:08.45M105MaleViru-Nigula 00:00:49.6
22157Cassandra RänikiviCassandra Ränikivi
#157 Female N8
00:02:09.400:02:09.43N83FemaleTapa00:01:00.9
23119Aleksandra AasmaaAleksandra Aasmaa
#119 Female N8
00:02:10.100:02:10.14N84FemaleViimsi Sport00:01:01.9
24136Janar JaaksonJanar Jaakson
#136 Male M10
00:02:12.100:02:12.16M106Male00:01:03.6
25127Ronja NeuhausRonja Neuhaus
#127 Female N8
00:02:12.400:02:12.45N85Female00:01:01.6
26132Jasmiin MuldmaJasmiin Muldma
#132 Female N10
00:02:14.400:02:14.49N109FemaleUhtna00:00:57.1
27164Robert ZavadskisRobert Zavadskis
#164 Male M8
00:02:15.400:02:15.47M87MaleVäike-Maarja00:01:03.4
28154Elisabeth UskoElisabeth Usko
#154 Female N8
00:02:26.600:02:26.66N86FemaleKunda00:01:04.9
29166Lilian KiisLilian Kiis
#166 Female N8
00:02:27.100:02:27.17N87FemaleSK Aaspere00:01:06.4
30158Marii HaasmaMarii Haasma
#158 Female N8
00:02:27.400:02:27.48N88FemaleRakvere vald00:01:00.9
Page 1 of 1 (30 items)